Dejvison horoskop

Sorry :worth:
L5JX37.gif
 
ja ovo ne bih gledala kao krst jer ne bih uzela Plutona u razmatranje ovde, dakle u pitanju je po meni T-kvadrat Meseca, Marsa i Saturna koji je bitan veoma jer 1. u ugaonim kućama je, zapravo na uglovima samim, pod 2. u pitanju su jako važne planete; Mesec uopšteno opisuje žensko i žensku energiju kao i emocije i bliskost u odnosu, Mars vlada 7. kućom koja ovde simboliše mlađeg partnera između ostalog (7. kuća je ovde kao i u natalnoj pa i u ostalim granama astrologije odnos, veza) a Saturn je ... Saturn :mrgreen: ovde vlada 4. kućom koja predstavlja temelj odnosa, sve u svemu prilično težak odnos suštinski gledano ali verovatno i značajan po oboje, za to bi već trebalo upoređivati Dejvison s oba natala

(uzgred držala sam se samo postavljenog pitanja o T-krstu, nisam detaljnije tumačila kartu tako da su i "zaključci" tj. komentari u skladu s tim)
 
Hvala Elle :) Pluton je mozda bitan zato sto ovo je bila neka "detska ljubav". Potom svako svojim putem i posle 20 godina opet smo se sreli ( karmicka veza). Bila je jaka privlacnost, ali nemoguce ista drugo ostvariti. Aspekt Saturn-Mars( negde sam srela da to moze da se opise kao "mac u kamenu"), mislim da nas opisuje najbolje.
 
U karti Dejvisona Saturn je ušao u 7. polje što može da označi da će se odnos iskristalisati u narednom periodu.
Vladar 7.polja je Saturn na MC koji je u Ovnu, pa ovo može da ukaže na to da veza teži da se realizuje i da je bitan neki imidž koji ostavlja na okolinu.
Možda je započela i kao prijateljstvo, drugarstvo ili neki tajni odnos, možda postoji neka teškoća da se realizuje ka spolja, tj ka javnosti.
 
Inace, super tema, bas volim Dejvison, iz nekog razloga sam videla da dobro opisuje prirodu veze.
I s druge strane, kad je uporedni horoskop odlican, a nista se ne desava ljubavno, Dejvison da odgovor zasto :D
Recimo sa najboljim drugom imam najbolji uporedni horoskop koji sam ikada videla, bez preterivanja.
Konjukcija Sunca i Meseca, Meseca i Venere, Venere i ascedenta, ukljucena su i peta i sedma polja da ne nabrajam do sutra, ali nikad nismo bili vise od drugara.
U Dejvisonu je vladar ascedenta Venera u Vodoliji-najbolji prijatelji.
 
Dejvson se poredi i sa natalnim kartama, da se vidi kako na koju osobu utiče veza.
Često pokaže neke pojedinosti.
Saturn je ušao u 7.i doneo izazove, to sam i rekla. Ali će ići retro pa je pomirenje moguće i ponovno spajanje i neki period turbulencija.
 
Jeste bila duža veza, raskinuli smo pre nekih mesec dana, ja sam mlađa osoba, tj sedma kuća, interesuje me da li ovaj odnos ima šanse i da li treba da se obnovi, šta generalno mislite? 😊

Ovde se muskarac postavlja kao dominantan tip, i neko ko vodi vezu, ali vise iz pozadine.
Generalno asc Dejvisona nije sjajan kad je u Lavu.
Vladar asc je u Raku u 12om polju.
Moze biti da je ovo onako cudnjikav odnos, ovde si ti vise otvorena od njega, kao Sa u Ovnu na Mc.
Ali moguce da ti nije bas prijatno u toj vezi, Sa je u Ovnu u losem dostojanstvu, glavobolju ti ovde nesto zadaje.
Venera kao prirodni vladar ljubavi, je ovde u 12. polju, moguce da neko nije otvoren sa emocijama, taji ih.
U trigonu sa Mesecom u 8. koji ne vidi ascedent, nikom bas 100% ovde nije jasno sta se valja iza brega.
Lav na asc vise daje neku vezu koja godi iz nekih drugih razloga, konvencionalna je, popularni par, tako treba itd.
Vladar 1. i 7. se vide preko kvadrata, razliciti ste tipovi.
 
Jeste tačno to što si napisala, on je totalno zatvoren tip, za mene bio i ostao enigma, takav je inače, neko ko je generalno neshvaćen od okoline, meni se to čak dopalo (peta kuća u vodoliji, ako nije čudan na neki način, ne može mi se dopasti 😄)... To nije sprečilo da postanemo dobri prijatelji i uđemo u vezu, ali ta zatvorenost sq njegove strane dosta stagnira odnos i čini kao da smo i dalje na početku, nema pomaka... To je i presudilo na kraju... Vreme njegovog rođenja nije pouzdano, pošto on nije bio siguran kad je tačno rođen, moguće je da je malo ranije pa da je asc u raku, ali opet srž problema ostaje ista.. Privukli su mi pažnju ovi drugi pozitivni aspekti, i sunce trigon mesec.. Osim toga, mi drugih problema nismo imali, ali retro merkur je baš uticao na nas, ja nervoznija, on još povučeniji i kraj priče 😁 Hvala obema puno!! 🤗😊
 
U karti Dejvisona Saturn je ušao u 7. polje što može da označi da će se odnos iskristalisati u narednom periodu.
Vladar 7.polja je Saturn na MC koji je u Ovnu, pa ovo može da ukaže na to da veza teži da se realizuje i da je bitan neki imidž koji ostavlja na okolinu.
Možda je započela i kao prijateljstvo, drugarstvo ili neki tajni odnos, možda postoji neka teškoća da se realizuje ka spolja, tj ka javnosti.
Kako je Saturn usao u 7. Ako je na MC-u?
 
Inace, super tema, bas volim Dejvison, iz nekog razloga sam videla da dobro opisuje prirodu veze.
I s druge strane, kad je uporedni horoskop odlican, a nista se ne desava ljubavno, Dejvison da odgovor zasto :D
Recimo sa najboljim drugom imam najbolji uporedni horoskop koji sam ikada videla, bez preterivanja.
Konjukcija Sunca i Meseca, Meseca i Venere, Venere i ascedenta, ukljucena su i peta i sedma polja da ne nabrajam do sutra, ali nikad nismo bili vise od drugara.
U Dejvisonu je vladar ascedenta Venera u Vodoliji-najbolji prijatelji.
Imam bas slican primer, i vidi, isto vladar asca u vodoliji :D . Dispozitor Sa u 11. Opozicija Mo. Jos su ovde vladari asca u opoziciji. Ali uporedni bas bas poklapajuci
horoscope-chart1__relative_2-9-1980_17-35_a_16-7-1990_17-05.png
 
Vreme njegovog rođenja nije pouzdano, pošto on nije bio siguran kad je tačno rođen, moguće je da je malo ranije pa da je asc u raku, ali opet srž problema ostaje ista..

ako vreme rođenja nije pouzdano ne može biti tačan ni Davison chart.
Ako se ASC pomeri u Raka sve se menja, jer su ovako tri gotovo ključne planete u 12. kući i znaku od ASC-a a onako sve idu u 1, da ne idem dalje.

Zanimljiv primer inače.
 

Back
Top