kakav vam je sex u braku
Strana 1 od 20 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 494

Tema: kakav vam je sex u braku

Početnik
    Učlanjen
    10.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Angry kakav vam je sex u braku

Da li sam ja jedina osoba kojoj ne funkcionise seksualni zivot. Cetri god sam udata imam malo dete i bebu i muza koji me optuzuje da ga ne zadovoljavam da sam aseksualna i da sam mu razbila sve fantazije. Recite mi iskreno da li gresim. Volim sex, ali on smatra da je normalo imati seksualni zivot bogat kao u ***** filmovima.Molim iskusne i sigurne zene da mi kazu svoje misljenje u lice, hvala

trachara
    Guest

Podrazumevano Re: kakav vam je sex u braku

u pravu je
    ali nije u pravu kada svaljuje svu krivicu na tebe
    da je frajer, probudio bi strast u tebi za koju ni sama ne sanjas da je imas

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Ha ha ha ha ha ha, ti si kao Mirjana. Mozda decko nece, mozda ga hladi to sto si se ti udala za SMS manijaka zvanog Igor i za njegovih 12 dvojnika. Postavila ja jednom mom decku test, dam mu kao, anonimno, Mirjanin broj telefona, i kazem mu kao, bogata je, dobra je prilika, hoce da se udaje, i on joj napravi dete, i ona rodi dete, medjutim, u medjuvremenu on sazna da je ona potpisala da se udalla za SMS ljubav, i sad, on trazi mene da mu ja kazem gde je Igor da bi se njegova zena razvela od Igora! (Tako je Igor resio taj test sa udavacom koji sam mu postavila, bolje je resio on nego ovaj drugi ipak :-) )

Početnik
    Učlanjen
    10.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio topmodelsica
    Ha ha ha ha ha ha, ti si kao Mirjana. Mozda decko nece, mozda ga hladi to sto si se ti udala za SMS manijaka zvanog Igor i za njegovih 12 dvojnika. Postavila ja jednom mom decku test, dam mu kao, anonimno, Mirjanin broj telefona, i kazem mu kao, bogata je, dobra je prilika, hoce da se udaje, i on joj napravi dete, i ona rodi dete, medjutim, u medjuvremenu on sazna da je ona potpisala da se udalla za SMS ljubav, i sad, on trazi mene da mu ja kazem gde je Igor da bi se njegova zena razvela od Igora! (Tako je Igor resio taj test sa udavacom koji sam mu postavila, bolje je resio on nego ovaj drugi ipak :-) )
    ???????

Iskusan AnaBg:) (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja ne znam dal su se moji roditelji psolednjig 13godina kresnuli

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio meja
    ???????
    Sta ti mislis da ja nisam postavljala Igoru testove nego samo on meni? U tome i jeste fazon. Nije se upeca. Ozenio je Mirjanu preko papira, nije ga nikad videla. Ovaj drugi decko kome sam postavila Miru, on se upecao. Kao prvo, ona je gola ko pistolj, nema para, a kao drugo, nece se nikad ona razvesti od Igora, necu ja dati, necu da Igora ponovo jure udavace, ovako je na sigurnom, sad se vodi da je ozenjen, nema udavaca.

Početnik
    Učlanjen
    10.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio trachara
    u pravu je
    ali nije u pravu kada svaljuje svu krivicu na tebe
    da je frajer, probudio bi strast u tebi za koju ni sama ne sanjas da je imas
    Ne znam zasto muskarci ne kapiraju da nije lako biti od cetiri godine braka 18 meseci trudna.

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Ajd' sad procitaj sta si napisala pa se presaberi sta si zapravo 'tela da kazes?
    Niti tekst ima smisla, ni logike a ni sa temom nema mnogo veze....

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

@meja
    muz ti je sebicni kreten!
    Laze svako ko kaze da mu u braku seks ko u ***** filmovima
    i nemoj da prihvatas krivicu, ko zna zbog cega je on nezadovoljan pa mu najlakse da kaze da ga ti ne zadovoljavas

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Sta ti mislis da ja nisam postavljala Igoru testove nego samo on meni? U tome i jeste fazon. Nije se upeca. Ozenio je Mirjanu preko papira, nije ga nikad videla. Ovaj drugi decko kome sam postavila Miru, on se upecao. Kao prvo, ona je gola ko pistolj, nema para, a kao drugo, nece se nikad ona razvesti od Igora, necu ja dati, necu da Igora ponovo jure udavace, ovako je na sigurnom, sad se vodi da je ozenjen, nema udavaca.
    ??
    Sta pijes ti danas?

Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio codemaker
    Ajd' sad procitaj sta si napisala pa se presaberi sta si zapravo 'tela da kazes?
    Ozenio se decko sa devojkom koja je vec na papiru udata pa nema seks sa njom, nece da mu se digne, hladi ga to sto se zeznuo, sve ga to hladi.

Ona je, kao i nekoliko drugih devojaka, radila ovo: posalje joj Igor poruku, ona poruku posalje meni sa nepoznatog broja, ja prepoznam Igorovu poruku i odgovorim mu, ona moju poruku prosledi njemu sa svog broja, on odgovori njoj, ona ponovo meni, i tako sve dok je ne zaprosi ili dok, nekoj drugoj, ne napravi dete, onda dalje od mojih poruka nema pomoci jer to su vec ozbiljne stvari a ja se samo zezam.

Početnik
    Učlanjen
    10.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Indigo71
    Ja nisam iskusna žena ali mogu da ti kažem da pojačani seksualni nagon (tako svojstven muškarcima jel` da) nije nešto što se može nazvati prolaznom bubicom. To može lako da vam rasturi brak pa ti sad vidi šta ćeš ... (povlađivanje njegovim seksualnim apetitima po svaku cenu ne preporučujem, jer će ti se ubrzo smučiti i muž i ceo život)
    Zato sam se i obratila svima vama. Ne znam kako sam se nasla u ovoj situaciji...kao da gledam ruzan film.

trachara
    Guest

a ostalih 30 neispavana...
    znam, razumem te, ali moras da nadjes nacin da mu to nekako objasnis
    moras da pokazes neki znak dobre volje
    da bi ti rado, ali jednostavno nemas snage
    ja sam 10 godina u braku. nema tog kucnog posla kog moj muz nece da se prihvati
    i uvek kaze da sto budem imala manje obaveza, vise cu imati vremena za njega

eee, nije tu hani, ne znam da li smem da citiram jednu njenu nevidjeno dobru recenicu...

Poznat
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    muški
    od roker vilidza pa do metropole ljudskog odpada
    Reputaciona moć
    146

top modelsice rekao sam ti da odjebbes sa foruma.niko nije retard poput tebe.
    samo sramotis uzice.jebbem, li ti leba

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Nije mi jasno kako ste uopste opstali ako su vam se sexualne ambicije uvek toliko razlikovale?A ako je to od skoro,verovatno je uzrokovano time sto su mu u braku odredjene slobode skresane pa zeli da se oslobodi u jedinom krevetu koji ima-vasem.Mozda bi mogla da se potrudis malo da ga shvatis,sto ne znaci da treba da pristanes na sve ali da ako ti se nesto svidi od toga sto on nudi-probaj,iskusi nesto novo,osvezi.Mozda ti se svidi,mozda ne.Ali bar nece moci da te krivi da ne brines za njega.A veruj mi da se i meni,koja sam jos klinka za tebe,ponekad dodje da to otaljam,ponekad prosto nemas zelje.Ali kad bar zelji svog partnera das sansu verovatno ces je i ti dobiti,a kad se uzbudis ni sam ne znas sta sve mozes pozeleti...Obuci neki nov,izazovan ves,sredi se,stavi decu ranije u krevet i zavedi ga.Verovatno ce se i tebi svideti osecaj kad zine pred tobom.Pakovanje je cesto vaznije od poklona.

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Svaki sex mu je brži od reklame...

Elita Kvinsi (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    745

ja kad vidim ovu temu, setim se jedne forumašice koja je imala sličan problem. probaću da nađem link

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio ultrared
    ja kad vidim ovu temu, setim se jedne forumašice koja je imala sličan problem. probaću da nađem link

ajde probaj bas me interesuje

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio codemaker
    ...kao i obicno...

Obećava Ecika (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio meja
    Da li sam ja jedina osoba kojoj ne funkcionise seksualni zivot.Recite mi iskreno da li gresim. Volim sex, ali on smatra da je normalo imati seksualni zivot bogat kao u ***** filmovima.Molim iskusne i sigurne zene da mi kazu svoje misljenje u lice, hvala

Bracni staz: 13g.+ 2g. zabavljanja. Sve vreme, sex samo sa njim.
    I, normalno, nema uvek "vatrometa"ali se sex sa godinama menja, razvija...
    To sto sad ne funkcionisete ne znaci da ce i kasnije tako da bude.Ti se sada vise trudis oko dece a on se malo oseca zapostavljenim/mislim/.Ne zaboravi da su muskarci "velika deca"-treba im titrati.
    Uvek postoje losi periodi pa dobri, pa tako u krug.E, sad problem je verovatno i u tome :da li ti je stalo do njega toliko pa da "preko svoje volje"/kad se tebi nece/ ugadjas njemu.
    Recimo: ja ne volim da me izjutra "budi"pa se potrudim da ga uvece dobro izmorim.
    Sa godinama bi sex trebao da vam bude bolji /i videces bice/!!!!!

Početnik Druuna (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ona je, kao i nekoliko drugih devojaka, radila ovo: posalje joj Igor poruku, ona poruku posalje meni sa nepoznatog broja, ja prepoznam Igorovu poruku i odgovorim mu, ona moju poruku prosledi njemu sa svog broja, on odgovori njoj, ona ponovo meni, i tako sve dok je ne zaprosi ili dok, nekoj drugoj, ne napravi dete, onda dalje od mojih poruka nema pomoci jer to su vec ozbiljne stvari a ja se samo zezam.

Samo jedno pitanje- koja je svrha ovakvog zaludjivanja??
    Poslednji put ažurirao/la Druuna : 10.07.2007. u 22:48

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Citat Original postavio Druuna

Samo jedno pitanje- koja je svrha ovakvog zaludjivanja??
    ...pa dok Svetlani ne dosadi pa sve istracha Goranu (za kog znamo kako je proshao pre 2-3 godine u slichnoj situaciji). Onda ce jedno-za-drugim isplivati i sve u vezi Milice i njenih varijanti. To nece valjati nikome, a ko ce ipak izvuci najdeblji kraj - videcemo. Samo da ne bude ko proshli put.

Zainteresovan član NATASA_7 (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Jbte, o čemu li vi pričate??!!

Domaćin LePiaf (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

samo se prepusti i bice ti super

Zainteresovan član NATASA_7 (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Aha...znači u tome je poenta...ok.than...čekaj samo da smotam stuff da dobijem inspiraciju...jbte!

Slične teme

1. sex u braku!?
    Autor maja mala mama u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 11.10.2010., 17:06
  2. U braku
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 18.06.2006., 00:39
  3. SEX u braku
    Autor Problem u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 19