samo nos u nebesa

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
neverovatno ali istinito. nos u nebesa. u poslednje vreme sam digao nos u nebesa. Ne primecujem ni jednu devojku na ulici, potpuno iskuliram najbolju ribu. Danas u onom mini busu sto vizi za adu ako se jedna na sedistu ispred nije okrenula 5x da me pogleda preko ramena nije manje, a ja nju totalno iskulirao kad je usla ko da ne postoji. Neverovatno ali istinito samo nos gore.
 
ja sam jednom isto tako probao sa tom taktikom... i, posle nekog vremena, ona pocne mene da gleda napadno... i pita: je li bre, manijace, a sto ti meni buljis u grudi? a ja kazem... a necu ja to namerno, nego pogled sam ode...
 
provalio sam ladno da kad dignes nos u nebesa i zauzmes stav "ne mozete da me imate" one gledaju tebe, neverovatno ali istinito. kad imas smesak i cim posaljes poruku da si otvoren za vezu i komunikaciju one dignu nos, naprave napaljenu facu i odlete u nebesa.
 
jok potpuno ih iskuliram. umesto ko ranije da je pogledam, pa se nasmesim, onda ona digne nos i pocne da glumi ribu. Sad je snimim ali sa izrazom lica koja kaze "nisi ni blizu necega sto valja" i nastavim da je kuliram.
 
Maslachak:
...ej, mojne tako.
esi reshio da gledash u plafon.... mislim, principi su ti 0. :)

principi eksperimantalno dokazani.
Dakle cool situacija, devojka mi se svidi, ja je pogledam , nasmesim se imamo nasmejanu pristupacnu facu, finu facu ona odma nos u nebesa, odma stav nedostupne ribe odma kolutanje ocima i glumatanje ludila. I tako svaka.

Uobrazena faca, stav "ne mozete da me imate", "jurite vi malo mene" rezultat 2 vrh ribe koje se sam javljaju u poslednjih par dana, kao rezultat tromesecnog kuliranja ko da ne postoje, svaka na ulici i na stanici me pogledala par put takodje rezultat takvog stava. Mozda je ruzan stav ali u zemlji Srbiji pali.
 
Aj da napravimo tajnu anketu... koja forumašica da se... poda... Aci i da nas reši bede...
Aco, ja ako ti se i ne podam, ja ću da se smešim... dobre sam duše... samo mi fali gornja leva jedinica, al to uspešno pokrivam brkovima (teram ih na tu stranu)
 

Back
Top