da li biste izlazili sa nizim od sebe?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: da li biste izlazili sa nizim od sebe?

julia
    Guest

Podrazumevano da li biste izlazili sa nizim od sebe?

i koliko bi vam to smetalo? decko je nizi 6, 7 cm od mene; zamislite kako je kad sam na stiklama! inace, jos uvek nismo zajedno, ali me veoma, veoma privlaci... problem je u tome sto ja stalno zamisljam nas na ulici, i pitam se kako to sve skupa izgleda i da li mnogo upada u oci...

ako neko ima iskustva sa nizima, molim vas da mi kazete da li razlika u visini vremenom sve vise smeta i opterecuje ili ce njegov sarm, duhovitost, obrazovanost uspeti da nadoknade tih par centimetara.

pozdrav svima

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: da li biste izlazili sa nizim od sebe?

Citat Original postavio julia
    i koliko bi vam to smetalo? decko je nizi 6, 7 cm od mene; zamislite kako je kad sam na stiklama! inace, jos uvek nismo zajedno, ali me veoma, veoma privlaci... problem je u tome sto ja stalno zamisljam nas na ulici, i pitam se kako to sve skupa izgleda i da li mnogo upada u oci...

ako neko ima iskustva sa nizima, molim vas da mi kazete da li razlika u visini vremenom sve vise smeta i opterecuje ili ce njegov sarm, duhovitost, obrazovanost uspeti da nadoknade tih par centimetara.

pozdrav svima
    meni kao muskarcu je to simpaticno i kul,veruj mi.mislim da je smekerski sa obe strane.nemoj da te je sramota.a ljubav je cudo.

beba_
    Guest

Podrazumevano

ne, nikako, ne dolazi u obzir, ni da je covek mog zivota

S.L
    Guest

Podrazumevano luche!

luche moje! moj decko je pola metra visi od mene ,ja sam sicusna a on je kosarkas!suprotnosti se STVARNO privlace.Klinci nam se smeju na ulici :-) i upiru prstom u nas .Ali nema veze nama je lepo i super se slazemo.Prema tome ,ja glasam za ljubav ! I da je 20 cm nizi od tebe .ma sta te briga! pozdrav

Guest

Podrazumevano

zaista nezgodno, stvarno sta kad si na stiklama? :shock:

ja sam izlasla sa jednim deckom par puta, i iako nismo bili zajedno svi su nas cudno gledali, mozda cak i sa nekim podsmehom! :?

on je oko 170, a ja 179 pa jos na stiklicama, katastrofa...

srecom, moj decko ima 2m i nema nista lepse kad se pored muskarca osetis nekako sicusnom i zasticnom!

ove zamenjene uloge su mi neshvatljive!

anakin
    Guest

Podrazumevano

sta vas briga sta ljudi misle? sto ste takvi malogradjani? pa jel bitnije da vama bude lepo ili da udovoljavate slucajnim prolaznicima?
    ko upre prstom je totalni jadnik...a ako vam je bitnije misljenje jadnika...vasa stvar...

Aktivan član
    Učlanjen
    05.10.2003.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

He, he.
    Ja sam bio 1995. sa visom od sebe.
    Nije valjalo onda, mislim da ne valja ni sad. ccc :?

jovanaaaa
    Guest

Podrazumevano

a sta ako njemu to smeta? ja sam par puta izasla sa tipom nizim od mene, nije mi uopste smetalo, medjutim kad sam jedno vece obukla stikle njegov komentar je bio 'eh, i ti si bas morala stikle', iz cega se vidi da je njega razlika u visini sve vreme opterecivala...

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio jovanaaaa
    a sta ako njemu to smeta? ja sam par puta izasla sa tipom nizim od mene, nije mi uopste smetalo, medjutim kad sam jedno vece obukla stikle njegov komentar je bio 'eh, i ti si bas morala stikle', iz cega se vidi da je njega razlika u visini sve vreme opterecivala...
    On kreten, ti normalna, nadam se da više nisi s takim

jovnaaa
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Milow
    Nisam, nisam. Doduse, videli smo se i posle tog nesrecnog komentara jos par puta, ali nista ozbiljnije nije bilo...

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio jovnaaa
    Nisam, nisam. Doduse, videli smo se i posle tog nesrecnog komentara jos par puta, ali nista ozbiljnije nije bilo...
    Moj problem je što sam ja visok 197. Dako da u roseku ja sam uvek igrao ulogu Golijata.

joanaaa
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio jovnaaa
    Moj problem je što sam ja visok 197. Dako da u roseku ja sam uvek igrao ulogu Golijata.
    Oho, lepa visina, nema sta! Vidis, kako je sve relativno- ovaj iz moje price je bio ljubomoran na svakog ko je par cm visi od njega, a tebi se cini da su tvojih 197 cm problem...

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ne znam da li je slucajnost,ali do danas mi se jos nije dopao ni jedan nizi od mene,pa cak i slicne visine ka ja(168cm),uglavnom su to bili muskarci oko 190...

savetodavalac
    Guest

pozdrav svima
    Draga Julija,
    nemoj da brines
    ako Ti se svidja ,centimetri nisu bitni a kamoli sta ce ko da Vam kaze.

Ljubav deco,Ljubav....je najbitnija!!!!!
    Posto smo to sada razjasnili zeleo bih i sve na forumu da podsetim na jednu staaaaaru mudrost koja ce se ticati i visljih i nizih:
    Visina nije bitna,kada dodje pupak na pupak nikada nema zime!!!
    uzivajte!!

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Ne verujem da bih mogla da izlazim sa nizim od sebe….
    Nisam mnogo visoka, 172, i ne poznajem mnogo njih koji su nizi od mene, mozda 5-6 mladica. Postoji samo jedan sa kojim bih mogla da se zamislim, ali on je od mene samo malkice nizi.
    Moj decko je 203cm. Ponekad smeta, ali mi je vecinu vremena drago sto je tolika razlika u visini. Izgleda nekako slatko…Jedini problem je ako se ljubimo na javnom mestu, jadan covek mora da se prilicno sagne…. Ali, neka ga, nek se muci, volim….
    A sto se tice nizih…. Zamisli da treba da ga poljubis. Osecate zar, privlacnost jedno prema drugome, i jedva cekas da dodirnes njegove usne – ali, avaj! Moras da se sagnes. A on da onako malo podigne glavu kako bi te dohvatio. Znam da je, ako je u pitanju samo 6-7cm to skoro neprimetno, ali… U odnosu na uobicajenu situaciju u kojoj je muskarac visi – razlika jeste evidentna.
    Ne znam, mozda sam pristrasna iz prostog razloga sto sam ja u sasvim drugoj krajnosti. I sto zivim po drugim pravilima…..
    A secam se, u osnovnoj sam bila jako mnogo visoka, u cetvrtom razredu (sa 10 godina) 168cm, i bila sam zaljubljena u jednog decka koji je, kao i svi ostali, bio nizi od mene. Ne znas koliko mi je to tesko padalo. A da ti ne pominjem koliko sam tuzna bila jer je on bio u mene zaljubljen dok nisam toliko izrasla… A jos kad sam cula od najbolje drugarice da je rekao za mene da sam ZIRAFA……
    Znas – zbog toga MRZIM niske ljude! To su mi traume iz detinjstva, iako sad nisam ekstremno visoka

Ako je visina jedino sto te primorava da se zapitas da li je on dobar za tebe…. Predji preko toga sto je nizi. Vidi da li ima kompleks zbog visine, i da li bi te primoravao da se uskladjujes prema njemu. To je jedino sto bi moglo da dovede do neuspeha u vezi.
    Bas te briga kako vas ljudi gledaju i da li je upadljivo!
    Pa, sta ja da kazem?! Nas gledaju, svakako, ali – volim da mislim da je to zbog toga sto smo jako SLATKI kad smo zajedno. A ne zato sto smo neuskladjeni po visini.
    Ako i gledaju, ne treba da te zabrinjava, bas te briga sta oni misle, vazno je da si ti srecna.

Mada, kad pogledam.. pitanje si postavila 4.2., verovatno se nesto i desilo na tom planu…. Kako god, raspolozena sam za pricu…..

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio savetodavalac
    Posto smo to sada razjasnili zeleo bih i sve na forumu da podsetim na jednu staaaaaru mudrost koja ce se ticati i visljih i nizih:
    Visina nije bitna,kada dodje pupak na pupak nikada nema zime!!!
    uzivajte!!
    Zanimljivo..... Tacno.... :wink:

Primećen član underwater (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    Reputaciona moć
    61

pozdrav svima
    probaj, pa ces videti da li ce razlika u visini poceti da smeta ili ne...
    p.s. sta te briga kako ce vas drugi gledati...

xx
    Guest

Podrazumevano da li bi ste izasli

Naravno da bi izasla.Ako smatram da bi mi bilo lepo sa tom osobom ladno bi izasla.Mislim da izgled nije toliko bitan vec dusa covekova.pozdrav

Graditelj
    Guest

Podrazumevano

Pa dobro bre zar je to toliko bitno?!Pa i moja drugarica ima momka koji je nizi od nje za nekih 15 cm.pa sta!E,ljudi ce uvek traziti neku situaciju da se podsmevaju drugima.Zar ti je to sad najbitnije?Mnogo je vaznije da razmisljas o tome kako ces ga smuvati(ako jos niste zajedno)i kako bi vam bilo u vezi nego to sta ce ljudi reci za cinjenicu da je on nizi od tebe!!!Neopterecuj se takvim glupostima!Izvini za ovo ali stvarno jeste tako.Pozdrav

Guest

Podrazumevano

shta mislis zasto uvek nosim lenjirche i to nanometar..razlika +-5cm

LEPA BRENA
    Guest

Podrazumevano

Njen istinit komentar:
    -Kad se moj Boba popne na novcanik visi je od svih ostalih!
    :wink: :wink: :wink:

Aktivan član Novcic_u_fontani (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano Da li biste izlazili sa nižim od sebe?

Ako bi bio spreman da sve učini za mene.

high.nigh
    Guest

Podrazumevano

A u horizontali - da li je i onda NIZI od tebe, ako nije onda gde fale ti centimetri? Ne razumem.

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

...jojjj ops: moja devojka ima duze prste od mene :shock: , da li i dalje treba da izlazim sa njom????

ima li kraja temama tipa.... izmisljamo toplu vodu ........

sanja
    Guest

Podrazumevano

pokusala sam. kantastrofa.
    nikad vise.

Slične teme

1. (da l` da) volim samo sebe, svog jedinog sebe?
    Autor maksifor u forumu Filozofija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 29.03.2011., 12:28
  2. Odgovora: 243
    Poslednja poruka: 30.01.2009., 02:58
  3. AIRWAYS: a koga biste voleli pored sebe
    Autor Betty u forumu Žene
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 30.03.2007., 23:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor