DRENNAN

marko number1

Zainteresovan član
Poruka
151
Da li neko zna gde ima da se kupe ove udice ili hoce da proda "DRENNAN Team England - super carbon canal"?
Isto tako me zanimaju PUC-ove motalice.
Ukoliko neshto znate, javite!
 
Odakle si druze!?Ja kupujem Drennan Carbon Match i Drennan Maggot udice u Magnum-u u Jagodini,ali znam da oni nisu uvoznici,mislim da je neka firma iz Obrenovca ili Cacka,nisam siguran ali pitacu ako si slucajno iz Zapadne Srbije pa ti je blize da odes direktno kod njih!?A mozes pokusati i na Drennan sajtu,mozda imaju deo u kom opisuju ko su im uvoznici za pojedine zemlje!
Pozdrav 8)
 
Hvala shto si se javio.
Inache, iz Zajechara sam.
MGP Obrenovac ih vishe ne uvozi, bash sam zato i pocheo potragu na sve strane. Eto, kazesh da ih ima u Jagodini, a pre dve nedelje sam bio na Bagrdanu, da sam znao... Samo da ih ima, a ja cu vec naci nachin kako da ih preuzmem, makar one bile i u Subotici. Ukoliko saznash gde ih ima, javi.
Obzirom da koristish drennan - ove udice, da li se takmichish?
Lomnica_city, BISTRO!
 
Jok,ne takmicim se,nije mi interesantno a ionako se u mom kraju odrzi mozda dva takmicenja godisnje,a za neka ozbiljnija van mog kraja nemam vremena!!Drennan-ke koristim zato sto sam jednom SLUCAJNO naleteo na njih i to su bile Drennan Carbon Feeder,te su udice bile tako ostre i dobre... odusevio sam se!!Otad uglavnom na njih i pecam,mada ih je stvarno tesko naci,a ako je tacno to sto kazes moracu sto pre do Jagodine da nakupujem jos nekoliko kesica od svih vrsta i velicina kojima pecam,ko zna kad ce poceti neko drugi da ih uvozi a stvarno su kvalitetne i ne previse skupe s obzirom na kvalitet!!
Pozdrav 8)
 
Hvala shto si se javio.
Inache, iz Zajechara sam.
MGP Obrenovac ih vishe ne uvozi, bash sam zato i pocheo potragu na sve strane. Eto, kazesh da ih ima u Jagodini, a pre dve nedelje sam bio na Bagrdanu, da sam znao... Samo da ih ima, a ja cu vec naci nachin kako da ih preuzmem, makar one bile i u Subotici. Ukoliko saznash gde ih ima, javi.
Obzirom da koristish drennan - ove udice, da li se takmichish?
Lomnica_city, BISTRO!


Dodji u MGP sredinom marta imaces drenan, kamasan, sensas sve od svega..

mozda me znas ako se takmicis Milos Pavlicevic pecam za MGP , opet uvozimo Drennan tako da svrati sredinom marta imace dosta svega ili zovi 011 8725 483 i pitaj za info ;)

Nema na cemu :D
 
Dobro ste se setili,Drennan je odlicna firma,slobodno pocnite da uvozite i ostali njihov pribor,uskoro nabavljam stek a vec pecam godinama match tehnikom i voleo bih da probam i ostali njihov pribor za te vidove pecanja!
Pozdrav 8)
 
Opa polako se skuplja društvo.Nego gde si ti Breziq juče na Žiči ? Mi otvorismo sezonu.Lepo se pecalo,ako izuzmeš mene koji sam forsirao 4 sata "hook on the loop" i poneo fenjer.
 
Dobro ste se setili,Drennan je odlicna firma,slobodno pocnite da uvozite i ostali njihov pribor,uskoro nabavljam stek a vec pecam godinama match tehnikom i voleo bih da probam i ostali njihov pribor za te vidove pecanja!
Pozdrav 8)

Naravno nema sta da brines za pocetak ide osnovno udice, pracke i slicno.

Kasnije ko zna :))


A za zicu ma ne pitaj pecali smo pre dve nedelje u Srpskom Mileticu profi kup na -10 jak vetar i sneg, i budem prvak staze :) tako da sam otvorio sezonu.

Kako se pecalo na zici jel bilo ribe?
 
Pecalo se solidno s obzirom da je voda ledena. Babuška, uglavnom sitnija, dolazi na crviće i gliste, a šaran na pastu sa izbačajima preko hrane (top set na 5. deo). Hvatalo se, kako ko 3-4 kg.
 
Breziq
Izmena plana nema ništa od Žiče za vikend, ali se peca u nedelju u Jagodini na bagrdanskom jezeru-ista riba kao na Žiči (šaran,babuška,cverglan).Kotizacija je 1.200 din. peca se 4 h, slobodan stil,nagrade obezbeđene+ ručak u kafani na jezeru.Ko je raspoložan nek se javi na 063/201-444 Peda.
 
Dajte i meni dobrodoslicu! Ima nas 1 vise takmicar na forumu. Pozdrav Milosu iz MGP-a a sto se ostalih tice mogli bi i da se predstavimo, a?! Izgleda ima nekog iz Pomoravlja... Kako je proslo to takmicenje u Bagrdanu?
 
U Bagrdanu loše, voda ledena.Došlo nam pola Čigre sa sve Vesom, iz Niša Dane (ex Sport Commerce) i kompanija, iz Kraljeva Miro (H.P.Kićo)-stvarno elita sve prvoligaši. A voda izdašna u 3 pi... I mesto Laza (Belica) 2.750 g, II Peda (VM Sport) 2.450 g, III mesto Sale Plavi (VM Sport) 2.150 g.Vesa imao 2 ribice,uključujući i mene, Mira i gomilu drugih.Još je rano.Od 23. marta počinje Otvoreno prvenstvo Jagodine na Bagrdanu-slobodan stil kotizacije 3.000 din, nagrade za prva tri mesta + pehari i medalje.Peca se 3 kola po 4 h na plovak (šaran,babuška,cverglan,bodorka).Prijave na 063/201-444 Peda
 

Back
Top