Izazov...prihvatiti ili ne

allice

Ističe se
Poruka
2.382
Drage djevojke i zene...

Pred sobom imate:

mushkarac izvrsne gradje, vrcave inteligencije i duhovitosti, ambiciozan i uspeshan cega god se lati...
medjutim negativne strane: nihilista( ne veruje ni u shta), nekada grubo ironichan, ima tu moc da ponizi ljude na intelektualnom nivou...
dosta zena je proshlo kroz njegov zivot, svaku je isposhtovao dok su bili u vezi ali ni za jednu se nije vezao istinski...odlichan ljubavnik iako nikada ne pricha o sexu javno.

raskida sa djevojkama na sledeci nachin: da ih ne bi ponizio prilikom raskida, on sam svojim postupcima namerno izludi djevojke da one same se zale kako im je dosta svega...i na kraju dobije ono shto je zelio..

dakle jednom recju emocionalni gad...

Pitanje je: privlachi vas takav mushkarac i zeljele biste ga za sebe, da ga preuzmete pod vashu komandu iako se ne da...

Shta bi ste sve uchinile da ga potpuno osvojite? i dokle bi bio vash prag tolerancije za njegove gluposti?
 
Prvo takve ne volim, nadobudne, sa zeljom da ponizavaju druge itd...kad zene vide takvog muskarca redovno pocnu da misle: jaooo, pa on je u dubini duse dobar, pa iza te spoljasnjosti se krije ovo, pa se krije ono...bla, bla, bla, a ne krije se nista!
A takvog muskarca je nemoguce osvojiti...njega jedino mozete primamiti cistom izazivackom ignorancijom. Ono kad ste mu stalno pred nosom i dok se ostale ribe lomataju vi izgledate lepo, ponasate se opusteno i onda se on zapita...a zasto se ova mala ne pali na mene? Svako voli da se oko neceg trudi:-D...ali treba gledati i oko koga se vredi truditi.
Onakvi smo kakvi jesmo. Drugi nas retko menjaju.
 
allice:
Drage djevojke i zene...

Pred sobom imate:

mushkarac izvrsne gradje, vrcave inteligencije i duhovitosti, ambiciozan i uspeshan cega god se lati...
medjutim negativne strane: nihilista( ne veruje ni u shta), nekada grubo ironichan, ima tu moc da ponizi ljude na intelektualnom nivou...
dosta zena je proshlo kroz njegov zivot, svaku je isposhtovao dok su bili u vezi ali ni za jednu se nije vezao istinski...odlichan ljubavnik iako nikada ne pricha o sexu javno.

raskida sa djevojkama na sledeci nachin: da ih ne bi ponizio prilikom raskida, on sam svojim postupcima namerno izludi djevojke da one same se zale kako im je dosta svega...i na kraju dobije ono shto je zelio..

dakle jednom recju emocionalni gad...

Pitanje je: privlachi vas takav mushkarac i zeljele biste ga za sebe, da ga preuzmete pod vashu komandu iako se ne da...

Shta bi ste sve uchinile da ga potpuno osvojite? i dokle bi bio vash prag tolerancije za njegove gluposti?
Žensko poimanje stvari je prosto fascinantno.....Nikako da naučimo da se od konja ne može dobiti mleko...niti se ovca koristi za oranje njive...Zna se šta se od koga može očekivati...i to se i traži....Opisani muškarac je klasičan "pastuv" (to što je inteligentan....samo je plus...ali nije presudno...). Služi samo i isključivo za sex....dobar...ali bez emocija... E, sad....koja hoće i može da bude u takvoj vrsti odnosa... samo nek izvoli....a koja mašta o romantičnoj ljubavi...braku i deci...neka beži koliko je noge nose....Sve je stvar procene.....
 
Suvise tezak muskarac za mene...
Kad bih ga povalila da je takav, ne bi mi bilo toliko vazno sto je gradjen, ambiciozan.
Tesko je trpeti takvog tipa na duze staze, ali ako je samo za sex, onda mu plusevi kao sto su ambicija, duhovitost i sl ni ne trebaju, tad je dovoljna gradja...
Sve u svemu, nek nadje slicnu lujku, pa nek se s njom prepucava.
 
svi dosadasnji saveti deluju kruto i van poznavanja pravog stanja stvari izmedju tebe i tog lika, cemu si ti ovde i sama doprinela, al ako nista drugo ne pali, par taslachenja i -ajd zdravo.. ustvari, ne sekiraj se...no pamti pa vrati ;)
 
allice:
Drage djevojke i zene...

Pred sobom imate:

mushkarac izvrsne gradje, vrcave inteligencije i duhovitosti, ambiciozan i uspeshan cega god se lati...
medjutim negativne strane: nihilista( ne veruje ni u shta), nekada grubo ironichan, ima tu moc da ponizi ljude na intelektualnom nivou...
dosta zena je proshlo kroz njegov zivot, svaku je isposhtovao dok su bili u vezi ali ni za jednu se nije vezao istinski...odlichan ljubavnik iako nikada ne pricha o sexu javno.

raskida sa djevojkama na sledeci nachin: da ih ne bi ponizio prilikom raskida, on sam svojim postupcima namerno izludi djevojke da one same se zale kako im je dosta svega...i na kraju dobije ono shto je zelio..

dakle jednom recju emocionalni gad...

Pitanje je: privlachi vas takav mushkarac i zeljele biste ga za sebe, da ga preuzmete pod vashu komandu iako se ne da...

Shta bi ste sve uchinile da ga potpuno osvojite? i dokle bi bio vash prag tolerancije za njegove gluposti?

Mislim, nisam ja bash toliko izvrsne gradje :)
 
U čemu je tu izazov :shock:
Otkud ideja da takvog tipa uopšte možete promeniti? Treba postaviti pitanje da li takvog tipa možete voleti i zabavljati se sa njim. Odgovor je vrlo jednostavan: DA. Takav tip se vrlo lako može voleti.

Ako ovu situaciju postavimo kao izazov, onda njega stavljamo na pijedestal, na kome mu realno i nije mesto, a sebe u startu stavljamo na stepenik niže - što je potpuna greška.
 

Back
Top