Novo poznanstvo

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Cao svima.Nesto novo se desava kod mene.Upoznao sam novu devojku,pogadjate preko neta.Skoro sam se registrovao na jednom sajtu za upoznavanje i pokusao sam kontakt sa par devojaka ali nije islo.A onda,pre dva dana pogledam u inbox a u njemu pise:"Mislim da sam te nasla".Odgovorim joj i za ova dva dana napravimo kontakt.Svidjaju joj se iste stvari i skroz mi odgovara.E sad,u ponedeljak bi trebali da izadjemo.Takva me je frka uhvatila niste svesni.Kao da imam 15 godina.Devojka je lepa,pametna,ima 29 godina..Malocas smo se culi i pricali skoro sat vremena.Celo vreme razmisljam o onome sto sam joj rekao.Da se nesto nisam ispalio i tako to.Postoji velika sansa da kad se budemo videli dobijem srcani udar..Kako da se opustim?Devojke molim za savet.Gazdarice pomozi,dosta si me napusavala.Daj nesto konstruktivno.Pliz!
 
Tema ne verujem da će izaći na dobro jer nema ni nagoveštaja od "torbanja"...:roll: A tvoj sastanak možda izađe na dobro, ako si se toj devojci iskreno predstavio kao što si ovde u onoj drugoj temi..bar se meni tako čini...A i pričali ste sat vremena, ja kad mi se neko ne sviđa minut mi je ko godina..A ta frka, to su verovatno oni leptirići i trema koja svemu daje draž, ne brini, nećeš doživeti srčani udar, ako tako lako komunicirate, biće sve o.k. posle prvog kontakta... samo nemoj da joj pričas skenjavajuće stvari i da se bedačiš, pričaš o nekim neuspesima u prošlosti jer ne verujem da postoji osoba koja to voli da sluša! Budi zabavan, šarmantan, spretan i pomalo duhovit..ja mislim da to uvek dobija..
Znači, samo opušteno...ali ovim ti i nisam rekao nešto što ne znaš, jel da :?
 
Enrique.:
Tema ne verujem da će izaći na dobro jer nema ni nagoveštaja od "torbanja"...:roll: A tvoj sastanak možda izađe na dobro, ako si se toj devojci iskreno predstavio kao što si ovde u onoj drugoj temi..bar se meni tako čini...A i pričali ste sat vremena, ja kad mi se neko ne sviđa minut mi je ko godina..A ta frka, to su verovatno oni leptirići i trema koja svemu daje draž, ne brini, nećeš doživeti srčani udar, ako tako lako komunicirate, biće sve o.k. posle prvog kontakta... samo nemoj da joj pričas skenjavajuće stvari i da se bedačiš, pričaš o nekim neuspesima u prošlosti jer ne verujem da postoji osoba koja to voli da sluša! Budi zabavan, šarmantan, spretan i pomalo duhovit..ja mislim da to uvek dobija..
Znači, samo opušteno...ali ovim ti i nisam rekao nešto što ne znaš, jel da :?
pa i nisi.Znam ne smem da bedacim.Moram da se naoruzam osmehom i da probam da mi se ruke ne tresu.Hvala E.Odo ja sad na spavanje.Poz
 
Meni nikad nije frka. A kad sam bila mala klinka imala sam trik. Trik je u tome da ponavljas u sebi da neces nista izgubiti ako izgubis nju, jer to vam je prvi sastanak, ona ti je niko i nista jos uvek, ako pogresis sa njom, upoznaces sledecu, ako i sa njom, onda sledeca, uvek ima jedna jos.
 
crni djordje:
Cao svima.Nesto novo se desava kod mene.Upoznao sam novu devojku,pogadjate preko neta.Skoro sam se registrovao na jednom sajtu za upoznavanje i pokusao sam kontakt sa par devojaka ali nije islo.A onda,pre dva dana pogledam u inbox a u njemu pise:"Mislim da sam te nasla".Odgovorim joj i za ova dva dana napravimo kontakt.Svidjaju joj se iste stvari i skroz mi odgovara.E sad,u ponedeljak bi trebali da izadjemo.Takva me je frka uhvatila niste svesni.Kao da imam 15 godina.Devojka je lepa,pametna,ima 29 godina..Malocas smo se culi i pricali skoro sat vremena.Celo vreme razmisljam o onome sto sam joj rekao.Da se nesto nisam ispalio i tako to.Postoji velika sansa da kad se budemo videli dobijem srcani udar..Kako da se opustim?Devojke molim za savet.Gazdarice pomozi,dosta si me napusavala.Daj nesto konstruktivno.Pliz!
Opusteno, ja sam imao slicno iskustvo skoro i pogodi, i dalje smo zajedno. Frka u pocetku, a ako se skontate na prvu, ode trema ko rukom odnesena. Srecno!
 
gossca:
Drmni jedan vinjak, pre sastanka, jer ako popijes tabletu za smirenje, delovaces smotano... :lol:
Pa, jes, a ako drmne vinjak moz da se vadi na alkohol koji po vrucini brzo udara :lol:

E, Djole, u pravu je 2pike- trema traje samo do trenutka kad se prvi put pogledate i posle je nema ko da je ni bilo nije..
 
Gazdarica:
Kako da se opustis?
Nikako...
Bolje ti je da pokusas da se sazivis sa tim ustreptalim stanjem i da pokusas da ga kontrolises...
Ili popij jedan leksilijum... ;)
E taj odgovor mi se svidja! Tesko je siliti sebe da se opustis, bude jos gore, zato lexilijum (ili bromazepam) je u takvim situacijama spas!
:-D
 
Budi zabavan, šarmantan, spretan i pomalo duhovit..ja mislim da to uvek dobija..

Ma bez dobre kite ce da dobije taj susret i posle moze da se slika.

E sad cu ja k`o Rile ..

Dakle, drugari ... da vam ispricham shta mi se juche desilo .. apropo teme i upoznavanja preko neta ..

Tri godine 'poznajem' jednog lika, chatovali bezbroj puta, prichali telefonom satima, ono, bash se kapiramo, ali nam se putevi nikad nisu ukrstili, iako smo oboje zeleli, do sinoc .. lep chovek, tridesetogodishnjak, zgodnjikav, obrazovan, doktor .. plus se znamo onoliko .. sve obecava da moze da bude fino druzenje .. i josh bonus .. pomalo je zaljubljen u ovu neobichnu zenu .. i sad, prichamo i dalje, sve je isto samo se sad gledamo .. (ops, nije isto, sad me gleda onim 'telecim' pogledom i svaki chas ubaci 'lutko lepa' ali ja to namerno previdjam) .. mene kopka kakva mu je kita .. a znam iz priche da je prosechan .. i krecem direktno na sushtinu .. pochinje mazenje, ma nigde ne zurim, eto meni uzivancije koju chekam dvadeset dana ... ljubimo se, i opet i opet (mnogo voli ljubljenje) i dirkamo se, pipkamo .. skidamo se .. veliki chovek, kita mala .. i bude tu nekoliko, za mene prosechnih, kresova .. a on kaze 'zelim da se dugo vidjamo' .. ja cutim i smeshkam se. Proshlo je te noci, ali ja ne zelim dalje, mene takva kita uopshte ne vuche, i dzaba sve ostalo. Danas razmishljam o toj igri sudbine i znam da shta god da odluchim - kajacu se.
 
2pike:
HAHAHA! VINJAK! Pa da ga na prvu namirise! Jaoooooo! Sta ce cura da misli?

... ja ne sakrivam tremu... ako je bas kriticno popijem vino, to se ne oseti uopste , breeee, da se to srediti... :-D i lepo budes opusten max... razuman, a opusten... :wink:
...protiv sam tableta... jako...oko mene su ljudi navuceni na te tablete gutaju ih ko bombonice... ja sam ipak, za vino, to bih i narucila kad izadjemo... ne volim sok... voda ili vino...
 

Back
Top