cajevi za mrsavljenje

  • Začetnik teme elegantno popunjena
  • Datum pokretanja
E

elegantno popunjena

Gost
Dr (pre svih), molim te, da li mozes da mi pojasnis na kom principu funkcionisu cajevi za mrsavljenje (postoji jedan i ovde prilicno hvaljenog Instituta "Josif Pancic")? Znam da nema carobne formule, ne verujem u pilule i preparate, ne volim nezdrave dijete, ali me zanima moze li i na koji nacin pomoci caj?
Ili kapi propolisa? Ili nesto slicno tome...
Hvala, pozdrav
 
Uh... Mislim da ja sad kopcam kako deluju!
Pijem ga evo cetvrti dan (Caj za mrsavljenje Instituta "Josif Pancic") i jedva da stignem da sidjem sa WC solje! Do sad je bilo OK, ali danas - hocu da poludim. Ne znam da li to organizmu treba da se navikne, ili treba da prestanem?
Inace, cesto imam problema sa neredovnom stolicom...
 
elegantno popunjena:
Uh... Mislim da ja sad kopcam kako deluju!
Pijem ga evo cetvrti dan (Caj za mrsavljenje Instituta "Josif Pancic") i jedva da stignem da sidjem sa WC solje! Do sad je bilo OK, ali danas - hocu da poludim. Ne znam da li to organizmu treba da se navikne, ili treba da prestanem?
Inace, cesto imam problema sa neredovnom stolicom...

Svi cajevi za mrsavljenje izazivaju.Posle dva do tri dana grceve u stomaku i proliv.Najverovatnije ce trajati jos dan dva.A onda ce se sve normalizovati.Jedina stvar koja ce se desavati je ta da umesto jedne stolice imacete dve do tri.ovo se odnosi na prirodna pomagala.Odnosno cajeve koje kupite u apoteci.
 
I ja sam pocela da ga koristim, ali ne izaziva proliv kod mene, naprotiv! ne primecujem nikakvu promenu po pitanju stolice, inace koristim ga 5 dana ali 2x dnevno jer 2x dnevno jedem.
 
I_ja_ga_koristim:
I ja sam pocela da ga koristim, ali ne izaziva proliv kod mene, naprotiv! ne primecujem nikakvu promenu po pitanju stolice, inace koristim ga 5 dana ali 2x dnevno jer 2x dnevno jedem.
Greska, treba imati bar 5 obroka dnevno.Sada ce me svi sa zaprepascenjem pogledati :lol: Svaki nutricionista ce vam to reci - sto vise malih obroka! Tri lagana i izmedju uzina - voce!Znaci, prezalogajiti svaka 3 sata, pozeljno bi bilo svaki dan jesti u isto vreme.Tako se stvara navika za jelom i organizam automatski reaguje....itd.itd..
 
e, kad smo vec kod dijeta i mrsavljenja- sta kazete na dijetu prema kojoj se jede 70% ugljenihidrata
15% proteina i
5% masti
meni deluje ok.
znaci samo se smanji unos masti, i to vrlo malo...
 
Mozemo mi napamet da ti pricamo da li je ovo ili ona dijeta dobra za tebe, i kako ce tvoj organizam reagovati ... to je razlicito uvek. Zato ti ja toplo preporucujem nutricionistu, ona ce ti kompletan tretman napisati, sto je najbolje slabices polako ali sigurno i zdravo. Da i to sa 5 obroka, kao sto rece Goscica!
 
Ja sam pio nekoliko vrsta cajeva za mrsavljenje. Caj za mrsavljenje apoteke "Beograd" sam pio svega nekoliko dana, bez nekog efekta. Ima stvarno odvratan ukus.

Malo boljeg ukusa je Fructusov Fitnes caj. Ovaj caj izaziva izbacivanje tecnosti, ali sam nakon par dana imao problema sa pritiskom (inace imam savrsen pritisak) tako da sam prestao da ga pijem.
Probao sam i nekoliko dijeta, pio algice...

Na kraju sam zakljucio da od svega toga nema nista. Dok se ne oznoji dupe (sportom, sexom itd) nema ni mrsavljenja.
 

Back
Top