glas razuma

S

SENKA_NS

Gost
Živka potpuno si u pravu,ali zar nemisliš da Mirka treba da kaže pravu istinu u vezi nje i njenog muža :!: Svi mi koji se uključujemo nismo pravi stručnjaci ali bi ipak mogli da joj pomognemo mnogo više.
Svi se ovde dopisujemo i niko nikog nezna niti vidi. U tom slučaju bi joj bilo lakše da kaže pravu istinu, ionako koristi lažno ime.
Hoću da kažem niko ustvari nezna ko je Ona,a mogla bi sebi da olakša problem.
Ova priča sa MirkomNS je po tebi bla,bla,truć,truć.
To ti dođe ovako :arrow:
Evo tebi Mirka moj savet da ti olakšam iako ustvari nisi rekla pravu istinu
:cry:
 
Pokusavajuci da desifrujem ovo klinasto pismo, zakljucio sam da su Senka i Mirka iz Novog sada... Moguce je cak, da su se i privatno poznavale, na sta ukazuje Senkina izjava da Mirka nastupa pod pseudonimom. Zivka je ta koja je savetom pokusala da pomogne Mirki u bracnom problemu... A u pronadjenom tekstu je Senkin odgovor Zivki (a ujedno i savet Mirki), gde se otkriva da je Mirka neiskrena, te je svaki savet uzaludan.
Tako sam ja protumacio ovu iskopinu...
 
u stvari se radi o Anđi koja nije htela da kaže istnu u vezi nje i njenog muža
muž nije Sima nego onaj drugi muž...onaj suvi...Mile...
Mile nije kriv kriv je poštar i ona rospija sa petog...
uglavnom komšinica sve zna ali neće da se petlja u tuđe živote a u stvari hoće ali čeka sina da dođe s mora jer samo on u familiji zna da upravlja s kompjuterom pa će ona sve da vam kaže.
jasno sad?
 
Pa sto lepo ne rekoste, naravno da mi je sve jasno sada!
Jedino mi je jos nejasno da li su Andja i Senka brat i sestra od tetke ili rodjeni. A i uloga Mirke je sumnjiva jer nagovara Maru na protivprirodni blud sa muzem rodjenim?
Doduse, sto rece Julian, ej - iskopine su to... Nije to jednostavno , vrsice se jos mnogobrojne analize.
 
Code, mislim da se giga sprdala, kad je napisala post... Sto naravno nije lepo.
Siguran sam da ona nema autenticne podatke, jer bi ta dokumenta vec iznela na uvid. Ne postoje ni Andja, ni Mile...
Ja sam izvrsio ozbiljnu analizu, zaista... I zeleo bih da se na osnovu tih saznanja razvija dalja diskusija.
Mozemo, doduse, da raspravljamo i o zdravom razumu... Zar ne?
Koliko su nasi saveti zaista odraz glasa razuma? Da li pristupamo svakom postu u kojem nekoga savetujemo, sa punom odgovornoscu?
Evo, ja recimo ne. To ste svi i mogli primetiti... Ako mi se ucini da se neko zeza, ili da je pitanje glupo, a moj odgovor ne bi nikoga ugrozio... Onda lupim. A uglavnom lupam...
 
Valjda se slazem sas tebe.. :) :cry:
Samo da jos skontam ko je ovde gore a ko dole... Zivka na muzu, muz na Mirki, Zivka na Mirki ili pak Mirka na zivki. A mozda je to i neki grupnjak, tek onda belaja...
I ne mislim da se giga sprdala, samo nema iskustva u citanju klinastog pisma :)
 
Julian_Duranona:
Koliko su nasi saveti zaista odraz glasa razuma? Da li pristupamo svakom postu u kojem nekoga savetujemo, sa punom odgovornoscu?
Evo, ja recimo ne. To ste svi i mogli primetiti... Ako mi se ucini da se neko zeza, ili da je pitanje glupo, a moj odgovor ne bi nikoga ugrozio... Onda lupim. A uglavnom lupam...
Ej, bre! Postavio sam pitanje! Pazi kad su svi poceli da se zaebavaju kad sam ja ozbiljan?!?
Eto mi je ona prica o pastiru i vuku...
 
Julian_Duranona:
Koliko su nasi saveti zaista odraz glasa razuma? Da li pristupamo svakom postu u kojem nekoga savetujemo, sa punom odgovornoscu?
Evo, ja recimo ne. To ste svi i mogli primetiti... Ako mi se ucini da se neko zeza, ili da je pitanje glupo, a moj odgovor ne bi nikoga ugrozio... Onda lupim. A uglavnom lupam...

Ja se trudim da moji odgovori budu iritirajuci (verujem da je ta cinjenica opste poznata :D ) i da pobudjuju na razmisljanje... ne verujem u prihvatanje tudjih instant saveta... to sve vazi ako je pitanje ozbiljno...
 
E, u vezi sa davanjem saveta na forumu... uzasno je tesko! Zao mi je samo ljudi koji zaista imaju problema pa ih drugi kamenuju ili ismevaju. Evo recimo, procitala samo temu koju je Suzy otvorila (ona dva pitanja- sex u trudnoci i dojenje)... prvo nisam mogla da verujem da pita tako nesto a sprema se da zasnuje porodicu, ali nista nisam napisala... Posle vidim koji su njeni razlozi za trudnocu, pa mi tek sada nista nije jasno! :shock: Ali ko zna kakva je njena zivotna prica... Definitivno niko nema prava da joj popuje.
Ali, nekako mislim da bi je lincovali da je otvorila tu istu temu za Zenskom kutku. Mozda se varam...
Pitanje je samo kako ko dozivljava ovaj forum, koliko (ne)ozbiljno. A o tome ko je koliko merodavan da deli savete...hm, mogu ljudi koji su u slicnoj situaciji, a ovi sto se prave pametni kad ne treba, bolje da nista ne pisu.
 
Julian_Duranona:
Mozemo, doduse, da raspravljamo i o zdravom razumu... Zar ne?
Koliko su nasi saveti zaista odraz glasa razuma? Da li pristupamo svakom postu u kojem nekoga savetujemo, sa punom odgovornoscu?
Evo, ja recimo ne. To ste svi i mogli primetiti... Ako mi se ucini da se neko zeza, ili da je pitanje glupo, a moj odgovor ne bi nikoga ugrozio... Onda lupim. A uglavnom lupam...

zasto bi razmisljali o sopstvenoj odgovornosti? niko nije ovde dosao nekog da leci, ni da savetuje...koliko smo nadahnuti da na neku temu odgovorimo ozbiljno, pitanje je zaista trenutka...
a oni koji su duze tu, razumeju se i kad nisu preterano ozbiljni...zar ne? :wink:
 
Betty:
Juliane
ne vredi ti više to DOBRONAMERNI saveti
vidi kakav ti je avatar
xixixixixixixix :confused:
jao bwe ko šoferčina
:mrgreen:
Prvo mi se ucinilo da pise - svalercina... Pa mi se nasmesio brk.
A onda vidim da nije. Mada ni sofer nije za baciti... imam jake ruke, sto jes' - jes'.
Otkako su sredili forum, za komp sedam u cistoj, beloj kosulji... kao za pricest. To sam vec obrazlozio, tako da nema mesta zajedljivim komentarima i tom tvom poganom jeziku... gigule!
A za "dobronamerne" savete... Pa ne umem ja da odgovorim bas na svako pitanje, koje mi brojni forumasi postavljaju. Ali, morate priznati da za svakoga imam toplu rec...
 

Back
Top