Zmajeva Kugla (Dragon Ball ) Goku :)

kada sam isao u neke kafice neke ribe su samo mlele o toj seriji ovo radi onaj kosati ono uradi pa pokazuju nesto rukama neki talas nesto ono sexy su izgledale


bitno je da sam ih napalio da imam i ja jedan veliki talas u gacama pa su ga videle u kolima i dobro se zavrsila noc zato samo mogu POZITIVNO o seriji
 
Ne mogu da verujem kakva su sve misljenja o DB-u!!!! Pa vi koji niste odgledali sve serijale bolje da nista i ne komentarisete jer da ste gledali mozda bi ste i izvukli neke zivotne pouke iz "glupog crtaca" u kojem ih sigurno ima!!!! Inace ovaj serijal se zvanicno nalazi u top 5 animiranih serija!!!! Zato oni koji ne razumeju sustinu neka predju na drugu temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pa, ako cemo tako i kpgpetar je dao svoje misljenje rekavsi to sto je rekao (tj da oni koju pljuju crtac treba da odu na druge teme).. Ja se slazem sa njim, jer svaka tema je mnogo zanimljivija kada se razmenjuju pozitivni utisci, a u isto vreme ne kazem da negativni ne dolaze u obzir...

Inace, meni se ovaj crtac svidja.. Nisam odgledala sve serijale, ali drug je obecao da ce mi dati..
 
Poshto je serija mars u Televiziju!
sm1_051.gif
 

Back
Top