Ivana Dulić-Marković : DS sprema izbornu prevaru i krađu!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Ivana Dulić-Marković : DS sprema izbornu prevaru i krađu!

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ivana Dulić-Marković : DS sprema izbornu prevaru i krađu!

Novi Sad -- Ivana Dulić-Marković optužila DS da pokušava da izborni sistem prilagodi svojim potrebama.

Potpredsednica G17 plus i predsednica vojvođanskog odbora G17 plus Ivana Dulić-Marković optužila je Demokratsku stranku u Vojvodini da, insistiranjem na izmeni pokrajinskih izbornih propisa, kojima bi bili uvedeni garantovani mandati za nacionalne manjine, pokušava da prilagodi izborni sistem svojim potrebama.

Ivana Dulić-Marković je za Dnevnik ocenila da je i predlaganje izmene izbornih odluka u izbornoj godini politička zloupotreba. "To trenutno radi DS u Vojvodini, što, uostalom, potvrđuju izjave potpredsednika DS-a i predsednika Izvršnog veća Vojvodine Bojana Pajtića da se vode dogovori o postizbornoj koaliciji sa ostalim stranakama iz Skupštine Vojvodine", kaže Ivana Dulić-Marković.

Ona je dodala da se pred svake izbore u Vojvodini otvara pitanje nacionalnih manjina jer to "hrani" ekstremne grupe. Prema njenim rečima, priča o garantovanim mandatima zapravo je magla koja služi za to da se ne bi otvorila suštinska pitanja za građane Vojvodine, a to su decentralizacija vlasti i upravljanje resursima.

"G17 plus ne želi da razgovara o nekom principu nenapadanja tokom izborne kampanje, iako bi DS-u verovatno najviše odgovaralo uvođenje principa divljenja i obožavanja svega što su IV i njegov predsednik uradili za četiri godine", kaže ona.

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ivana Dulic-Markovic : DS pravi zloupotrebe

Inace ovde je Ivana Dulic u pravu DS sprema izbornu prevaru po kojoj bi 9 od 12 mandata pripalo njima a 3 SVM-u . Sto kazu daju sebi u startu 20 koseva prednosti.

Evo jednog zanimljivog komentara na tu temu:

od 12 garantovanih mandata 9 ce pripasti DS jer su predsednici Saveta vec etablirani funkcioneri te stranke (Makanova, Ruskovski...).a 3 SVM. Dakle, pre izbora imaju prednost. Kada je Milosevic spremao izborne prevare, svi smo se bunili, a sada cutimo jer to je DS. Sramota! Poruka onima koji nisu iz Vojvodine: prvo se malo obavestite sta se ovde desava, pa onda pisite.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: Ivana Dulic-Markovic : DS sprema izbornu prevaru i kradju!

Njoj je bila dobra samo ona izjava o hladnjačama i breskvama.
    Ne znam što si se sad napalio na Dulićku kad si je pljuvao i vredjao.
    Nisi dosledan.

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Citat Original postavio DellBoy-011
    Njoj je bila dobra samo ona izjava o hladnjačama i breskvama.
    Ne znam što si se sad napalio na Dulićku kad si je pljuvao i vredjao.
    Nisi dosledan.
    Covek samo preneo sta kaze Ivana Dulic za svoje kaoalicione partnere

Aktivan član
    Učlanjen
    17.05.2007.
    Reputaciona moć
    51

E stvarno neverovatno kakvo licemerje.

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Citat Original postavio Registra
    E stvarno neverovatno kakvo licemerje.
    Da!
    S njima sastavili Vladu a sad ih opanjkava(ju) :shock:
    Licemerje bez premca

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Не знам тачно у чему се састоји промена тог изборног система али у сваком случају ако било каква промена нарушава принцип: један човек - један глас, тј. ако се тим променама нарушава право већинског становништва а прави тзв.позитивна дискриминација тако да мањине дођу на власт .......онда ја немам речи.....
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.05.2007.
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio *BILJA*
    Da!
    S njima sastavili Vladu a sad ih opanjkava(ju) :shock:
    Licemerje bez premca
    Biljo, ovo je bilo malo kvarno, mislila sam na licemerje u smislu da Jarry vadi Dulićku, kao keca iz rukava kad mu to odgovara. Za sve druge slučajeve ona je ustaša i već ne znam kako je sve naziva.

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Biljo, ovo je bilo malo kvarno, mislila sam na licemerje u smislu da Jarry vadi Dulićku, kao keca iz rukava kad mu to odgovara. Za sve druge slučajeve ona je ustaša i već ne znam kako je sve naziva.
    Mozda, ali, ona je javna licnost, politicar, znaci, kako kad postupa, u tom smislu su i komentari.
    Ja ne branim Dulicku, daleko bilo, samo pitam: Zar njena stranka ne tvori Vladu sa onima koje ona proziva?
    Kad je pricala o beskvama i kruskama, to je nesto za sta ona ima ili nema pokrice, to utvrdjuju nadlezni. Ovom prilikkom ona LICNO optuzuje DS da sprema izbornu kradju.
    Znaci, neka reagije DS, a opet podvlacim- pravo je svakoga od nas da vrednuje njene insinuacije, na drugima je da ih potvrde ili negiraju.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.05.2007.
    Reputaciona moć
    51

Mozda, ali, ona je javna licnost, politicar, znaci, kako kad postupa, u tom smislu su i komentari.
    Ja ne branim Dulicku, daleko bilo, samo pitam: Zar njena stranka ne tvori Vladu sa onima koje ona proziva?
    Kad je pricala o beskvama i kruskama, to je nesto za sta ona ima ili nema pokrice, to utvrdjuju nadlezni. Ovom prilikkom ona LICNO optuzuje DS da sprema izbornu kradju.
    Znaci, neka reagije DS, a opet podvlacim- pravo je svakoga od nas da vrednuje njene insinuacije, na drugima je da ih potvrde ili negiraju.
    Pa naravno, ja nikako ne podržavam DSS, ali glasam za tu koaliciju - nužno zlo, šta ćeš. Ako Dulićka ima dokaza, trebalo bi da odgovara u slučaju da ne reaguje, a ne obrnuto, samo mi se ne svidja npr. Džerijev stav, kad izjavu osobe, koju naziva ustašom, lažovom i sl. uzima kao dokaz za nešto. Nisam razumela šta.

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Pa naravno, ja nikako ne podržavam DSS, ali glasam za tu koaliciju - nužno zlo, šta ćeš. Ako Dulićka ima dokaza, trebalo bi da odgovara u slučaju da ne reaguje, a ne obrnuto, samo mi se ne svidja npr. Džerijev stav, kad izjavu osobe, koju naziva ustašom, lažovom i sl. uzima kao dokaz za nešto. Nisam razumela šta.
    To raspravi s njim, Regi, ako dozvoljavas ovo tepanje
    Sad bih te pitala zasto uopste glasas za bilo kakvo zlo, ali necu.
    Jer, nemam taj problem pa ga i ne razumem.

Aktivan član
    Učlanjen
    17.05.2007.
    Reputaciona moć
    51

To raspravi s njim, Regi, ako dozvoljavas ovo tepanje
    Sad bih te pitala zasto uopste glasas za bilo kakvo zlo, ali necu.
    Jer, nemam taj problem pa ga i ne razumem.
    Dozvoljavam, zahvaljujem, odavno mi nije niko tepao, danas mi je baš dobar dan, od Goxyja sam dobila cveće, od tebe tepanje, valjda će me još neko obradovati kad dodjem kući.

Za manje zlo glasam, zato što ne mogu da dozvolim da neko dobije moj glas bez obzira da li sam za njega glasala ili ne.

Za radikale ne mogu, iz dubokog uverenja, od ostalih, slab mi je izbor, pa onda moram da biram manje zlo.

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Dozvoljavam, zahvaljujem, odavno mi nije niko tepao, danas mi je baš dobar dan, od Goxyja sam dobila cveće, od tebe tepanje, valjda će me još neko obradovati kad dodjem kući.

Za manje zlo glasam, zato što ne mogu da dozvolim da neko dobije moj glas bez obzira da li sam za njega glasala ili ne.

Za radikale ne mogu, iz dubokog uverenja, od ostalih, slab mi je izbor, pa onda moram da biram manje zlo.
    U redi, bar si iskrena.
    Volim ljude s kojima se ne slazem, ali ipak mogu normalno da komuniciram

Aktivan član Torrente BG (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nego jel zaplakala Dulicka dok je to izjavljivala?

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Citat Original postavio Torrente BG
    Nego jel zaplakala Dulicka dok je to izjavljivala?
    Ima vremena

Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ako nije zaplakala onda se izjava ne racuna

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Ako nije zaplakala onda se izjava ne racuna
    Taster u kvaru
    Znaci, cim popravi taj taster, pritisne, suze liju kao kisa.
    Zbog zadrzavanja iste, ocekuju se poplave

Poznat jeremijabg (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

meni se cini da je kod nje stosta zacepljeno....i nema nade da ce neko imati *stomak* da to resi :-|

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

u promeni izbornog sistema je fora da DS dobije sigurnih 9 mandata na racun ovih malih stranaka i stranaka manjina tj na racun LDP, G17+ , LSV , Madjara itd.

Inace sto se pobunila Dulicka je jasno zato sto ce njena stranka uz ove gore nabrojane ovime biti najvise ostecena, SRS tu nece izgubiti nista ali ni dobiti.

Promenu izbornog zakona DS inace najavljuje u izbornoj godini tj demokrate rade isto ono zasta su napadale milosevica.

Zakljucak je da su demokrate isto zlo kao i milosevicev SPS jer se sluze istim metodama u cilju osvajanja i zadrzavanja vlasti.

Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jeremijabg
    meni se cini da je kod nje stosta zacepljeno....i nema nade da ce neko imati *stomak* da to resi :-|
    Zar joj nije zacepljavao onaj sto ju je zamenio na mestu ministra poljoprivrede.

Poznat jeremijabg (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Zar joj nije zacepljavao onaj sto ju je zamenio na mestu ministra poljoprivrede.
    pa jes se onaj sitni nesto kao muvao oko nje ali ne deluje mi ko neko sa jakim stomakom....verovatno je bila slika za javnost....hmmm....nije valjda....

Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jeremijabg
    pa jes se onaj sitni nesto kao muvao oko nje ali ne deluje mi ko neko sa jakim stomakom....verovatno je bila slika za javnost....hmmm....nije valjda....
    Mozda je k_arao sa nekom poljoprivrednom alatkom ili masinom.Ipak su oni bili ministri poljoprivrede. Mozda joj lopatu gurao u buljson .

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Zena starija od njega dest godina
    Ali, otrpeo, odradio i zaradio ops: :wink:

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Jerry Ropero
    Zakljucak je da su demokrate isto zlo kao i milosevicev SPS jer se sluze istim metodama u cilju osvajanja i zadrzavanja vlasti.
    Закључак баш и није неки.

Јер, прво, што се тиче "метода", сви се они, мање-више служе сличним, то је чак и исувише - опште место.

(Мада, и ту чак постоје неке разлике).

И, друго, а важније:

Оно, и онако како су нас СПС и СМ упропастили је толико страшно, да БИЛО КОМЕ, и под најбољим условима (а, којих и даље заправо нема довољно), јесте заправо - изузетно тешко да све то упропашћено поправи, и треба, не 7 него - 70 година.

У замеркама тзв. "поспетооктобарској власти", то се исувише лако (или - (зло)намерно) заборавља.

Упркос свим тзв. "субјективним слабостима" тих власти, које нису мале.

Ми доиста, изгледа, нисмо свесни у каквој смо дубокој "рупи" били. А, и склони смо да брзо заборављамо.

Разумљиво је у том смислу и нестрпљење.

Али, ако се иоле мало застане, и размисли...

Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Mozda je prodirao motornom testerom

Slične teme

1. Državni vrh osudio krađu hrvatske zastave
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 11.04.2009., 11:49
  2. „Internet Eksplorer“ omogućava krađu lozinki
    Autor ssstefansss u forumu Internet
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.12.2008., 12:23
  3. LDP uložio prigovor na krađu referenduma
    Autor Kira Neris u forumu Politika