`Rennnnneeeee....Shut up,U stuuupid womaaan !`

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
senoviti:
Jos jedna glupa tema a-la-sinnke,a rasta neka kaki kolko hoce...
Zene, jel bi volele da vas istorba ciceganja nalik Reneu iz `Alo Aloa`, onako muskarac (o)srednjih godina, totalno neugledan, ali da vas otkine od qrcheganje?!...... :D :D
Cova nalik na mene...tssss :D :D 8)
....ima jedna moja komšinica...tako, u najboljim godinama (50 i kusur)....dupe poveliko....grudi pooovelike (doduše malo opuštene...ali i ti si čovek u godinama pa ne možeš mnogo da biraš).....i stalno dolazi kod moje mame da se "u poverenju" žali kako je onaj njen "zanemoćao" a ona "mlada i još u snazi"...pa tako, mogla bi ja da vas povežem....mislim, da učinim dobro delo.....Zar nisam diiivna?!!! :lol: :lol: :lol:
 
ludopileglodjekosku:
....ima jedna moja komšinica...tako, u najboljim godinama (50 i kusur)....dupe poveliko....grudi pooovelike (doduše malo opuštene...ali i ti si čovek u godinama pa ne možeš mnogo da biraš).....i stalno dolazi kod moje mame da se "u poverenju" žali kako je onaj njen "zanemoćao" a ona "mlada i još u snazi"...pa tako, mogla bi ja da vas povežem....mislim, da učinim dobro delo.....Zar nisam diiivna?!!! :lol: :lol: :lol:


jes dobra si ko kruv:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top