HELP

qwertynis

Zainteresovan član
Poruka
376
Od skora sam poceo da se zamlacujem sa izradom sajta pa sam hteo da pitam da li postoji nesto drugo sem dreama da radi stranice. Ja sam koristio web page maker i imao sam izuzetne rezultate, ali mi malo sturo. Od flesa sam koristio swish...Pa ako neko moze da mi kaze neki ok program za izradu strana u malo jacoj formi bio bih zahvalan
8)
 
Ti bi neshto kao - loadujesh sve slike, ukucash text, kliknesh na dugme "make it fancy" i izbaci ti gotov sajt?
Ne mozhe.
DW je najbolji.

I ajde baci neki link ka tim "izuzetnim rezultatima".
 
LePiaf:
Ti bi neshto kao - loadujesh sve slike, ukucash text, kliknesh na dugme "make it fancy" i izbaci ti gotov sajt?
Ne mozhe.
DW je najbolji.

I ajde baci neki link ka tim "izuzetnim rezultatima".
Replika - ne moze se nikako reci da je DW najbolji... da sad ne nabrajam druge programe za web dizajn. Nijedan nije najbolji, zavisi ko njima barata :)
 
pa zasto da ne nije ni net tako mocna stvar pa da sve sljasti..zar ne.recimo da se slazem da je wiver najjbolji ali ga treba i nauciti i to bas nauuucittii.
Hvala na razumevanju pjaf ali ja ipak mislim na plug and prej
 
znam da sam mogao da ga uradim mozda i za 10 tak minuta,ali neznam dw
ipak sam ja onaj sajt napravio za nekih 6 do 10 sati sa sve koapnje slika po netu....
:twisted:
 
Stha je to navigacija. ham salim se moguce je sve ipak sam ja pocetnik apsolutni u ovome..ako znas da pomognes pomagaj please. daj neki koristan savet. :razz:
 
Jesi li ti sinko procitao ISTA u vezi web dizanja? Imas li blagu predstavu cime se bavis uopste?
Pa ako ne znas za pojam navigacije, stvarno ne razumem sto se petljas u nesto o cemu stvarno nemas pojma ni u zametku... A ako znas sta je navigacija, zasto trazis savet ili pomoc?

Ne razumem sta uopste hoces da naucis bez da nesto procitas i naucis osnovne stvari. Smaras ovde ljude pitanjima koje ni legendarni "duduk" ne bi postavio a ovamo kao baratas sa DW i kao dizajniras neke sajtove!
Stvarno si preterao.
 
slusaj odes u photoshop otvoris fajl sajta i sve ostale stranice pa svaku kao selektujes samo pritisnes slovo k to se zove slice zatim kada svaku "selektujes"onda ides file/&save for web/save/napises ime strane/save i odes u dream weawer i kliknes na link strane koju si u photoshopu selektovao i dolje ces vidjeti...........................
komplikovano je otidji nadji dreamweaver tuortale na srpskom pa ce ti sve biti jasnije ;)
 
<<<Shadow>>>:
slusaj odes u photoshop otvoris fajl sajta i sve ostale stranice pa svaku kao selektujes samo pritisnes slovo k to se zove slice zatim kada svaku "selektujes"onda ides file/&save for web/save/napises ime strane/save i odes u dream weawer i kliknes na link strane koju si u photoshopu selektovao i dolje ces vidjeti...........................
komplikovano je otidji nadji dreamweaver tuortale na srpskom pa ce ti sve biti jasnije ;)
Kazi mi gde da ih nadjem... :shock:
 

Back
Top