AFERA Bogdanovic - DS - Beograd! - Predsednik opštine Grocka najavio ostavku

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
Predsednik opštine Grocka najavio ostavku
Autor: Tanjug | 10.07.2007 - 17:40

Predsednik opštine Grocka Blažo Stojanović najavio je danas da će najverovatnije krajem jula podneti ostavku i ujedno demantovao da je napravio dug opštini od oko milijardu dinara.
Stojanović je rekao da je "100.000 stanovnika opštine Grocke deo Beograda", a da grad "nije za dve godine dao ni prebijenog dinara" i dodao da on hoće samo da ta opština bude ravnopravna sa ostalim gradskim opštinama.

====================

Demokratija napreduje nema sta!
 
ratnistrateg:
Predsednik opštine Grocka najavio ostavku
Autor: Tanjug | 10.07.2007 - 17:40

Predsednik opštine Grocka Blažo Stojanović najavio je danas da će najverovatnije krajem jula podneti ostavku i ujedno demantovao da je napravio dug opštini od oko milijardu dinara.
Stojanović je rekao da je "100.000 stanovnika opštine Grocke deo Beograda", a da grad "nije za dve godine dao ni prebijenog dinara" i dodao da on hoće samo da ta opština bude ravnopravna sa ostalim gradskim opštinama.

====================

Demokratija napreduje nema sta!

Pa je on uzeo kolko mu treba.
 
ratnistrateg:
Predsednik opštine Grocka najavio ostavku
Autor: Tanjug | 10.07.2007 - 17:40

Predsednik opštine Grocka Blažo Stojanović najavio je danas da će najverovatnije krajem jula podneti ostavku i ujedno demantovao da je napravio dug opštini od oko milijardu dinara.
Stojanović je rekao da je "100.000 stanovnika opštine Grocke deo Beograda", a da grad "nije za dve godine dao ni prebijenog dinara" i dodao da on hoće samo da ta opština bude ravnopravna sa ostalim gradskim opštinama.

====================

Demokratija napreduje nema sta!
Grocka NE MOŽE biti "Ravnopravna" sa ostalim gradskim opštinama jer ona to nije. Grocka je prigradska opština, sa većim ovlašćenjema od gradske. Ili je prljavi Blaža pobrkao lončiće ili ti.
Za neupućene - Blaža je stari, prastari SPS kadar, posle 2000-te se presvukao u "grupu gradjana".
O konkretnim ciframa - kad nadležni završe svoj posao.
Kao i ostali predsednici opština u gradu Beogradu Blaža nije neposredno biran, izabrali su ga odbornici u skupštini.
 
svetolik trpkovic:
Po meni je debilne ta organizacija da mesta poput Grocke ,Obrenovca ili cak Mladenovca do kojih je nekada trebalo tri sata putyovanja taljigama da budu deo Beograda ?

Do Grocke se stiže čas posla, a postoji redovna autobuska linija, te je ova prigradska opština odavno deo grada beograda koji ima oko 3 miliona stanovnika, veruj, kako ti za mene kažeš " nedojebanoj kravetini" , jer to su podaci koji se ne izmišljaju.
 
*BILJA*:
Posalji Adminu, Sandrina!

Narafski...kako kaže svetolik trpković " nedojebana kravetina" , tj moja malenkost, a iz uvidjavnosti i navikla da idem redom, prvo sam to prosledila moderatoru Jominiju kako je i red, al' kako su bilo kakve pa bar ljudske reakcije izostale, da ne kažem i kavaljerske, jer toga u...'ajde da ne generalizujem, onda se zna ko je sledeći na redu.
 
Inače posle te čuvene svetolikove izjave odjednom se krdo skupilo i to : nesa vozač hercegovačkog taksija, moreplovica, kamija, slavonija, banshe u pijanom stanju, naravno i ta klika od NjiHa od Anamo, jer oni nikada ne deluju sami, već samo su hrabri u krdima. Tada smo se i nas nekoliko normalnijih sklonili.

Sve to u stvari govori, da sam potrefila prave teme poput " Sramota - Klonovi naviru", te moje aktivno i dokumentovano učešće na temi " Sarajevo - jedan grad, jedan jad", gde sam prozvala i dokazala prisustvo nekih od Anamo ovde, pa najbitnija koja je izgleda i najviše prašine digla " SLUČAJ MARTINOVIĆ", a biće ih još...biće...
 
SANDRINAbg:


Sve to u stvari govori, da sam potrefila prave teme poput " Sramota - Klonovi naviru", te moje aktivno i dokumentovano učešće na temi " Sarajevo - jedan grad, jedan jad", gde sam prozvala i dokazala prisustvo nekih od Anamo ovde, pa najbitnija koja je izgleda i najviše prašine digla " SLUČAJ MARTINOVIĆ", a biće ih još...biće...[/QUOTE

i šta sada, hoćeš 100 evra zbog toga?
naslovi tema su dobri ali postovi su ti jako patetični, takođe je jako neukusno kada na postu o reprizi emisije - Ključ , govoriš o jadnim srpskim siročićima i stavljaš na kraju tog posta smajlija koji plače, nisu sva ta deca siročići a posebno to "jadni" , jako vređa.
hej, ljudima dole se su se dogodila realna i brutalana stradanja, i tvoji postovi za mene lično su uvreda, pogotovo u ovakvom trenutku za KiM. da ne pominjem prosipanje vulgarnosti u postovima koja si razmenjivala sa ademom , zezanje , a?
kada već pominješ klonove, jako me zanima kako ti koja si u svojim ranijim postovima branila alergičnu, malu margo i sl. odjednom menjaš stranu?
 
SANDRINAbg:
Inače posle te čuvene svetolikove izjave odjednom se krdo skupilo i to : nesa vozač hercegovačkog taksija, moreplovica, kamija, slavonija, banshe u pijanom stanju, naravno i ta klika od NjiHa od Anamo, jer oni nikada ne deluju sami, već samo su hrabri u krdima. Tada smo se i nas nekoliko normalnijih sklonili.

Hajde sada posto i mene prozivas,reci mi gde sam ja tebi rekao nesto slicno tome?
 
SANDRINAbg:
Inače posle te čuvene svetolikove izjave odjednom se krdo skupilo i to : nesa vozač hercegovačkog taksija, moreplovica, kamija, slavonija, banshe u pijanom stanju, naravno i ta klika od NjiHa od Anamo, jer oni nikada ne deluju sami, već samo su hrabri u krdima. Tada smo se i nas nekoliko normalnijih sklonili.

Sve to u stvari govori, da sam potrefila prave teme poput " Sramota - Klonovi naviru", te moje aktivno i dokumentovano učešće na temi " Sarajevo - jedan grad, jedan jad", gde sam prozvala i dokazala prisustvo nekih od Anamo ovde, pa najbitnija koja je izgleda i najviše prašine digla " SLUČAJ MARTINOVIĆ", a biće ih još...biće...

Tada smo se i nas nekoliko normalnijih sklonili :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ratnistrateg:
Pusti sada stranacku pripadnost, covek kaze da nije dobio ni dinara od Bogdanovica.

Gde su pare? Opet na Kipru?
Kako si ti uporan i tvrdoglav. Pa šta ako "čovek kaže"?
Dobio je pare, nije ih potrošio namenski, ako uopšte znaš šta to znači.
Btw zašto misliš da je Grad dužan da daje pare Grockoj ili bilo kojoj opštini tek tako: trebaju nam pare?

Gradska agencija za budžetsku reviziju završila je juče kontrolu rada opštine Grocka u kojoj je pronašla brojne nepravilnosti u radu opštinske uprave i Direkcije za izgradnju te opštine.

U kontroli, koja je obuhvatila period od 1. januara 2006. do 20. juna ove godine, prema zvaničnoj informaciji iz Skupštine grada, otkriveno je da je ova opština nenamenski trošila novac iz budžeta i obavljala mnoge poslove van zakonske procedure.
 
- Za izgradnju vodovoda, ulica, sportske hale i ostale projekte Stojanović je utrošio preko milijardu dinara iz budžeta, a sredstva koja je grad izdvojio za opštinu iznose 430 miliona dinara, što znači da je budžet premašen čak dva i po puta! Sportsku halu je Stojanović počeo da zida bez građevinske dozvole i urbanističkih uslova, a nije izvršeno čak ni ispitivanje tla.
 
DellBoy-011:
- Za izgradnju vodovoda, ulica, sportske hale i ostale projekte Stojanović je utrošio preko milijardu dinara iz budžeta, a sredstva koja je grad izdvojio za opštinu iznose 430 miliona dinara, što znači da je budžet premašen čak dva i po puta! Sportsku halu je Stojanović počeo da zida bez građevinske dozvole i urbanističkih uslova, a nije izvršeno čak ni ispitivanje tla.

Ma naravno, samo je problem u tome čim se SPS ili radikali uhvate u kradji, nastaje kuknjava. Oni nikad ne kradu, nego ove odvratne demokrate samo pokušavaju da ih diskredituju.

Dosadni su više s tom patetikom.

Predsednici opština poput Grocke, Jagodine i sl. se ponašaju kao da im je to prćija, tamo su mali bogovi, samo zaboravljaju da je SPS/radikali vreme prošlo, da ipak ponekad moraju da polože račune.
 

Back
Top