Професионални продавац магле Даниел

MilojkoTheGreat

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
116
US assistant secretary of state for European affairs Daniel Fried said Sunday that the US wanted to work with Russia on the Security Council to settle the final status of Kosovo. He added the final outcome had to be independence.

But Russia insists that the final approval on the status of Kosovo should remain with Serbia, which opposes independence for its province.

Kosovo has been administered by the UN since 1999, after a NATO bombing campaign helped to drive out Serb forces carrying out a brutal crackdown on ethnic Albanians(citaj NATO teroristicke placenike koji nista nemaju sa kosovskim alabancima ), who make up 90 percent of Kosovo's population.

.............................................................

Danijele , i u vasem Talmudu pishe Bozija zapovest NE LAZI .

Znash koja je kazna za to , zar ne ?
 
Сељачино, што је човек морон, није кривица етничког порекла!
Гледајући по теби онда би и ми Срби били морони!
is_.gif
 
"Dusane" .....tema je isuvishe komplikovana za tebe tako da potpuno razumem tvoju frustraciju .

Komentar ti je u skladu sa frustracijom .

Sve gore sto sam rekao ostaje , kao i slika tvoje licne kulturne slabosti .

Ja zivim u severnoj americi vec 12 godina i moracesh priznati da sam imao priliku da naucim malo vishe o kulturi i mentalitetu pojedinih grupa stanovnistva ,ukljucujuci i onu kojoj pripada ovaj Fred ,od tebe koji ameriku merish po kaubojcima i sarenim reklamama .

Da te potsetim , igrom slucaja Tom Lantos , Joseph Liberman , Madlen Albright , Hillary Clinton i gomila slicnih pripadaju istoj grupi ...gle cuda . Saglasno prvom ocekujem i tvoj drugi komentar ...ali....to nista nece promeniti u istini koju sam saopstio .

Fasisti iz drugog rata su dobili naslednike u svojim zrtvama .

Ziv bio .

Milojko The Great
 
danas je ovaj debil Daniel izjavio posle sastanka sa Tadicem da se USA zalaze za nastavak pregovora ciji bi krajnji cilj bila nezavisnost.

Pa ja ne znam dal on misli da smo mi svi u Srbiji retardirani ili sta , mislim koji je smisao pregovora ciji se zakljucak/cilj unapred zna? :shock:

Ajd sto hoce da nam uzmu 15% drzave nego jos pritom i vredjaju nasu inteligenciju sa svojim debilnim izjavama i komentarima.
 
Jos davnih dana sam imenovao americku spoljnu politiku , tj stavio je u oblik definicije .

Technologically Advanced Aggressive Stupidity .

U zemlji koja ima na hiljade crkava , spoljna politika je zasnovana na zakonu "Sila Boga Ne Moli" ....

saglasno tome i Fried daje izjave ....

Ako se setite onog stargo vremena zapisanog u bibliji , kad su se jevreji okrenuli od bozijih zapovesti i priklonili svomjim idolima .....

Ponavlja se .
 
MilojkoTheGreat:
"Dusane" .....tema je isuvishe komplikovana za tebe tako da potpuno razumem tvoju frustraciju .

Komentar ti je u skladu sa frustracijom .

Sve gore sto sam rekao ostaje , kao i slika tvoje licne kulturne slabosti .

Ja zivim u severnoj americi vec 12 godina i moracesh priznati da sam imao priliku da naucim malo vishe o kulturi i mentalitetu pojedinih grupa stanovnistva ,ukljucujuci i onu kojoj pripada ovaj Fred ,od tebe koji ameriku merish po kaubojcima i sarenim reklamama .

Da te potsetim , igrom slucaja Tom Lantos , Joseph Liberman , Madlen Albright , Hillary Clinton i gomila slicnih pripadaju istoj grupi ...gle cuda . Saglasno prvom ocekujem i tvoj drugi komentar ...ali....to nista nece promeniti u istini koju sam saopstio .

Fasisti iz drugog rata su dobili naslednike u svojim zrtvama .

Ziv bio .

Milojko The Great

Чедомир Јовановић, Борис Тадић, Беба Поповић, Наташа Кандић, Ненад Чанак, Слободан Милошевић, Мира Марковић,итд..........Гле чуда припадају истом оном народу које ти волиш!
Па зар и њих волиш!!!!
Зато немој да мешаш бабе и жабе!
И гле још једно ЧУДО, живиш у Јеврејској Северној Америци, мора да си социјални случај!Да те злостављају, малтретирају, узимају ДНК! Зар немаш БИОМЕТРИЈСКЕ ЛИЧНЕ;ПАСОШЕ! Како то подносиш, сарађујеш са ђаволом! А радиш за џабе. Прљаве доларе ниси у руке узео!
Нашо си из Америке вамо причат приче!
 
Svaki americki ambasador,sekretar ili bilo sta da je u administraciji,pa da se zove Djordje Djordjevic,rekao bi potpuno isto,jer je to zvanican stav njihove vlade.Znaci nema potrebe da pljujete coveka na licnom nivou,vec pljunite po njihovoj politici.
Ne razumem zasto ovde sve mora da se spusta na licni nivo.A ovo naci "Jevreji su krivi za sve" sr*nje ne zavredjuje komentar.
 
Pa dobro gospodo , das zanemarimo licna osecanja i da se okrenemo cinjenicama .

Zasto su sve rezolucije za nezavisnost KosMetohije podnete od Toma Lantosha i Josefa Livbermana , koji su , eto slucajno Jevreji .....

I zasto medju podnosiocima rezolucije 455 (Bean i Burton)koja se protivi otimanju dela Srpske teritorije nema ni jednog Jevreja ?

Hocemo li i dalje da idemo po nepisanom pravilu kreiranom od samih Jevreja da se o njihovim gresima ne sme govoriti ?

Ili da su Jevrejski gresi gresi losih ljudi , a Srpski gresi gresi SRBA !

Nije li nas stampa pumpala time godinama ....

Pomenuta gospoda sa gornje liste , ma koliko bili dobri ili loshi , delovali su o okvirima zemlje u kojoj su rodjeni i ciji su gradjan i bili ....od Milosevica da do nesrecnog C Jovanovica ....

Ovi senatori i kongresmeni deluju totalno van okvira zemlje kojoj pripadaju i ciji su legalni zastupnici . Njihova legalnost prestaje prelaskom granice Srbije i oni postaju politicki i fakticki teroristi ....i to sto su Jevreji , i Lantos , I Liberman i Fried ne sme da se previdi , ni namerno ni slucajno.
Druga je stvar ako se neko toga plashi ...onda ima potpuno pravo da se ne mesha u diskusiju i da ostane po strani .

A za ovoga kojem smetaju moji komentari iz Amerike odgovor . Istina ne pripada teritoriji ili mestu boravka ...Istina je pravo covekovo ma gde se nalazio .
Ja sam odrastao i skolu zavrsio u Srbiji i pravo da se borim za nju i mislim o njoj necu traziti n i od tebe ni od koga drugoga . Uzimam ga bez pitanja , kao i ti sto uzimash pravo na svoju licnu kulturu i nacin diskusije.

http://serbianunity.net/projects/Information/
 
Evo josh jednog pitanja . Hriscani ili Latini ....?

Prvo...Jevreje Hriscane su progonili drugi Jevreji.

Onda su Jevreje "Judaiste" progonili Rimljani ...

U Americi su Zapadni evropljani i telima Engleza , Nemaca , Holandjana , Francuza , Skandinavaca i Spanaca progonili i ucinili genocid nad "american native people " ili kako ih mi zovemo Indijancima ...
Hitlerova Nemacka tj Nemci su progonili Jevreje za vreme drugog rata ..... i o svemu tome kad govorimo , govorimo glasno i sa prihvatanjem imena , vremena i mesta ....

Ali o SRPSKOM PROGONU , koji se dogadja poslednjih 15-20 godina , o genocidu nad Srbima koji traje i kojem veliku podrsku daju Americki Jevreji u formi Toma Lantosha , Josefa Libermana , Danijela Frida , Hilary Clinton .....ne sem da se govori direktno....JER....to vredja jedan narod koji ne sme biti uvredjen i o kojem se ne sme reci losha rec ?

Sta je josh potrebno da nam urade da bi stisli petlju i otvoreno govorili svuda o onome sto rade ?

ili zelite smrt i nestanak zatvorenih usta bez misli i glasa ?

СРБИЈА СРБИМА , данијелима магла .
 
Enfroz2891.:
Ako Daniel podje sa njim i kaze mu da je chesmovacha vino,ja verujem da bi Kami prihvatio tu"realnost".:)


Pa sumnjam-nekako mi je slepo verovanje u idole osobina koja je uvek vise krasila soviniste,a ne liberale. Znas ono-patrijarh kaze da zene ne bi trebalo da idu u crkvu kada su 'u onim danima',jer prljaju svete Bozje hramove, i svi iskreni pravoslavni muzevi uvode cetvorodnevni ban svojim zenama na prilaze pravoslavnim hramovima.. To mi je nekako realniji scenario...
 
kami83:
Pa sumnjam-nekako mi je slepo verovanje u idole osobina koja je uvek vise krasila soviniste,a ne liberale. Znas ono-patrijarh kaze da zene ne bi trebalo da idu u crkvu kada su 'u onim danima',jer prljaju svete Bozje hramove, i svi iskreni pravoslavni muzevi uvode cetvorodnevni ban svojim zenama na prilaze pravoslavnim hramovima.. To mi je nekako realniji scenario...
Ne znam,ja nisam vernik...ni u Boga ni u Chedu.(:
 
svetolik trpkovic:
Ojebote Marlone kavkvo qurac rumunsko vino :shock: ,imao sam jednom priliku da pijem neko sranje iz okoline Temisvara ne dao bog nikome ono bese strasno da je manje gadno stavili bi ga u salatu umesto sirceta :(

ma bre tripko...vino je metaforichka svar u prichi... koncept ekonomije ti odredjuje drugi i to na najradikalniji nachin kao shto je ovaj...
 

Back
Top