volite li anilingus

Jbt,ako nastavim da citam postove ovog novopecenog clana b.o. ima da mi se ogadi sex u zivotu. Cula sam za sado mazo, ali i za ljude koji uzivaju u tudjoj mokraci i kaki...to ovde samo procitah. Znaci uzas. Samo me zanima jer imate na kraju bar normalan sex...ili samo lizete ove otvore...piskite...ka**te...i lizete se posle...hahaha.
 
hmm... pazi u sustini nemas preterane razlike izmedju klasicnog lizanja devojci (kunilingusa) i ovoga... i jedno i drugo pusta telesne materije... kupanje je keva narode... sapun da ne pominjemo... mada shvatam da moze nekome da smeta... tako da bez uvrede ;)
 
al si nazvo temu... ja reko sad ce ovde neke vratolomije da padnu; sto se tice tvog pitanja moja riba recimo to voli a sto se tice zaraze, pa ako ti ej slab imunitet ne gine ti eserehija koli tako da ako oces da lizes pedu mora da si zdrav ko dren
 
primecujem da se pojedini mnogo groze nekih krajnje normalnih sexy igrica. DA li je to posledica neiskustva ili laznog morala, ne znam... Primera radi, fuj im je prst u guzu, lizing analnog otvora, ali se zato razbijaju u istu (naravno vazi za ribe).

Evo, ja konkretno, jednom sam dala guzu i od bolova sam povratila u krevet, pa sam rekla nikad vise.... Ali zato uzivam u supstitutima sexa u guzu.

Ipak za sve trebaju godine. I nije cudo sto su starije ribe zakon. Znaju sta hoce, sta im prija, opustene su, bez opterecenosti nekim trivijalnostima... ma prosto znaju da uzivaju.
 

Back
Top