Niski muskarci

zagor

Zainteresovan član
Poruka
216
:x Mislim, sta da vam kazem. Ima li ruznijeg prizora, nego kad vidite visoku devojku sa deckom kome moze da jede s glave??! OK, mozda se oni i vole, ali ipak.... Sta vi, devojke kazete na to?! :P
 
Evo ja cu da ti kazem!
Moj decko je visok 1.65 a ja 1.74 uzas!

Ceo zivot sam zudela za visokim momcima a smrtno se zaljubila u ovu moju malu mrvu!

Kad smo se smuvali ja sam nosila STIKLE!
Fakat smesno!
Odrekla sam se sve moje lepe zenske obuce.

Nosim ravne cipele,patike i sl.nije bas preterano sexi ali zauzvrat sam dobila vise nego sto bi moglo stati na ovu stranicu..

Interesantno je da ON uopste nema komplexa zbog toga cak ponosno me uzme za ruku i povede u setnju gradom.

Vec 5 godina smo skupa i vise uopste neprimecujem tu razliku,a ni ljudi oko nas..posle nekog vremena to postane normala.

Doduse zezali su me moji drugovi u fazonu sta ce ti onaj mali itd..a ja bih im uvek odgovarala:"zna ON da voli isto kao i veliki a mozda i bolje!"

Njemu je zaista jedino visina mana a sve ostalo sto cini njega su VRLINE!

Moja najdraza mala MRVA!

srdacan poz.mini i maxi :wink:
 
Anonymous:
Evo ja cu da ti kazem!
Moj decko je visok 1.65 a ja 1.74 uzas!

Ceo zivot sam zudela za visokim momcima a smrtno se zaljubila u ovu moju malu mrvu!

Kad smo se smuvali ja sam nosila STIKLE!
Fakat smesno!
Odrekla sam se sve moje lepe zenske obuce.

Nosim ravne cipele,patike i sl.nije bas preterano sexi ali zauzvrat sam dobila vise nego sto bi moglo stati na ovu stranicu..

Interesantno je da ON uopste nema komplexa zbog toga cak ponosno me uzme za ruku i povede u setnju gradom.

Vec 5 godina smo skupa i vise uopste neprimecujem tu razliku,a ni ljudi oko nas..posle nekog vremena to postane normala.

Doduse zezali su me moji drugovi u fazonu sta ce ti onaj mali itd..a ja bih im uvek odgovarala:"zna ON da voli isto kao i veliki a mozda i bolje!"

Njemu je zaista jedino visina mana a sve ostalo sto cini njega su VRLINE!

Moja najdraza mala MRVA!

srdacan poz.mini i maxi :wink:
Ovo volim da procitam :)

Puno srece ...
 
Incognito:
Ali niski momci imaju jednu prednost u odnosu na nas 'normalne' (po visini naravno) i one VISOKE... Brze im dodje iz dupeta u glavu (manji put, i to...) :lol: :lol: :lol:
Mada postoje i izuzeci koji potvrdjuju pravilo...

Razlika u visini nije presudna za vezu - ako se njih dvoje vole i veza odlicno funkcionise - ona moze i u "zubima da ga nosi". Sta ce okolina misliti o estetici... zabole ih. :roll:
 

Back
Top