pucanj po pucanj....

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mislim da je ovo drugi ili treci slucaj za ovih sedam-osam g.

kosovska policija je razmenila vatru sa nepoznatim uniformisanim osobama blizu sela radisevo [ako sam zapamtio ime sela] neki svedoci tvrde [nista provereno] da su osobe bile obucene u uniforme policije srbije.

p.s. vest preuzeta sa tele-teksta albanskog programa
 
adem_ks:
mislim da je ovo drugi ili treci slucaj za ovih sedam-osam g.



p.s. vest preuzeta sa tele-teksta albanskog programa
Ademe, na vašim vestima mogu da kažu šta hoće.
Čudi me da nisi postavio link sa vesti tvoje omiljene B92, verovatno zato jer su preneli da je to selo naseljeno isključivo Albancima!
Ajde nemoj nas da mešaš u vaše mafijaške obračune, ko je bio ovoga puta klan_ Tači
 
evo te vesti
kosmet: u sukobu policije i naoružane grupe nema povređenih
Politika - Pre 7 sati

PRIŠTINA - Portparol Kosmetske policijske službe (KPS) Veton Eljšani izjavio je da je popodne došlo do oružanog sukoba policije i grupe obučene u crne uniforme u blizini sela Radiševo kod Srbice, na severozapadu Kosmeta, u kojem nije bilo povređenih.

Eljšani je večeras "Beti" rekao da su meštani Radiševa prijavili KPS-u grupu uniformisanih i naoružanih ljudi u blizini sela i da je došlo do obostrane pucnjave kada je patrola policije stigla u to selo.
Ubrzo, kako je naveo Eljšani, stigla je i specijalna jedinica KPS-a, UNMIK policija i KFOR koji pretražuju teren u potrazi za uniformisanom i naoružanom grupom.
 
ademe, sam naslov i tvoji postovi govore o tome koliko prepisujete bosanski recept!
hajde ajdemi što ne pričaš koliko ima građana Prištine sa državljanstvom arapskih zemalja
i koje su zemlje u pitanju?
naturizovani kosovari, a :roll:
 
Varahilo:
ademe, sam naslov i tvoji postovi govore o tome koliko prepisujete bosanski recept!
hajde ajdemi što ne pričaš koliko ima građana Prištine sa državljanstvom arapskih zemalja
i koje su zemlje u pitanju?
naturizovani kosovari, a :roll:
pa ti lepo otvori temu o tome pa....
ovo je tema da se pucalo izmedju kosovske policije i nepoznatih osoba na granici izmedju nase i vase drzave :lol: :lol:
p.s. mozda su bili obicni lopovi bilo koje nacionalnosti.... cuce se valjda
 
Buahahahahahaha...pa koji bi normalan pandur svesno otišao u osinje gnezdo, aaaa??? :shock: :lol: :lol:

To se vaši mafioze malo poigrali izmedju sebe, a moRe biti isprobavaju uniforme za neku akciju, što ne bi bilo prvi put...čuj, pa automobili se za čas prefarbaju i liče na pandurske, a ne uniforme koje se mogu kupiti u za to specijalizovanim radnjama, cccccc... :lol: :lol: :lol:
 
adem_ks:
pa ti lepo otvori temu o tome pa....
ovo je tema da se pucalo izmedju kosovske policije i nepoznatih osoba na granici izmedju nase i vase drzave :lol: :lol:
p.s. mozda su bili obicni lopovi bilo koje nacionalnosti.... cuce se valjda

otvorila sam temu o tome na pdf. Priština, mislim još prošle godine.
ademe imate sve, kampove, arapski novac, pomoć islamskih boraca koji su iz BiH prešli na KiM, čak vam je i osvedočeni ubica Srba, Elis Bektaš bivši oficir armije BiH, islamski obaveštajac bio glavni instruktor terorističkog KZK.
prema tome - bosanski recept, već viđeno :roll:
 
adem_ks:
pa ti lepo otvori temu o tome pa....
ovo je tema da se pucalo izmedju kosovske policije i nepoznatih osoba na granici izmedju nase i vase drzave :lol: :lol:
p.s. mozda su bili obicni lopovi bilo koje nacionalnosti.... cuce se valjda

Vid', vid' bAdema...ti to već i granicu povukao ili se mož' biti javljaš iz Albanije, aaaa? :lol: :lol: :lol:
 
adem_ks:
ovo je kao sto rekoh preneto sa tele-teksta, i zaboravih da navedem da nije bilo povredjenih tokom razmene. inace vest je dosla oko 22 h sinoc ili juce [subota]
:lol: :lol: :lol: Kakvi ste plicaci vi siptari.Tokom razmene vatre,niko povredjen,niko uhvacen,...ali je neki Krasniqi:" Rekao da mi umre tata, to su bili srpski policajci".Mogao je da kaze po uniformama zakljucujem da su bili i Americki specijalci.Hebiga ameri skrenuli levo umesto desno kod Albukerkija u potrazi za clanovima al-kaide.Pa greskom dosli do Kosova :D
Moroni ste neopevani
 
Sve je moguce !!! Ocigledno nekome ne odgovara mir i stabilnost.Pohvalno je to da su gradjani Kosova svesni negativnih pojava u njihovom drustvu. Ovim slucajem Albanci potvrdjuju visoki stepen spremnosti ocuvanja mira i stabilnosti na Kosovu.
 
Tema zrela za zakljucavanje isto kao i postavljac.
Nego da li bi u suprotnom slucaju mogla da se tuzi Krstarica kao i moderator teme politika koji dozvoljava uprkos ustavu Srbije koji kaze drugacije da neki siptar slobodno propagira da je KiM neka druga drzava a ne Srbija.Bas bi trebao o tome malo da se raspitam
 
Torrente BG:
Tema zrela za zakljucavanje isto kao i postavljac.
Nego da li bi u suprotnom slucaju mogla da se tuzi Krstarica kao i moderator teme politika koji dozvoljava uprkos ustavu Srbije koji kaze drugacije da neki siptar slobodno propagira da je KiM neka druga drzava a ne Srbija.Bas bi trebao o tome malo da se raspitam


Gde u Ustavu pise da je krivicno delo propagirati da je Kosovo nezavisno od Srbije?

Da li po toj logici,kraljica treba da hapsi Son Konerija svaki put kada ovaj dodje u London? Koji idiotizam 'ala' Toma Nikolic...
 
sumnjivo lice:
:lol: :lol: :lol: Kakvi ste plicaci vi siptari.Tokom razmene vatre,niko povredjen,niko uhvacen,...ali je neki Krasniqi:" Rekao da mi umre tata, to su bili srpski policajci".Mogao je da kaze po uniformama zakljucujem da su bili i Americki specijalci.Hebiga ameri skrenuli levo umesto desno kod Albukerkija u potrazi za clanovima al-kaide.Pa greskom dosli do Kosova :D
Moroni ste neopevani

mislim da nije fer. ja sam preneo sta kaze albanska TV kuca sta kaze "politika" a sta je tacno istina ne znam jer nisam bio prisutan :lol: :lol: :lol: :lol:

doduse i meni je cudno ali moguce da je to bio pokusaj provokacije ili neka banda ili....
 

Back
Top