Oglasi...

Treba mi knjiga za latinski jezik za II godinu gimnazije, narandzhasta je, autori su LJILJANA VULIĆEVIĆ i MIRJANA MAKAVELI...
Inache Jelly, knjiga ti je kod mene... Al' za I godinu... :lol:
 
PITANJE:
Da li sam ja dowoljno strucna da pripremam generaciju 93 za prijemni iz matematike?Ja sam 92 godiste,i na prijemnom iz matematike sam imala max broj poena.Zelela bih da na zimskom raspustu pripremam 93 godiste,vukovac sam,puno takmicenja,matematika mi najbolje ide...
Da li smem da se prihvatim tog posla?
 
Jedino ako je to neko koga poznajes, iz komsiluka, dalji rodjak itd... Inace, ljudi nece imati poverenje, bez obzira sto si tako dobra. Znas vec koliko ima ogranicenog sveta.... Ja sam drzao neke casove jednoj devojci sto je nekad isla sa mnom u odeljenje, a nismo se bes druzili da bih joj pomagao ni za sta, i to je bas dobro proslo, mada nije bilo u pitanju nesto tako ozbiljno kao prijemni. Medjutim, to je bilo sve, jer mnogi traze iskljucivo profesore za svoju decu, koja najcesce toliko pojma nemaju da njihov vrsnjak moze da im drzi nastavu, jer im je mozk stao sa razvicem pre nekoliko godina, pa sam digao ruke.... Na srecu, sad se nasao jedan mali iz zgrade kog cu malo da spremam za avgust i tako....

pozz
 

Back
Top