Sexualne zablude

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Secate li se svojih mladjih dana i onih gluposti u koje ste verovali tada? U vezi sexa?
I kontracepije? Hajde da se podsetimo...

U mom drustvu ,u osnovnoj skoli i pocetak srednje kruzili su ovakvi ''mitovi'' :

Ako se istushirash posle sexa ostacesh sterilan.

Kokakola i vitamin C su kontraceptivna sretstva koja se stavljaju u vaginu nakon odnosa.

Ona muska stvar je stalno vlazna i ljigava.

I nije bilo boga , da se ubede neke devojke u suprotno. Imala sam srece sto mi je keva u tom periodu dala knjigu o sexualnom obrazovanju :)
 
Kada sam prvi put... jel te, ono... oma sam teo da joj ga turim u buljanfer da ne bi zatrudnela! :shock: Devojka se prenerazila, iako je bila starija od mene i imala 18 godina?!? :roll:
Baš sam bio zelen i naivan! :lol:
 
_Saint:
Ako tigrovu mast namazes na glavic, ostace ti dignut ceo dan i mozes da hebesh do mile volje... :lol:
zalim nesrecnika koji je to probao u praksi

Zefirra:
Kokakola i vitamin C su kontraceptivna sretstva koja se stavljaju u vaginu nakon odnosa.

za ovo ima osnova... tj za vitamin C... nekada su zene koristile polovinu limuna stavljenu u sebe kao kontraceptivno sredstvo.. sam limun zaustavi mlaz sperme, a kiselina unistava spermatozoide... samo ne znam koliko je efikasno... ima na netu o tome ;)


nego, kako to da ja ne znam ni jedan od ovih koje ste naveli?
 

Back
Top