Uradi sam...

Ma, choveche, mene jeste pogodilo jer nisi prvi koji izvlachi kojekakve zakljuchke, onako s punim pravom, kao da je bogom dan da procenjuje nechiji zivot na osnovu ove jedne ravni .. tako da mi se sve ovo blago zgadilo. Ma jesmo li mi ovde da nas neko vredja, pljuje, omalovazava, da se pravdamo, a kome, pobogu? - I onda josh ocekujesh da ti odgovorim na temu. Pazi majku mu. Ne znam, mozda je tebi i smeshno to kad pljunesh i zalepish .. ali meni nije. Vodim rachuna da nekoga ne uvredim (i prva nikome nisam nista povredljivo rekla) a na mene se istrese i kurta i murta i sa povodom i bez povoda i kad mu nadodje. Je-besh ovakve diskusije.
 
ma svi su ovde jebaci i jebacice velike,obicno takvi i takve sto se hvale na internetu su u stvarnom zivotu nule,ali dobro zato je ovo internet koji svasta trpi,ovde svi mogu da lece svoje komplekse i da se prave neko i nesto a ustvari :cry:
 
NS GARI:
ma svi su ovde jebaci i jebacice velike,obicno takvi i takve sto se hvale na internetu su u stvarnom zivotu nule,ali dobro zato je ovo internet koji svasta trpi,ovde svi mogu da lece svoje komplekse i da se prave neko i nesto a ustvari :cry:

ovi su najbolji sa 13 poruka a sledeca tema ima da mu bude da li je ok sex u 14 -toj
 

Back
Top