neka mi neko objasni...

  • Začetnik teme znak pitanja
  • Datum pokretanja
Z

znak pitanja

Gost
E ovako...
Imamo neki nedefinisan prijateljsko-ljubavni odnos jer je on taj koji ne zeli da se vezuje...
Ja sam, opet, jako vezana za njega (iako to ne pokazujem - kad pokazem, on bezi!) i ne pada mi na pamet niko drugi. Sasvim slucajno se desilo da sa svojim starim prijateljem idem u pozoriste (cak sam pozvala i njega)i kada sam nakon predstave dosla kod nejga, ponasao se neobicno nezno. Sta je to?
 
znak pitanja:
E ovako...
Imamo neki nedefinisan prijateljsko-ljubavni odnos jer je on taj koji ne zeli da se vezuje...
Ja sam, opet, jako vezana za njega (iako to ne pokazujem - kad pokazem, on bezi!) i ne pada mi na pamet niko drugi. Sasvim slucajno se desilo da sa svojim starim prijateljem idem u pozoriste (cak sam pozvala i njega)i kada sam nakon predstave dosla kod nejga, ponasao se neobicno nezno. Sta je to?

Mozda je shvatio da ima osecanja prema tebi...

iskreno ... reci mu iskreno ... nemas sta da izgubis.
 
Milow:
znak pitanja:
E ovako...
Imamo neki nedefinisan prijateljsko-ljubavni odnos jer je on taj koji ne zeli da se vezuje...
Ja sam, opet, jako vezana za njega (iako to ne pokazujem - kad pokazem, on bezi!) i ne pada mi na pamet niko drugi. Sasvim slucajno se desilo da sa svojim starim prijateljem idem u pozoriste (cak sam pozvala i njega)i kada sam nakon predstave dosla kod nejga, ponasao se neobicno nezno. Sta je to?

Mozda je shvatio da ima osecanja prema tebi...

iskreno ... reci mu iskreno ... nemas sta da izgubis.

Hej... pa rekla sam mu i zamalo da se tad razidjemo!
U stvari, panicno bezi od bilo kakvog izliva emocija (jos jedan sa promasenim brakom iza sebe!)
Od kad sam prestala da pricam o emocijama - sve se lepo vratilo na staro... Dokle ce trajati ne znam, ali mi se nekako dopao taj osecaj da je mozda (samo mozda!) ljubomoran...
 
Prijateljstvo sa muškarcem je u principu retko! Ja sam imala sličnu priču kao tvoju, ali sam presekla! Doduše, lomila sam se, ali - čovek koji se ne bori za ljubav /dakle, ne zna šta hoće/ - nije te vredan i emocionalno je nezreo! To je činjenica! Ti samo treba da izabereš da li želiš da budeš muško u vezi ili ne !
p.s. nisam feministkinja, nisam zaostala, ali neki odnosi ostaju - bez obzira na "napredak" čovečanstva)
 
Anonymous:
Milow:
znak pitanja:
E ovako...
Imamo neki nedefinisan prijateljsko-ljubavni odnos jer je on taj koji ne zeli da se vezuje...
Ja sam, opet, jako vezana za njega (iako to ne pokazujem - kad pokazem, on bezi!) i ne pada mi na pamet niko drugi. Sasvim slucajno se desilo da sa svojim starim prijateljem idem u pozoriste (cak sam pozvala i njega)i kada sam nakon predstave dosla kod nejga, ponasao se neobicno nezno. Sta je to?

Mozda je shvatio da ima osecanja prema tebi...

iskreno ... reci mu iskreno ... nemas sta da izgubis.

Hej... pa rekla sam mu i zamalo da se tad razidjemo!
U stvari, panicno bezi od bilo kakvog izliva emocija (jos jedan sa promasenim brakom iza sebe!)
Od kad sam prestala da pricam o emocijama - sve se lepo vratilo na staro... Dokle ce trajati ne znam, ali mi se nekako dopao taj osecaj da je mozda (samo mozda!) ljubomoran...

Ako se tako ponasa ... onda ali veruj mi 100% te voli ... i to ga plasi ...

drz ga bice vam savrseno
 

Back
Top