Pa....zdravo ljudi....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sanjitza

Aktivan član
Poruka
1.127
Zao mi je sto zbog ovakve gluposti otvaram temu, ali ja samo moram da kazem da se osecam debilno jer su me neki klosari ubacili u svoju RIMU kao da sam neki probisvet!(samo pogledajte temu "za pesnike") Ja vidim da ovde ima debila najbolje receno, tako da se povlacim sa foruma.... pozz svima....
 
Nemoj da shvatas to tako povrsno...
Ja nemam nikakvu predstavu o tebi i tvojoj licnosti tako da ne bi trebala da shvatas sve ovo licno...
Ja nisam kritikovao tebe kao licnost vec samo ono sto sam video u porukama (nekoliko)
tako da ne bi trebala zbog toga da odes sa foruma.
Nisu ovi postovi ceo tvoj zivot pa da kritike na njih smatras atakom na licnost.
Sve ono sto si napisala jeste mi bilo smesno i zabavno ali video sam u tome mogucnost da se malo razonodim nemoj da mi zameris...
Verujem da isto vazi i za onog drugog nazovi pesnika...
Iskreno ovaj forum bi bio prazniji bez tebe.
 
Brate samo gledaj sta su meni govorili,govore,i mzoda ce i ovde da nastavr-pa ja ostajem..Jer znas zasto?Zato sto mi ne pada na pamet,da mi neko SA FORUMA komaduje zivotom...Imam STAV-iostajem pri njemu...
 
Sanjitza:
Zao mi je sto zbog ovakve gluposti otvaram temu, ali ja samo moram da kazem da se osecam debilno jer su me neki klosari ubacili u svoju RIMU kao da sam neki probisvet!(samo pogledajte temu "za pesnike") Ja vidim da ovde ima debila najbolje receno, tako da se povlacim sa foruma.... pozz svima....

Šta! :shock: Ne može! Ne dozvoljavam ti! Ma nema govora..pazi, ne zanimaju me nikakvi izgovori...vraćaj se!
Uostalom, ja sam te pre nego što sam video ovu temu ubacio u RIMU i šta sad , ispade za džabe, ti otišla! :-(
Ama bre, VRA-ĆAJ-SE! Ma jel čuješ ti mene, vraćaj se!
 
sta bre budale!? zajebite sa glupim komentarima. Ja i Wash, smo se i medjusobno "poprckivali" kroz rimu! pa sta!? sada treba i ja i on da odemo sa foruma jer smo se napadali!? uaaaa!!! ma daj.. razmazenstvo preuzima forum.. korisnici.. spasavajte se...
ma LaganICA
 
evo ga.. nasa poznata Sanjitza sa vec poznatom forom... eto Sanjitze, zbog toga smo mi tebe prozivali.. a ti i dalje teras svoje.. ovako: smatraj coveka kao jednu promenljivu licnost.. Pa covece uzmi se u svoje ruke i promeni se. Zajebi vishe sa klisheima, stvarno smaraju. Uostalom.. da si htela da odes, ne bi pisala testament o svome odlasku, ionako nemas nikom nista da ostavis.. osim svojih veoma dobro svima poznatih fora.. uzivaj u zivotu.. :)
 
Sanjitze, setio sam se jedne poznate fore, pa rekoh ajde da ti se pridruzim za cas, mozda me i razumes, ide ovako: I medju ribama ima gusaka i curki.
Mada, kada malo razmislim... ko kaze da si ti uopste riba!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top