ooovaj

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
ovako ,, sta vama muskarcima znaci kada pred seks ovlazite na penisu ,, kada pocne da izlazi neka tecnost , konkretno imam jednog lika kome se to desava , nismo bas mali ni on ni ja ,, gazimo vec preko tri banke ,, ali opet slucaj koji vidimo prvi put ,, , e sada to kao muskarac vlazi ,, meni je malo nepoznato ,, pa reko ako neko od vas savremenih hoce malo da mi pojasni ,,
 
Pa valjda mu je to predsemena tečnos'. I u njoj može da bude spermića. Zato pamet u glavu. Niste više mali. :lol:

bug.gif
 
enfroz ,, lakse malo ne pricamo ovde o afrodizijacima ,, ako se to moŠ reći za sladoled ,kajmak ,, jogurt ,polivanje šlagom preko stomaka ,, stavljanje eurokrema na ribicu ,, e aj sad i ja ,, NE NAVODITE ME BRE ,,
 
to je normalna pojava a svrha je da se pripremi, tj ovlazi put za izlazak spermatozioda kako se ne bi povredili i kako bi kretanje dobilo dodatno ubrzanje
 
ma bre ksiaoujuu mene samo nesto ovih dana sve asocira na ,,, ,,na ,, na ,, (valjda to tako ide u ovim godinama pa sve nesto ne bi da se skidam sa ... tetke B
 
Oko cega tolika fama...? Ovlazio covek...ovlazis i ti...jel to nesto menja u vasem " druzenju "...? I sama kazes da ste napaljeni kao tetrebi...ali, ako ti treba hemijska i dnk analiza njegove
" tekucine ", verovatno ce se javiti neko merodavniji....
 
pa ono i mogao bi da postoji takav razlog ,, ako se desi prava ljubav ,, pa još gotivan seks ,, -- zar može nesto bolje da se ocekuje u ovom zivotu
 
avesic:
ovako ,, sta vama muskarcima znaci kada pred seks ovlazite na penisu ,, kada pocne da izlazi neka tecnost , konkretno imam jednog lika kome se to desava , nismo bas mali ni on ni ja ,, gazimo vec preko tri banke ,, ali opet slucaj koji vidimo prvi put ,, , e sada to kao muskarac vlazi ,, meni je malo nepoznato ,, pa reko ako neko od vas savremenih hoce malo da mi pojasni ,,


******, mirishesh na ilovachu a ne znas osnovne stvari :? ....

ps. ja imam 28 godina i zanime me sta je to seks?
 
ova tema je zatvorena i ne mozete vise na nju da odgovarate zato sto cika doktor poceo da vredja bezpotrebno ,, ali ok ,, jedno dobro drkanje resava stvar ,, tako da cika doktoru baci se na posao ,, pa eto da bude ,, da neki muskarci vlaze pred odnos sa zenom,, a ti ga malo ovlazi pred drkanje ,, hvala na razumevanju razumnima ,, ostalima ,, ajmo 6 5 4 3 2 1 ,, pocni sa drkanjem ,, GO GO GO GO GO GO ,,,,
 

Back
Top