LAST MINUTE

Ja i moja devojka smo uplatili vrh sezone tj. 28 jul - 9. avgust za samo 160 evra po osobi (smestaj i prevoz) u apartmanu na samoj plazi Neas Marmarasa sa klimom i TV-om. Ova ponuda van Last Minuta je bila 320 evra.
Sad ti vidi da li se isplati.
 
Nasi neki prijatelji su bili u Bodrumu, all inclusive, 10dana +avion=180E po osobi i savrseno su se proveli. Ja sam resila sledece godine da idem tako. Uvek u 'Politici' pisu oglasi takve vrste, agencija koja to cesto nudi je ILirika tourism
Svakako je lakse uplatiti za Tunis, Egipat, Tursku, jer nemaju cim oko sengen viza
 
darkomal:
Ja i moja devojka smo uplatili vrh sezone tj. 28 jul - 9. avgust za samo 160 evra po osobi (smestaj i prevoz) u apartmanu na samoj plazi Neas Marmarasa sa klimom i TV-om. Ova ponuda van Last Minuta je bila 320 evra.
Sad ti vidi da li se isplati.

Koja agencija?

Znam da se uglavnom isplati ali me interesuje kakav se smestaj u tim situacijama dobija..preko koje agencije...i sta god vam jos padne na pamet
 
Nidy:
Nasi neki prijatelji su bili u Bodrumu, all inclusive, 10dana +avion=180E po osobi i savrseno su se proveli. Ja sam resila sledece godine da idem tako. Uvek u 'Politici' pisu oglasi takve vrste, agencija koja to cesto nudi je ILirika tourism
Svakako je lakse uplatiti za Tunis, Egipat, Tursku, jer nemaju cim oko sengen viza

Za Iliriku sam i ja cula...ali ne poznajem nikoga ko je isao preko njih pa sam htela da se raspitam
 
Prošle godine, išla preko Kontikija u Fetije (Turska), 10 polupansiona (švedski sto) u hotelu sa tri zvezdice + avionski prevoz = 199 EUR. Hotel predivan, zvao se Seketur, sa sve predivnom baštom punom raznovrsnog egzotičnog rastinja, a povrh svega, imali smo i sobu sa pogledom na more. Jednom rečju, idealno! :) Oglas je izašao 26. maja u Politici, a termin putovanja je bio 11. juni, tako da se baš i nije radilo o "poslednjem trenutku"..
 

Back
Top