JARAC

Muški jarčevi su nešto najbolje što može da vam se desi u ovom životu!!! Tako su ozbiljni,sigurni,pažljivi i nežni, što se nikako ne bi moglo ustanoviti na osnovu spoljnjeg utiska.Umeju da budu i vrlo komični na neki poseban i njima svojstven način!Ovo je moje mišljenje koje verovatno mnogi neće podržati! :lol:
 
jesu...ali kada im udjes pod kozu.najveca mana im je sto ne znaju (ili nece ) da pokazu emocije pa jako cesto deluju kao sante leda.ko nije preterano zainteresovan odustace brzo.
 
Bloody Marry:
Muški jarčevi su nešto najbolje što može da vam se desi u ovom životu!!! Tako su ozbiljni,sigurni,pažljivi i nežni, što se nikako ne bi moglo ustanoviti na osnovu spoljnjeg utiska.Umeju da budu i vrlo komični na neki poseban i njima svojstven način!Ovo je moje mišljenje koje verovatno mnogi neće podržati! :lol:
mmmm... znam jednog jarca na forumu :oops:
 
dosadni kao stanice,zadrti,prakticari(moj bivsi mi donosio sumece vitamine umesto cveca),blesavi,detinjasti,explozivni,ali svi jarcevi koje znam su emotivci,doduse drcni...
 
ja sam devica u podznaku tako da mi odgovaraju kao prijatelji i ortaci,ali za nesto vise pu-pu-pu...

(a da mi je neko pricao da cu srecu naci sa bikom,zaista mu nikada ne bih verovala)
 
ZATVOREN,NE PRISTUPACAN SVE DOK ON MISLI DA NE ZASLUZUJES DA TI SE PRIBLIZI.RETKO ZALJUBLJIVE PRIRODE,SA NJIM NISTA I NIKAD NA SILU.U STANJU DA TE DRZI NA PROBI GODINAMA.SAMO INTRIGANTNE DEVOJKE GA PRIVLACE.LJUBAV U VEZI IZA RADA,REDA I DISCIPLINE.A AKO TE ZAVOLI TO JE BEZ IZUZETKA ISKRENO,TESKO RASKIDIVO I NADASVE NEOBICNO.JER JARAC NIKAD NE BI PRIZNAO DA JE POGRESIO U IZBORU ZENE SVOG ZIVOTA,OBICNO DRUGU I NEMAJU.
 
LUDICA:
A sta mislite o muskim jarcevima?
Recite vi meni narode sta ja da radim sa tim jarcem...izludeo me sa tim cudnim ponasanjem...danju bio santa leda posao firma pare i sl a nocu mi pisao ljubavne poruke...odjednom prestao povredio me a onda tako besna povredjujem ja njega...optuzila sam ga u besu da je se promenio prema meni jer je bio sa mojom prijateljicom...to nisam uopste dokazala argumentima..i sama sam se napatila sumnjajuci a kako vreme ide vidim da sam pogresila...kao da vratim to izgubljeno poverenje...znam da me je analizirao i isprobavao jer je to njihova osobina ali negde sam def pogresila i pre ovih sumnji...mislim na njega cesto pa mu katkad uputim sms u ome ga nista ne molim osim sto malo filozofiram sa mislima koje su rekli pametni...on je imao samo jednom odgovor za mene i rekao mi je sledece "ne trazi trn u tudjem oku kad u svom imas banderu" vise mi ne pise nista, a ja koja sam mislila da sam ga fascinirala bar se tako ponasao sedim nemocna da bilo sta uradim...
 
Ma pusti to razmisljanje i lupanje glave bre ,dok se ti ubijas razmisljajuci on kreshe nesto drugo i to uveliko. Da te je shvatio ozbiljno kao sto si ti njega ne bi sve to bas tako ispalo i ne budi slepa kod ociju, jer ne znam koliko si inace ljubomorna ali nije ti bas tek tako iz vedra neba doslo da te je prevario i to sa DRUGARICOM :?: .Razmisli malo :wink: . Mozda sad nisi u stanju da vidis sve jasno ali postuj svoju intuiciju i nemoj sebe da krivis za to sto je sve tako ispalo.Istina je ,pogresila si i toga si svesna ali mozda i nisi BAS ZA SVE TI KRIVA. Veruj mi kad hoce onda hoce i sve ide glatko, a kad nece onda nece pa ne znam sta da radis.Vrati film pa vidi koliko se on trudio i sacekaj sad malo stavila si mu do znanja da ti je jos uvek stalo,ali ako ne bude odgovora od njega, teraj ga u tri lepe...Ne bi ti sad ovo pisala da se nisam izglupirala sa takvim jednim...
Kod jarceva mislim da nema sredine ili su staromodni i dosadni ili su normalni ali sa puno veza, takvo je neko moje iskustvo.Ali su zato kao prijatelji idealni 8)
 
Bloody Marry:
Muški jarčevi su nešto najbolje što može da vam se desi u ovom životu!!! Tako su ozbiljni,sigurni,pažljivi i nežni, što se nikako ne bi moglo ustanoviti na osnovu spoljnjeg utiska.Umeju da budu i vrlo komični na neki poseban i njima svojstven način!Ovo je moje mišljenje koje verovatno mnogi neće podržati! :lol:

Tačno! Najbolje što mi se desilo u životu bio je jedan JARAC! I ne mogu da prežalim što sam se toliko izglupirala! :wink:
 
Ne znam ja otkud u ovoj sobi :) ! Inace jarac sam, i prepoznao sam se u nekim pozitivnim primerima, koji se ovde navode. Doduse i najbolji drug mi je jarac, ali smo susta suprotnost, on je kao negativni primeri koji se ovde navode. To bi vec neko ko se razume, mogao da pojasni...
Koliko se da primetiti, iz prethodnih primera, sve zavisi od osobe.... ne od znaka!
 
wet look:
ja sam devica u podznaku tako da mi odgovaraju kao prijatelji i ortaci,ali za nesto vise pu-pu-pu...

(a da mi je neko pricao da cu srecu naci sa bikom,zaista mu nikada ne bih verovala)

Recimo, ja sam bio sa devicom u vezi, i ni malo mi nije odgovarala. Jako je hladna, ne privlacna, mrtva, smisao za humor gotovo da i ne postoji! Meni vise odgovaraju razdragane osobe, nasmejane, vatrene... Naravno, mozda je neka druga devojka u tom znaku, drugacija, ali moja iskustva su takva...
 
Bloody Marry:
Muški jarčevi su nešto najbolje što može da vam se desi u ovom životu!!! Tako su ozbiljni,sigurni,pažljivi i nežni, što se nikako ne bi moglo ustanoviti na osnovu spoljnjeg utiska.Umeju da budu i vrlo komični na neki poseban i njima svojstven način!Ovo je moje mišljenje koje verovatno mnogi neće podržati! :lol:

It is I! :D
 
Kuguar:
wet look:
ja sam devica u podznaku tako da mi odgovaraju kao prijatelji i ortaci,ali za nesto vise pu-pu-pu...

(a da mi je neko pricao da cu srecu naci sa bikom,zaista mu nikada ne bih verovala)

Recimo, ja sam bio sa devicom u vezi, i ni malo mi nije odgovarala. Jako je hladna, ne privlacna, mrtva, smisao za humor gotovo da i ne postoji! Meni vise odgovaraju razdragane osobe, nasmejane, vatrene... Naravno, mozda je neka druga devojka u tom znaku, drugacija, ali moja iskustva su takva...
Lavicu da trazis :P !
 

Back
Top