SP Juniori - Novi Sad

Vanjor

Aktivan član
Poruka
1.745
Večeras igramo sa Kinom.Za našu reprezentaciju igraju:
Miroslav Raduljica, Boban Marjanović, Stefan Marković, Milan Mačvan, Marko Kešelj, Dušan Katnić, Mladen Jeremić, Petar Despotović, Slaven Čupković, Stefan Stojačić, Marko Čakarević, Aleksandar Radulović.
 
Lose, ali velikim delom krivim trenera Mutu koji igra dekadentnu kosarku koja sputava igrace. Raduljica me razocarao. Prvi put ga gledam i ocekivao sam vise od njega, ali sem predispozicija nisam mnogo video. Keselj isto. Sigurno je igrao, ali ne vidim tu neki raskosan talenat. Marjanovic danas los, ali se vidi po kretnji i igri da zna. Meni obecava. Uostalom i Stefan Markovic je obe odigrao lose, ali opet za to krivim Mutu. Macvana sam isto prvi put gledao i iako je pravio gluposti (kao i svi uostalom), imao je i nekoliko situacija koje je sigurno kao veteran resio. Jeremic danas nista. Drugi nisu ni vredni pomena. Mozda onaj Stojcic ili kako god ima nesto da pokaze, ali tanko. Licno sam uvek optimista, ali ocekujem busenje sutra.
 
dobismo mučenički onu reprezentaciju visokih :D, ne mogu da verujem da ne mogu da dobiju više od 40 razlike zemlju u kojoj igraju momci 90' godište ( samo su dvojica 88')

Mislim da će mo se malo uozbiljiti protiv Amera i da neće biti tolika bruka
 
Ameri nisu nihta posebno bolji bili od nas..sad sam gleao reprizu.Bilo je otvorena utakmica sve do samog kraja a imali su i srece jer su pogodili par kljuchnih trojki...u sushtini nisu ni nashi toliko loshi ni oni toliko dobri da bi bilo razvaljivanje od 20 razlike ko shto je arogantno predvideo komentator eurosporta....ako prodjemo do borbe za medalje,mozda i bude revansh...jedna lopta je odluchila..moglo je da ode i na nashu stranu.
Charger,ne pratim koledz?/srednjoshkolsku im kosharku, jel ovo najbolje shto amerkianci imaju u tom godishtu...jel su poslali 12 najboljih ili neki kombinovan sastav?
 
Markovic ima potencijal...a i igra povredjen,pa je ipak i dalje odlichan u defanzivi.Sigurno je da on nece biti medju 12 za Spaniju ali na njega ce se rachunati u buducnosti.Za razliku od npr.Tripkovica koji blage veze nema s basketom,potpuno beskoristan igrach koji se vec godinama forsira bez razloga i nije mi jasno shto je pozvan...ko i Radivojevic.Fala Bogu da je prvi otkazao josh kad bi se i Vuk povredio...
 

Back
Top