SRAMOTA!!!!!!!!!!....KLONOVI OPSEDAJU !!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Evo, par forumaša je vrlo kulturno i civilizovano pokušalo da objasni svim muslimanskim i hrvatskim učesnicima na ovom forumu, da mi nikako nemamo ništa lično ni za, a ni protiv njih , već da bi bio i red i osnovna kultura da nas ostave da se sami zlopatimo i bavimo svojom zemljom, politikom kod nas, jer nas većinu izuzetno iritiraju ti zluradi komentari, bezobzirno spamovanje tema i slične pakosne gluposti koje dolaze sa te strane.

Mi imamo velike probleme ovde, a ni vi drage komšije, ništa ne zaostajete za nama, te bi bilo vrlo lepo da se fokusirate na vaše zemlje, vaše probleme, kojih imate i preko glave.

Nije mi jasno, a sem zlonamernosti, šta vas potiče da se uopšte bavite našim problemima..???

Pa i sami znate da mi uopšte ne idemo na vaše forume, a ako i odemo, to u prvi mah može biti ili iz radoznalosti ili po nekom zadatku, a u cilju posmatranja kakve su vam reakcije, te vrlo brzo i u takvim slučajevima dižemo ruke i sklanjamo se, jer teško čovek može izdržati, a da ga ne dodirne. tolika količina mržnje i pakosti koja je prisutna na vašim forumima, a upućena Srbima, čija nacija se i ne naziva kod vas tako, već isto zamenjujete pogrdnim izrazima, koje ne bih ponavljala...tek iz osećaja za meru.

O vašem kloniranju i jadnim pokušajima da se predstavljate pod hiljadu različitih nick-ova je bespredmetno i govoriti.

Moje ozbiljno pitanje je, šta vi taista, dobijate time...šta vas toliko vuče ovde...šta postižete otvaranjem tema koje sa politikom veze nemaju, a na ovom podforumu...šta se u stvari dešava sa vama..???
 
@tema

Langeweile_am_Arbeitsplatz_50720.jpg
 
SANDRINAbg:
Evo, par forumaša je vrlo kulturno i civilizovano pokušalo da objasni svim muslimanskim i hrvatskim učesnicima na ovom forumu, da mi nikako nemamo ništa lično ni za, a ni protiv njih , već da bi bio i red i osnovna kultura da nas ostave da se sami zlopatimo i bavimo svojom zemljom, politikom kod nas, jer nas većinu izuzetno iritiraju ti zluradi komentari, bezobzirno spamovanje tema i slične pakosne gluposti koje dolaze sa te strane.

Mi imamo velike probleme ovde, a ni vi drage komšije, ništa ne zaostajete za nama, te bi bilo vrlo lepo da se fokusirate na vaše zemlje, vaše probleme, kojih imate i preko glave.

Nije mi jasno, a sem zlonamernosti, šta vas potiče da se uopšte bavite našim problemima..???

Pa i sami znate da mi uopšte ne idemo na vaše forume, a ako i odemo, to u prvi mah može biti ili iz radoznalosti ili po nekom zadatku, a u cilju posmatranja kakve su vam reakcije, te vrlo brzo i u takvim slučajevima dižemo ruke i sklanjamo se, jer teško čovek može izdržati, a da ga ne dodirne. tolika količina mržnje i pakosti koja je prisutna na vašim forumima, a upućena Srbima, čija nacija se i ne naziva kod vas tako, već isto zamenjujete pogrdnim izrazima, koje ne bih ponavljala...tek iz osećaja za meru.

O vašem kloniranju i jadnim pokušajima da se predstavljate pod hiljadu različitih nick-ova je bespredmetno i govoriti.

Moje ozbiljno pitanje je, šta vi taista, dobijate time...šta vas toliko vuče ovde...šta postižete otvaranjem tema koje sa politikom veze nemaju, a na ovom podforumu...šta se u stvari dešava sa vama..???
Svaka recenica ti je na mestu, posebno zadnja, uhvatila si koren problema, rec HRVAT nije NACIONALNOST, vec DIJAGNOZA !!!
 
SANDRINAbg:
Evo, par forumaša je vrlo kulturno i civilizovano pokušalo da objasni svim muslimanskim i hrvatskim učesnicima na ovom forumu, da mi nikako nemamo ništa lično ni za, a ni protiv njih , već da bi bio i red i osnovna kultura da nas ostave da se sami zlopatimo i bavimo svojom zemljom, politikom kod nas, jer nas većinu izuzetno iritiraju ti zluradi komentari, bezobzirno spamovanje tema i slične pakosne gluposti koje dolaze sa te strane.

Mi imamo velike probleme ovde, a ni vi drage komšije, ništa ne zaostajete za nama, te bi bilo vrlo lepo da se fokusirate na vaše zemlje, vaše probleme, kojih imate i preko glave.

Nije mi jasno, a sem zlonamernosti, šta vas potiče da se uopšte bavite našim problemima..???

Pa i sami znate da mi uopšte ne idemo na vaše forume, a ako i odemo, to u prvi mah može biti ili iz radoznalosti ili po nekom zadatku, a u cilju posmatranja kakve su vam reakcije, te vrlo brzo i u takvim slučajevima dižemo ruke i sklanjamo se, jer teško čovek može izdržati, a da ga ne dodirne. tolika količina mržnje i pakosti koja je prisutna na vašim forumima, a upućena Srbima, čija nacija se i ne naziva kod vas tako, već isto zamenjujete pogrdnim izrazima, koje ne bih ponavljala...tek iz osećaja za meru.

O vašem kloniranju i jadnim pokušajima da se predstavljate pod hiljadu različitih nick-ova je bespredmetno i govoriti.

Moje ozbiljno pitanje je, šta vi taista, dobijate time...šta vas toliko vuče ovde...šta postižete otvaranjem tema koje sa politikom veze nemaju, a na ovom podforumu...šta se u stvari dešava sa vama..???
vidim da ti nitko ne odgovara pa cu ti ja nesto napisat.
koliko će te to zadovoljit neznam.
1. Nisam klon
2. Ovdje sam dosao iz ciste znatizelje
3. Odgovorio sam na par tema u kojima sam smatrao da imam sta za reci,
4. Nisam otvorio niti jednu temu,
5. Bucate se u prsa"demokratijom" a očigledno vam smeta drukčije mišljenje :roll:
6. Ovdje ima puno manje Hrvata nego Srba na hrvatskim forumima!
Često spominjete forum.hr kao neku referencu a tamo sam primjetio vise srba sa preko 1k postova dok to ovdje nije slučaj osim otkacane slavonke (iznimka koja potvrdjuje pravilo)
no ako zelite cisto srpski forum, od mene ste ga sa ovom temom očistili.
nisam nikoga vrijedjao i to moji postvi mogu dokazati.
Sandrina sad se hajfajviraj s Eremitom uspjeli ste u čiscenju :rolleyes:
 
SANDRINAbg:
Hajde...još jednom apel prisutnima da pokušaju da odgovore na ova kulturna i bez zlonamernosti postavljena pitanja?
Ok, aj sad kao cutimo, ali jesi li poludela, kako ocekivati od njih da ti normalno odgovore. Videla si njihova dela 1914-1918, 1941-1945, zatim ovaj zadnji "domoljubivi" rat. Pa dela sama govore, aman Sandrina, mani idealizam!!!!!!!!!!!!!!!
 
SANDRINAbg:
Hajde...još jednom apel prisutnima da pokušaju da odgovore na ova kulturna i bez zlonamernosti postavljena pitanja?
Кумо, бре ... да ти каже твој "послодавац за кречење" (тј. Ја) - садизам !
То ти је нешто као "феед бацк" - вентил који је латентан кад некога стално киње и не поштују.
Шта они имају ? Ништа.
Покушавају с измишљеном традицијом, историјом, језиком ... Немају бре ништа до комплекса према Србима који су признати цео један миленијум. Па ... уместо да нам пљуну под прозор, или, да нас културно куну:"Да бог да, да вам крава цркне" они морају да "културно провоцирају" и наслађују се сваком оном који "пукне" па их отера у П.М. а затим свршавају по својим хр. форумима (цопу-пасте). Овај последњи део је и сексуални ... :lol:

Као што видиш : потпуна изопаченост. :wink:

Позз. кумице !
 
SANDRINAbg:
Hektorius ili Titus ili kako god...pa zašto svoju dosadu i svoju pakost ne ispoljavate posetama vašim forumima...šta vas vuče ovde..??? :confused:


Kome se obracas, nama dvojici ili jednoj osobi? Ne znam na osnovu cega si dosla do bilo koja od ta dva zakljucka.Nemam veze sa nickom @Hektorius, kako si to samo povezala majke ti? Imamo isti sufiks, zbog toga? Neverovatno! Mislis da sam ustasha ili sta vec, zbog cega? Bas me interesuje na osnovu cegqa si izvela zakljucak da nisam iz Srbije? Citas li ti moje postove uopste ili samo onako nasumice? Proizvoljno donosis zakljucke. Kad bih ja imao istu logiku kao ti zavrsio bih na psihijatriji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top