Koci mi video na netu

Drinco

Obećava
Poruka
78
Aj mi pomozite koci mi svaki video koji ocu da pustim preko neta.Prodje 3 do 4 sekunde on zakoci na 2 pa krene dalje.Sta da radim pomozite jel mi treba neki codec,neki player... :confused:
Molim vas recite mi kako ovo da resim PLZ
 
=) HAHAHAHAHAHA (=


Aj da mu odgovorimo:
Za gladanje 'filmova' preko neta potreban ti je brz protok... Znaci ako ti sada placas 1400din kod SBB-a nece da ti radi nikako
Ako placas 1700din onda ce... hm... pa onako, nekad radi nekad ne...
Ako placas vise od 2000din onda mora da radi, ili ih zovi i je*i ima mamu xD

(da te ne zamaram sa kilobitima i bajtima u sekundi, vidim da se bas ne razumes najbolje, bolje ce ti ici dinari ;) )
 
ArkantoS-Vrbas:
=) HAHAHAHAHAHA (=


Aj da mu odgovorimo:
Za gladanje 'filmova' preko neta potreban ti je brz protok... Znaci ako ti sada placas 1400din kod SBB-a nece da ti radi nikako
Ako placas 1700din onda ce... hm... pa onako, nekad radi nekad ne...
Ako placas vise od 2000din onda mora da radi, ili ih zovi i je*i ima mamu xD

(da te ne zamaram sa kilobitima i bajtima u sekundi, vidim da se bas ne razumes najbolje, bolje ce ti ici dinari ;) )



Platio sam SBB 1750 din.Jel to dovoljno?To je onaj neograniceni za ceo mesec.Ja sam uzo taj zbog igrica ali kad vec ima sta da se gleda i na netu daj da probam...
A protokol pojma nemam koji mi je :smile:
 
1. Nije PROTKOL nego PROTOK i veoma je vazan taj podatak. Posto ti "video secka", mali je
2. To sto imas "neograniceni za ceo mesec" ne znaci nista, jer moze biti spor a opet neogranicen a i brz i opet neogranicen
3. Koliko para, toliko muzike (u tvom slucaju kvalitetnog gledanja vide preko neta)
 
Ma ja necu klipove ocu seriju.Nasao sam sajt gde ima preko 2OO epizoda crtanog filma NARUTO.(neznam dali je neko cuo za njega).Tamo koristi neki Veoh.Jel mogu da nekako prebacim taj veoh u YouTube?Jedna epizoda traje oko 23 min.
 
Kako bi rekli u narodu...
"Plati pa se klati"

Toliko ;)

downloading_ftp.jpg
 
Ma tema je o seckanju clipova ali su ustanovili da je stvar u brzini konekcije.(U sta ja slabo verujem)Koliko bi uopste kostalo normalno gledanje bez tog seckanja?????????Ajde sve sam probao pa i to da vidim jel su u pravu.
 

Back
Top