Paranoja

princeza_paulina:
Gledamo stvari iz razlicitih uglova. Odosmo mi od teme, ali me je stvarno pogodio tvoj komentar, jer je tako nesto najlakse reci. Nije skupo pogledti devojku na pravi nacin, kao coveka a ne kao meso, ili zapoceti razgovor na neku opstu temu, bez patetike i mnogo filozofiranja. Ne znam zasto mislite da je stvar u parama, a ne shvatate da nam osim tuzne price o ratnoj mladosti i recenica koje pocinju sa TE-BRA i ZNACI ne pruzate skoro vise nista. I jos gore, kada vas startuje lepa devojka (iskustvo od proskog vikenda, ne radi se o meni, nego mom drugu), cim okrene ledja,podrugljivo prepricavate sta vam je sve rekla,iako nije rekla nista lose.

Ovde nedostaju maniri, rekla bih ja, .... a sve smo mi pomalo princeze

Bas si me pogodio, majke mi


Da l' sam ja lud, ili sta je, al' ja iz tvoje price ne videh da te tvoj stranac udostojio cak ni toga.
 
Ukoliko je stranac i jos iz bogate familije, mislim da nemas bas neku buducnost s njim cak i da zapocnete vezu. Oni se zene po nalogu. Mogu imati devojaka koliko hoce, ali kad je zenidba u pitanju, mama i tata se pitaju.
Kod Grka npr je to jos izrazenije. Znam nekoliko nasih devojaka koje su se zabavljale s njima za vreme studiranje, bile ozbiljne veze, vodile ih roditeljima, upoznavale s rodbinom. kad dosao kraj faksa, lepi Grci se svi pokupili i otisli i ozenili Grkinje.
 
princeza_paulina:
Zato sto ti generalizujes sve strance, i jos gore napadas devojke koje se ovde cuvaju za ukras, kao figurice na polici jer vecina ovdasnjih muskaraca ne zna uputstvo za upotrebu.

Znam kako ovo zvuci, ali hvala Bogu, imam dovoljno materijala da uporedim strart na srpski nacin i sve ostalo. I kada ja sada priznam da sam se zaljubila u stranca, ti nadjes da mi pricas da je to zbog para, ... Kiselo grozdje

uputstvo za koriscenje figurice na polici??? :D
 
Bila! Valjda sam se toliko iskidala u najavi, da tamo nista nije moglo da me iznenadi.
Opustila sam se i lepo se provela, ...sve je ispalo korektno i kako treba. Ja sam imala super drustvo, i nije bilo sanse da se ne provedem dobro. I tako, sa osmehom i bez gorcine, konsatovala sam da paranoja nije bila bez razloga, .... Hvala svima na savetima i prodrsci, pridikama i pretnjama, ... moralo je i meni da se desi nesto ovako. Moje ljubavno iskustvo bilo bi nekompletno da nisam srela nekog ko ce ga ovoliko obogatiti.

Over & out

Smrrrrrcccc....
 
princeza_paulina:
Bila! Valjda sam se toliko iskidala u najavi, da tamo nista nije moglo da me iznenadi.
Opustila sam se i lepo se provela, ...sve je ispalo korektno i kako treba. Ja sam imala super drustvo, i nije bilo sanse da se ne provedem dobro. I tako, sa osmehom i bez gorcine, konsatovala sam da paranoja nije bila bez razloga, .... Hvala svima na savetima i prodrsci, pridikama i pretnjama, ... moralo je i meni da se desi nesto ovako. Moje ljubavno iskustvo bilo bi nekompletno da nisam srela nekog ko ce ga ovoliko obogatiti.

Over & out

Smrrrrrcccc....

What?!?!
Tip je derpe, reci da je derpe :D !!?
Pa nista, pomisli samo na olaksanje da ne moras da mislis o tome da li je neko za tebe ili nije... Odma ti bolje...
Ja, evo vec cetiri godine, ne mogu da se otrgnem od toga... :-( Ne zelim nikome tako nesto, odvratno je :|
 
Zex:
What?!?!
Tip je derpe, reci da je derpe :D !!?
Pa nista, pomisli samo na olaksanje da ne moras da mislis o tome da li je neko za tebe ili nije... Odma ti bolje...
Ja, evo vec cetiri godine, ne mogu da se otrgnem od toga... :-( Ne zelim nikome tako nesto, odvratno je :|

Aha, jeste, malo se osecas k'o ispumpani balon. Procice me, ma sta se to kod tebe zapatilo 4 godine..?

Mnogo mi je drago sto sam bila, .... ma ne mogu vise o tome
 
Zex:
I sta "ops"!? Gde je onaj smajli koji crveni?! izem im smajlije! smajli-alije!
Pa, spojilo ti se : i o, pa je nastao :o. Moras bas da kliknes na crvenog smajlija, ali onda ne mozes varijantu: brzi odgovor. :oops:

Edit: Haha, ne moze ni kad se klikne direktno na crvenog... Pa, kako sad da pokazem ako se nekad postidim??? :lol:
 
ja sam mislila da nema gorih od mene.kad ono zex!
cetiri godine?
a ja kukam nesto tu na tricavih. pa ti si genije.
zar ti se nije smucilo **** te do sada?
zar se niko nije pojavio?
e to mene cima. pomisao da te jednom sastavi i ostane ti za ceo zivot.
***** ti aspekte i sve.
 
Struja:
ja sam mislila da nema gorih od mene.kad ono zex!
cetiri godine?
a ja kukam nesto tu na tricavih. pa ti si genije.
zar ti se nije smucilo **** te do sada?
zar se niko nije pojavio?
e to mene cima. pomisao da te jednom sastavi i ostane ti za ceo zivot.
***** ti aspekte i sve.

Bio sam posle nje u vezi dve i po godine sa drugom...
Ima svega i nadje se svasta, al' mi ona ne izbija iz glave...
Ma bezveze, kazem ti :|
Kad bi' mog'o kod nekog da odem na "reset" ili "all memory clear"...
Ne mislim stalno, ali je jos zamisljam... Znam da i ona to radi, ali...
Mojne da kvarimo ovu temu:)
 
@ Borg

Nisam :( , nije mi se dalo, ...stvarno mi se nije islo, cula sam da je bio spektakl za pamcenje

@ Zex

Ne mozes da pokvaris temu, jer se nadovezujes na sustinu, .... cim cujem za neki " reset" centar vodim te da se zajedno skidamo

Samo, do tada moramo da se drzimo dostojanstveno, .....ne smemo da ogreznemo u patetici.
 
Pa kad malo bolje razmislim , mozda bismo oboje mogli da se prosetamo do Cika Laze da nam kazu ko je ovde lud: ti koji zloupotrebljavas moju dobru dusu i meko srce i izvlacis me iz kontexta, ili ja koja se u tom trenutku setim Kiplinga i pomislim kako se ti ustvari samo pravis mangup
 

Back
Top