Нова коалиција и како би сте гласали

Гласање

  • СПС

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    51
  • Anketa je zatvorena .
Registra:
Uvek me nasmeju rezultati ovakvih anketa u početku - zaključak je da su radikali ranoranioci.

Наравно,
Мене насмеју резултати на крају, као ионо радикали су први, али демократе када се све сабере (шопска салата, карађорђева и литар белог) оформе владу...
:lol:
 
*BILJA*:
Zao mi te je iskreno:cry:
a015.gif

Oprosti joj boze, ne zna sta pise:D :D :D
 
*BILJA*:
Sad ce Hrvati i Siptari da navale, da glasaju za Borisa :lol:

Ја бих волео да буда Бокица њихов кандидат.
У ствари то је логично да остану две партије у Србији, ДС и СРС, а да отпадну мале, још када би подигли цнзус на 10% их!
 
Alekasandar3:
Наравно,
Мене насмеју резултати на крају, као ионо радикали су први, али демократе када се све сабере (шопска салата, карађорђева и литар белог) оформе владу...
:lol:

Ovo ti je veoma slikovito, samo jos plus konobari i konobarice, sef sale i orkestar u cosku.
P.S.
A onoga sa vise LK koji ih skuplja po kontejnerima, na koje nalepi samo svoju sliku i ne slusajte, taj vise i nezna kako se vabi, tj.na sta da se odaziva.Samo Bog zna sta on radi.
 
Jerry Ropero:
pa nas vise Srba je za SRS to je jasno. A vecina siptara, hrvata, bosnjaka i ostalih "prijatelja" Srbije su naravno za DS

Odavno smo konstatovali da si ti s matematikom u ratu. Kako 30% može da bude većina Srba? :lol: Nema ljutnje, ako ti kažeš da smo mi Hvati i drugi, ja imam pravo da kažem da si ti Srbin koji ne zna da računa.
 

Back
Top