idealna razlika u godinama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Electra:
Bar ne previse nezreli.. :D :lol: :? :roll: :oops: 8)
devojko....izlazim sa starijim od sebe i to 24 godine....a sa jednim koji je 17 stariji./. nije zbog novca,ja sve placam(da resimo tu pretpostavku) i znas sta sam shvatila? mnogooooo kvalitetnije provedeno vreme nego sa nekim koji je moj vrsnjak....sa njima cu porodicu da stvaram a provodicu se sa iskusnijima i zrelijima...
pozdrav
ALISA
 
Alexandra9:
Electra:
Alexandra9:
... gluposti... zrelost ne zavisi od godina...

Mozda si u pravu... Ali zamisli devojku od 18 i matorca od 40... koliko je to zrelo, cool? Meni se gadi.
Ja sam se dosad uglavnom zaljubljivala u vrsnjake i to mi je slatko... moram da naglasim da oni nisu bili nezreli

... Pod tim nisam ni mislila na takve extremne slucajeve...
a sta ako ti kazem da devojka od 20 i muskarac od 44 mogu savrseno da se slazu? razmisli.....
ALISA
 
Courtney:
Fiorella:
Sve zavisi od trenutnih godina. Ja sad ne mogu da zamislim pored sebe decka starijeg od 3 god. ali kasnije se moze podneti i puno vise...
Ma da,i ja najvise volim te od 2-3 godine...imaju najmanje ocekivanja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tacno... Das im kanticu i lopaticu, pustis ih u dvoriste da se igraju u pesku..., i oni su vec prezadovoljni... Dobro, jos kupis neku igracku, ali uglavnom, to je to :lol:
 
Alexandra9:
Courtney:
Fiorella:
Sve zavisi od trenutnih godina. Ja sad ne mogu da zamislim pored sebe decka starijeg od 3 god. ali kasnije se moze podneti i puno vise...
Ma da,i ja najvise volim te od 2-3 godine...imaju najmanje ocekivanja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tacno... Das im kanticu i lopaticu, pustis ih u dvoriste da se igraju u pesku..., i oni su vec prezadovoljni... Dobro, jos kupis neku igracku, ali uglavnom, to je to :lol:
Nije tacno.
 
infidel:
Alexandra9:
Courtney:
Fiorella:
Sve zavisi od trenutnih godina. Ja sad ne mogu da zamislim pored sebe decka starijeg od 3 god. ali kasnije se moze podneti i puno vise...
Ma da,i ja najvise volim te od 2-3 godine...imaju najmanje ocekivanja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tacno... Das im kanticu i lopaticu, pustis ih u dvoriste da se igraju u pesku..., i oni su vec prezadovoljni... Dobro, jos kupis neku igracku, ali uglavnom, to je to :lol:
Nije tacno.

... covece, zezam se... :roll:
 
ima vec tema...
14.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top