Paranoja

princeza_paulina

Zainteresovan član
Poruka
263
On: stanac u Beogradu, izuzetno ugledna pozicija, mlad, sarmantan, bogat, neizivljen, junak iz topica BLOKADA U KREVETU, i dalje mi dise za vratom
Ja : upoznala ga sluzbeno, prvo nisam htela sa njim, onda sam htela, al nije bas moglo, sve vise se lozim na njega
On: mnogo svrlja, ima 10000 kombinacija, sutra slavi rodjendan, pozvao me je
Ja: u noci Stounsa idem na tamo neki splav gde ne bih otisla ni mrtva, gde mi uopste nije mesto, i gde ce verovetno biti SVE TE KOMBINACIJE......

Od cele te problematike, mene najvise minira ta paranoja, ....kako li one izgledaju, sta imaju da mu ponude, kako li ce mu se nabacivati, ... od kud ja u tom tripu, i KAKO DA SE POSTAVIM?

Sigurna sam da je svakog ovaj problem mucio ponekad,pa sta ste radili?
 
Pitanje je da li zelis da se pomiris sa tim da ces biti i ti samo varijanta...ako ti to odgovara, ok...ako si pukla, mislim da je najbolje da sutra dodjes kod nas i batalis sve ovo...!
 
Jeste... i cola ! I sve sto ce biti kod njega, bice kod nas....povedi i nama dragog visokog i britkog uma Ivu.....i tako ti mi upropastismo temu.....pricacemo o tome ....ali sutra !
 
rastamann:
Shto ga jednostavno ne iskulirash?


Pa to je plan B,.... mada se bojim da me vise nikada nece nigde zvati, jer bi to bio stoti put da ga odbijem :(

Ali sve vise razmnsljam o toj opciji, verovatno cu tek te noci kada izadjem iz stana odluciti da li cu krenuti desno ka njemu i ko zna kakvom "provodu" ili levo na tvoju stranu Rasto, da se u svojoj novoj haljinici koju sam vec kupila za njegov zur, napijem muski, i da posle pevamo i placemo, kako nam vec dodje...
 
princeza_paulina:
On: stanac u Beogradu, izuzetno ugledna pozicija, mlad, sarmantan, bogat, neizivljen, junak iz topica BLOKADA U KREVETU, i dalje mi dise za vratom
Ja : upoznala ga sluzbeno, prvo nisam htela sa njim, onda sam htela, al nije bas moglo, sve vise se lozim na njega
On: mnogo svrlja, ima 10000 kombinacija, sutra slavi rodjendan, pozvao me je
Ja: u noci Stounsa idem na tamo neki splav gde ne bih otisla ni mrtva, gde mi uopste nije mesto, i gde ce verovetno biti SVE TE KOMBINACIJE......

Od cele te problematike, mene najvise minira ta paranoja, ....kako li one izgledaju, sta imaju da mu ponude, kako li ce mu se nabacivati, ... od kud ja u tom tripu, i KAKO DA SE POSTAVIM?

Sigurna sam da je svakog ovaj problem mucio ponekad,pa sta ste radili?

Jt, Princezo, ti stvarno imas problem!!
Jel to onaj isti od pre mesec-dva ili neki njegov klon?
Otkaci se bre od tih princeva, da ti kaze tvoj drugar :| nema 'leba od tak'ih...
Kome qratz u statusu lezi, tragovi mu smrde impotencijom...
p.s.: sad videh da je to taj isti, oh my...:roll: ...nadji mu nekog agresivnog derpea da ga dobro izyebe u guzicu da shvati da je gay ;-)
 
jeste, svakoga je to ponekad mucilo. to se desava kada mislimo da manje vredimo od te druge strane. poljuljano ti je samopouzdanje, osecas se krajnje nesigurno kad je on u pitanju. postavi pre svega sebi pitanje: zasto? sta je to sto te cini nesigurnom/paranoicnom?
mislim da za pocetak treba da se osvrnes na sebe samu, ne na njega, ne na te neke njegove kombinacije. da se setis ko si i sta si, koliko zaista vredis. da se setis svih svojih kvaliteta. te "druge" ne treba da te se doticu uopste. ukoliko si svesna svega sto posedujes, neces o njima razmisljati. zgazi malo loptu, seti se same sebe, malo otkuliraj...i konacno, zapitaj se, da li zaista zelis nekoga ko se potvrdjuje kroz 10000 letecih kombinacija..
 
princeza_paulina:
On: stanac u Beogradu, izuzetno ugledna pozicija, mlad, sarmantan, bogat, neizivljen, junak iz topica BLOKADA U KREVETU, i dalje mi dise za vratom
Ja : upoznala ga sluzbeno, prvo nisam htela sa njim, onda sam htela, al nije bas moglo, sve vise se lozim na njega
On: mnogo svrlja, ima 10000 kombinacija, sutra slavi rodjendan, pozvao me je
Ja: u noci Stounsa idem na tamo neki splav gde ne bih otisla ni mrtva, gde mi uopste nije mesto, i gde ce verovetno biti SVE TE KOMBINACIJE......
Od cele te problematike, mene najvise minira ta paranoja, ....kako li one izgledaju, sta imaju da mu ponude, kako li ce mu se nabacivati, ... od kud ja u tom tripu, i KAKO DA SE POSTAVIM?
Sigurna sam da je svakog ovaj problem mucio ponekad,pa sta ste radili?

Nemoj da odeš na rodjendan, reci mu da moraš da ideš na Stounse. Tako ćeš izbeći susret sa konkurencijom i njemu dati do znanja da nisi jedna od onih koje lako može imati. Pa ga sutradan pozovi na piće, prošetajte, daj mu poklon i reci mu nešto onako dvosmisleno, što će ga naterati na razmišljanje. Tačka :)
 
NatasaNatasa:
Nemoj da odeš na rodjendan, reci mu da moraš da ideš na Stounse. Tako ćeš izbeći susret sa konkurencijom i njemu dati do znanja da nisi jedna od onih koje lako može imati. Pa ga sutradan pozovi na piće, prošetajte, daj mu poklon i reci mu nešto onako dvosmisleno, što će ga naterati na razmišljanje. Tačka :)

Da, da, neka istrchi jos jedan krug oko kokosarnika, da ne pomisli da je laka!:lol: :lol: :lol:
 
BeCha ns:
Ma jok bre......idi na taj zur ! Kukavice, bojis se konkurencije. Pa nije te sigurno zvao bez razloga....
Samo zapali tamo i ne budi kukavica!!!

Tako je!!
I odma' klekni ispred njega, raskopcaj mu slic i obrukaj ga!!
Nek ceo splav vidi mikro-kitu!!
 
NatasaNatasa:
Nemoj da odeš na rodjendan, reci mu da moraš da ideš na Stounse. Tako ćeš izbeći susret sa konkurencijom i njemu dati do znanja da nisi jedna od onih koje lako može imati. Pa ga sutradan pozovi na piće, prošetajte, daj mu poklon i reci mu nešto onako dvosmisleno, što će ga naterati na razmišljanje. Tačka :)

Ma da! Zasto vi devojke uvek terate neku kontru....i stavljate ih na cekanje? Ako ne ode to samo moze da bude lose po nju.
1. razocarace se u nju sto nije dosla
2. vrlo je lako da ce naci neku drugu kad vidi da nije dosla
3. mozda je vise nece ni zvati, jednostavno moze da digne ruke od svega

Ako ti se lik svidja i hoces da budes sa njim IDI !!!!!!!
 
@ Zex

Da, Zex, princeza stvarno ima problem :( i da, to jeste taj isti

@ Novalsta

Gotovo da nikada ne propusti priliku da pomene kako ne moze da postigne sve te devojke koje mu se nude, ... od jedne je dobio na sajmu automobila cak i kola ( videla sam njenu sliku, svima bi se dopala), ...stalno govori kako ne moze da se nagleda lepih devojaka u Beogradu, a ja sam sasvim prosecna, .... odatle nedostatak samopouzdanja

@ NatasaNatasa

Ja : Dolazi mi drug iz Atine / On: Povedi i njega
Ja: Vidis, on je tu samo za vikend, moracemo da se vidimo sa jos nekim drustvom / On : Dodjite svi
Ja: Ima reci o tome da cemo svi ipak ici na koncert / On: Dodjite posle, splav je ionako blizu Usca, a ni ja necu biti tamo pre 00.30....

Ispascu seljanka ako ne odem
 
princeza_paulina:
On: stanac u Beogradu, izuzetno ugledna pozicija, mlad, sarmantan, bogat, neizivljen, junak iz topica BLOKADA U KREVETU, i dalje mi dise za vratom
Ja : upoznala ga sluzbeno, prvo nisam htela sa njim, onda sam htela, al nije bas moglo, sve vise se lozim na njega
On: mnogo svrlja, ima 10000 kombinacija, sutra slavi rodjendan, pozvao me je
Ja: u noci Stounsa idem na tamo neki splav gde ne bih otisla ni mrtva, gde mi uopste nije mesto, i gde ce verovetno biti SVE TE KOMBINACIJE......

Od cele te problematike, mene najvise minira ta paranoja, ....kako li one izgledaju, sta imaju da mu ponude, kako li ce mu se nabacivati, ... od kud ja u tom tripu, i KAKO DA SE POSTAVIM?
Sigurna sam da je svakog ovaj problem mucio ponekad,pa sta ste radili?


Cao drugarice,
Pa dobro, bre, ja mislila ti se odavno udala za njega i sad zajedno uzivate na nekoj beloj, pescanoj plazi, a ti...... c,c,c... :D

Salu na stranu, aj' da pomazemo, ako ikako moze.

Prvo, cujes li ti sebe? Mislim na ovaj obojeni deo tvog posta.
Mislis li ti da se celog zivota uporedjujes i takmicis sa njegovim KOMBINACIJAMA? :twisted:

Ti si - ti!!!!! Ako mu se kao takva ne svidjas, nek' se i dalje zamlacuje sa tim svojim cicama, a ti se, za Boga miloga, spasavaj od njega!

Znam da svako ima svoj prag tolerancije, al' nesto nisam sigurna da uopste znas koliki je tvoj? Ili te bas ovo pali?

U svakom slucaju, zelim ti srecu, sta god odlucila.
 
princeza_paulina:
@ NatasaNatasa

Ja : Dolazi mi drug iz Atine / On: Povedi i njega
Ja: Vidis, on je tu samo za vikend, moracemo da se vidimo sa jos nekim drustvom / On : Dodjite svi
Ja: Ima reci o tome da cemo svi ipak ici na koncert / On: Dodjite posle, splav je ionako blizu Usca, a ni ja necu biti tamo pre 00.30....

Ispascu seljanka ako ne odem


Ako odeš loše ćeš se osećati ... ne znam, izaberi izmedju dva zla ono na koje ćeš blaže odreagovati.
Ja sam jednom otišla na rodjendan tako i osećala se baš bezveze.... jer koliko god da se ne bojiš konkurencije i da si sigurna u sebe .... uvek ti je onako potpuno glup osećaj kada gledaš nekog ko ti se dopada, sa brdom riba oko sebe. Bar meni to nije neki trip. Ako u tom trenutku se i ti pridružiš tom krdu bivaš jedna od njih, ako ostaneš po strani gledaju te kao jadnicu.
Ja otišla ne bih ... prvenstveno zbog sebe. A sutradan bih uradila ono što sam već napisala.
 
ti si bre seljanka prema sebi, idesh tamo gde ti se ide i kad ti se ide, a tebi fali odluka hocesh li da radish na tome da ga dobijesh ili ne, pa kad se smislish i delash direktno, nosi se sa rezultatima, ne brinem ja za tebe, vidi se da imash debele zivce chim se josh mlatish sa njim... pusti te priche ja sam prosechna, kakve to veze ima sa bilo chim :) znachi odluchi se vishe
 

Back
Top