Bullet 4 my Valentine

pa jesi ih slusao pa mozes tako nesto da zakljucis...al bas detaljno...jer stvarno imaju dobrog gitaristu i dosta solazha se pojavljuje u njihovim pesmama prema tome ne vidim sta tu ima lose....znam da ima milion puta boljih grupa ali oni su stvarno dobri....
 
A inace to zato shto je to emo-core ne mora da znaci nista lose...emo je izasao na jako los glas zbog onih pedercica Tokio hotel koji pokusavaju cini mi se da guraju emo stil oblacenja i slicno...ali to stvarno ne mora nista da znaci,Ja tokio hotel mrzim iz dna dushe ali ipak volim Bullet for my Valentine zato sto stvarno imaju dobre svirke i pesme..
 
MadonnaGirl:
Ok su.Odgovara mi emo,ali ne bas nesto mnogo...Ipak,mogu da ih sloosham...btw,ko god da je pomenuo Tokio Hotel,oni kao pokusavaju da furaju taj fazon,a ustvari su cista komercijala...
Tu se slazem komercijalno sranje to sam uvek govorio tako ce i biti...a i ovako ih gratis ne mogu smisliti i mislim da oni narusavaj emo time sto pokusavaju da furaju taj fazon mada je to druga tema...od Bulleta najvishe volim Room 409,Hit the floor,Hand of blood,All these things I hate...itd itd
 
pa dobro jbg ime...nije bas bitno ali je i vazno da zainteresuje slushaoca...ma najveca provala je ta sto sam ja njih cuo prvi put kad sam igrao Need For Speed Most Wanted i bila pesma Hand of Blood i ja se tad bas napalio na pesmu...ako hoces da je preslusas imas link tamo gore sam postavio...
 

Back
Top