AXL ROSE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mitrovictea

Početnik
Poruka
23
STA MISLITE O AXL-U. . . :-)
 

Prilozi

  • axl-rose-005-img.jpg
    axl-rose-005-img.jpg
    32,9 KB · Pregleda: 7
tema o axlu roseu a owako zakrzljala mhm -_- AXL RULES !!!!

Nadam se da nece da ti zatvore temu kao sto su meni vec dva puta otvaram temu o njemu...al dolaze neki likovi koji uopste i ne vole gunse i pljuju axla,. ko je stvarno fan ne moze da kaze da mrzi axla a ni slasha...oni su svi bili sjajni muzicari..Mislim da on nije kriv za raspad gunsa a i mi ne znamo sta se ubendu desavalo tako da..kako bi smo znali ko je kriv.jedino je jasno da zajedno nisu mogli..ja sam licno opsednuta axlom..:D
 
I moga..:D au sto ga volim, sve na njemu obozavam od dupeta do glasa..savrsen je.nervira me ona njegova bivsa cura, ona manekenka stephani, erin mi je hiljadu puta lepsa od nje.. ok,zgodna je al axl s obzirom da je bio najlepsi covek na svetu, mogo je to i mnogo bolje...
 
i da owaj o njegowom dupetu netju ni pricham nalozitju se josh wishe :P heheheh joj brate ako si gledala onaj koncert tokio 92 u onim crnim boxama njam njam mmmm :)

Hej, mnogo trazis! Zelim ga i ja!! al dobro moramo da se pomirimo s tim da on vise i ne izgleda tako..mada meni to vrlo tesko ulazi u glavu ne znam zasto..zelim da zamisljam da je i dalje onako lep..a ne neki matori starac sa kikicama :D Hehh, da gledala sam taj koncert,mmm volim ga a kad obuce boxerice jos vise...
 
milim da je on najbolji bez ichega na sebi :D a to da ni meni ne moze utji u glawu da je sad ruzno prase :( al *** kakaw je takaw je ja njega wolim :) a owaj podelitjemo ga ti i ja :P
 
Ok delimo ga ti i ja na pola. Pola tebi pola meni ,-fer.samo da meni pripadne njegovo dupe,pliz jer ja sam ipak stvarno ogromni fan njegovog dupeta;):D jel si videla sliku sa turneje metallice i gunsa. na slici su slash,duff, lars bubnjar iz metalikke , pevac skid row valjda i axl..da vidis axla na toj slici..pojela bi ga.:D
 
E da i da ne bude prica da ja postavljam izgled na prvo mesto a muziku na drugo..to je skroz netacno.ja sam ganse zavolela kad jos nisam ni znala kako clanovi benda izgledaju..i pre nekoliko godina prvi put kad sam u rukama imala njihov cd na kome nije bila ni slika ni nista(appetit bese)..odslusala sam ceo i..odusevila se..onda je proslo puuno vremena kad je politikin zabavnik:D objavio axlovu sliku i tek sam tad videla kako pevac gansa izleda..e tu sam ostala bez texta..sad znam puno njima,slusam ih svaki dan ...najbolji su mi, obozavam ih...:D..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top