Tajna

Gost
Zanima me da li bi vam bilo interesantno da na nekom sajtu mozete da procitate tudje tajne (postovane anoninmno), odnosno da li bi bile spremne da svoje tajne anonimno posujete na web sajt?
Svejedno da li se radi o ljubavnim, seksualnim ili nekim drugim tajnama... bitno da je to za vas tajna.

Bas bi volela da znam...
 
Pazi, to uopste nije losa ideja. Bilo bi cak dobro da se otvori forum zvan Tajna, ali bez registracije. Na taj nacin bi ljudi mogli anonimno konacno da izbace iz sebe tajne koje ih muce godinama a ne mogu nikom da kazu. Neka vrsta ispovedaonice :)
 
Incognito:
Anonimno?!? ... hahaha... Dragi i drage moje, anonimnost na Internetu NE POSTOJI!

Pa sad kako da ti kazem, to bas i nije tacno znas, ako nista drugo a ono i zato sto postoje ti silni 041 brojevi sa kojih se zove na net. Druga stvar su navodni firewallovi koji isto tako necemu sluze, zato nemoj da paranoises ljude bezveze.
Pozdrav.
 
Lilith_:
Pa sad kako da ti kazem, to bas i nije tacno znas, ako nista drugo a ono i zato sto postoje ti silni 041 brojevi sa kojih se zove na net. Druga stvar su navodni firewallovi koji isto tako necemu sluze, zato nemoj da paranoises ljude bezveze.
Pozdrav.

I 041 brojevi drze log sa kog broja je neko bio na netu u odredjenom trenutku... Znas IP, znas admina tog ISP-a (ili si pandur pa zahtevas tu informaciju) i dobijes broj telefona te osobe... Ostalo je lako ;)

Anonimnost na netu zaista ne postoji... Ustvari, anonimnost generalno ne postoji, ne samo na netu.

Inace, firewall-ovi nece stvoriti nikakvu anonimnost... to rade NAT ruteri. Ali i NAT ruteri drze log...

U svakom slucaju, nema anonimnosti...
 
pa valjda si ti jedini koji bi se bavio time ovde....vecina normalnih ljudi bi mozda i postovala privatnost, bez obzira da li su u situaciji da provale nekog ili nisu.
 
Incognito:
Lilith_:
Pa sad kako da ti kazem, to bas i nije tacno znas, ako nista drugo a ono i zato sto postoje ti silni 041 brojevi sa kojih se zove na net. Druga stvar su navodni firewallovi koji isto tako necemu sluze, zato nemoj da paranoises ljude bezveze.
Pozdrav.

I 041 brojevi drze log sa kog broja je neko bio na netu u odredjenom trenutku... Znas IP, znas admina tog ISP-a (ili si pandur pa zahtevas tu informaciju) i dobijes broj telefona te osobe... Ostalo je lako ;)

Anonimnost na netu zaista ne postoji... Ustvari, anonimnost generalno ne postoji, ne samo na netu.

Inace, firewall-ovi nece stvoriti nikakvu anonimnost... to rade NAT ruteri. Ali i NAT ruteri drze log...

U svakom slucaju, nema anonimnosti...
Kad me vec vuces za jezik: a INTERNET KAFEI? ajde da idemo u paranoju tipa, sve sateliti snimaju, mogu da ti provale svaku bubuljicu itd itd... Ideja je dobra i moguca, ali sam pre za forum nego za sajt i to bez potrebe za odgovorima vec ciste ispovesti koje ce ljudi samo citati bez komentara, jer je mnogima potrebno da izbace nesto iz sebe bez zelje da bilo ko kaze sta misli o tome...
 

Back
Top