Zlocini divlje siptarske stoke

Varahilo:
ako se uzme u obzir da bi šiptari ubili i rođeno dete zbog svog cilja, onda je jasno koliki su divljaci .
pa poznat je slučaj teroriste Adema Jašarija koji je svoju rođenu decu stavio ispred sebe kao živi štit.

ne draga moja.... doduse srpska policija je racunala da su i to teroristi... kao i puno puta pre i posle toga na zalost. pa koliko se puta samo ovde cuje da treba svu tu gamad pobiti, skinuti sa lica zemlje da ne postoje... i nismo samo mi u pitanju imate "hvala bogu" dosta takvih naroda ....
 
adem_ks:
ne draga moja.... doduse srpska policija je racunala da su i to teroristi... kao i puno puta pre i posle toga na zalost. pa koliko se puta samo ovde cuje da treba svu tu gamad pobiti, skinuti sa lica zemlje da ne postoje... i nismo samo mi u pitanju imate "hvala bogu" dosta takvih naroda ....

hej ademe,
mos reji !!!
policija ga je lepo pozvala da se preda, a on postavlja decu ispred sebe i još puca na policiju, pa bre i životinje štite svoje mladunce, kakav ste to narod?
pa to što ih imate po jedanaestoro i više nije razlog!!!
 
Jeste Albanci su sami tovarili svoju decu po hladnjacama i nejac, njih 800.000 hilada su samo tek tako isli u setnju okolo po Albaniji,Makedoniji, CG...o pljackama i paljenjima da ne pomenem to zivi nadoknade...Sta su posledice !!!

Kosovski djenerali i presednici sepure na po Hagu,dok im gospodje tuduju po Dedinjskim vilama :))
neki doduse vrte mesakicu po CG-ori kako ko se snadje...

Da ovdasni zagorovaci ''patiJotizma, Kosovstva,klanja siptara '' i ostalih nebuloza bas zaboli ona stvar sto po Srbiji ima onoliko izbeglica ne samo sa Kosova nego i sa ostalih prostora bivse YU....
Dedinjska politika ili ....suocavanje sa prosloscu ?
Kosovo ''je srce Srbije'' ...Prioritet broj ? naroda Srbije...
 

Back
Top