Prodaje se bager koji je srušio Miloševića

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mislim da bi ga demokrate trebale kupiti, kako je krenulo moze ga upotrebiti ponovo sutra
Prodaje se bager koji je srušio Miloševića


Džo 'završio posao' FoNet

Vlasnik povijesnog bagera prodaje ga preko interneta za 90.000 dolara. Uvjeren je da će ga netko kupiti jer je to bager koji je srušio posljednji komunistički režim u Europi.


Ljubisav Đokić odlučio je prodati bager, jedan od simbola rušenja režima Slobodana Miloševića, 5. listopada 2000, izvještava B92.

Na taj potez navelo ga je teško materijalno stanje u kojem se nalazi. Stroj je trenutno u skladištu u beogradskom naselju Bele vode i nije u voznom stanju.

Bager koji je ušao u povijest tako što je pomogao demonstrantima da zauzmu zgrade tadašnje Skupštine Jugoslavije i RTS-a danas se prodaje preko oglasa na Internetu.

Džoov bager više od tri godine ne služi ničemu. Nema ni motor, limarija je propala, a gume su ispuhane.

"Bager prodajem prvenstveno da bih imao od čega živjeti", kaže Đokić.

Poslije 5. listopada ponudu za bager dobio je od Povijesnog muzeja, čiji su ga kustosi željeli među svojim eksponatima.

Džo ga je tada htio dati besplatno, ali onda to nije dopustilo Ministarstvo kulture.

"Imam papire da sam slao dopis i nudio im bager. Ni pismeno ni usmeno mi nisu odgovorili, što znači da nisu zainteresirani i onda sam riješio da ga prodam preko interneta", kaže Đokić.

"Kupt iće ga netko, ipak to je bager koji je srušio posljednji komunistički režim u Europi", kaže Džo.

Zainteresirani za bager marke o International treba da izdvoje 90.000 dolara, koliko za njega traži njegov vlasnik, piše B92.
 

Prilozi

  • 0244007.17kkk.jpg
    0244007.17kkk.jpg
    30,3 KB · Pregleda: 4
adem_ks:
ipak mislim da nije poenta u ispravnosti :lol: :lol: :lol:



Ma i kada je u pitanju simbolika-vecina ljudi ispred Savezne skupstine su bile budale koje ni same nisu znale zasto je Srbija u jadnom stanju-problem nije bio u Milosevicu kako su oni mislili....Dokaz za to da su tamo bile budale je danasnje stanje vrednosti u Srbiji...Siguran sam da barem 20 posto njih sada glasa za radikale...
 
kami83:
Ma i kada je u pitanju simbolika-vecina ljudi ispred Savezne skupstine su bile budale koje ni same nisu znale zasto je Srbija u jadnom stanju-problem nije bio u Milosevicu kako su oni mislili....Dokaz za to da su tamo bile budale je danasnje stanje vrednosti u Srbiji...Siguran sam da barem 20 posto njih sada glasa za radikale...

Da ti nije bilo tih "budala", sad bi kupovao hleb za 3.000.000 dinara.
 

Back
Top