Cure vole tipove koji ih brzo procitaju

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Da li ste nekad muvali curu i pricate joj pricu o necemu, nekoj slagalici ili nesto slicno, a ona samo vice da, da, a ustvari nista ne slusa nego samo misli kad cete joj vec jednom uterat kitu?

Bas sam cuo u prolazu kako tip prica verovatno o kompu ili ko zna cemu a ona se bas tako ponasa, i vidi se da samo ceka kad ce ovaj pocet.
 
NovaIsta:
ma kad je o kompu nije strasno..al kad pocnu o svojoj kevi ili ne daj boze o fudbalu... :roll:

što meni je baš dobro kad počnu o svojo kevi....onda odma vidiš koliko su nekiod njih zreli za ludnivu pa onda bežiš od njih ko đavo od krsta, posle 2 godine kažeš sama sebi: alaj sam sretna što se nisam udala u taku ludu porodicu!!!

i čiča miča gotova je priča
 
Da li ste nekad muvali curu i pricate joj pricu o necemu, nekoj slagalici ili nesto slicno, a ona samo vice da, da, a ustvari nista ne slusa nego samo misli kad cete joj vec jednom uterat kitu?

Bas sam cuo u prolazu kako tip prica verovatno o kompu ili ko zna cemu a ona se bas tako ponasa, i vidi se da samo ceka kad ce ovaj pocet.

Evo ja iz pozicije 'cure' da kazem da je bilo susreta gde me samo kita zanimala, a prihvatila sam izlazak na pice, a njemu se razvezao jezik pa samo pricha, pricha, dok ga ja i ne slusham vec se mislim kad ce da popije to shto pije pa da idemo da se ..
 
Ako mi se svidja sta ima da cekam. Ali nije to pravo provaljivanje. To i treba da provali, glupo bi bilo da ne provali to. Kad nekog provalis to je po zargonu valjda, da procenis sta hoce, kako hoce, procenis neku njegovu osobinu.A citanje, mislim da ne vole.To je kao nesto vise od provaljivanja, provaljivanje je kao kad provalis jednu stvar, a citanje kad je celu skapiras, skeniras.
 

Back
Top