Love problem...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa bas i nije,ljubav ne broji z agodine...Buduci da mi 7godina sazrevamo ranije od muskaraca,to je to negde sa zreloscu...ako gledas nekog blize sebi-taj oce samo da te opali...
 
AnaBg:):
Pa bas i nije,ljubav ne broji z agodine...Buduci da mi 7godina sazrevamo ranije od muskaraca,to je to negde sa zreloscu...ako gledas nekog blize sebi-taj oce samo da te opali...

Prvo kad sam ovo videla... :lol: Jooooooooj bre.....


jao...duso moja,tebi je 80 matoro.a koje se ti god?ja sam 89 a trenutno sam sa deckom koji je 71...extra nam je,samo sto to krijemo...al zabranjeno voce je najsladje[QUOTE/]

Sta reci :roll: E nisam ti ja sad neko da ti drobim:on je stariji 18 god. ali razmisli malo...iz iskustva...
P.S.Ne mog,ali meni vrlo bliske osobe..
 
joja_89:
jao...duso moja,tebi je 80 matoro.a koje se ti god?ja sam 89 a trenutno sam sa deckom koji je 71...extra nam je,samo sto to krijemo...al zabranjeno voce je najsladje
А тек ти што ниси здрава... :roll: Има болесних људи на овом форуму у пичку материну... :?
 
joja_89:
uzivaj dok traje...nista nije vecno...doce ce drugi.....
Шта да ужива бре? Она је 8. разред сад а он има 27 година. Какав ти је то болесни савет уживај????? А и тај лик ако је ИОЛЕ нормалан, неће ни погледати малу, а не ко та твоја педофилчина болесна... :evil: :evil: :evil:
 
joja_89:
jao...duso moja,tebi je 80 matoro.a koje se ti god?ja sam 89 a trenutno sam sa deckom koji je 71...extra nam je,samo sto to krijemo...al zabranjeno voce je najsladje
u bre do jaja. kad je duplo stariji to je onda taman. :mrgreen:

a bole tebe shta ti imash da se krijesh, al taj chovek opravdano mora da se krije..... ajd bozhe sakloni one do tridesete shto muvaju 18godishnjakinje i tako to..... mislim, ajd josh i bozhe pomozi, ne mogu da nadju ozbiljnu zhenu pa da ih razumem. ali preko tridesete? :shock:
 
u vezi teme, ne razumem u chemu je problem.
nishta normalnije kad se klinke lozhe na starije, uvek je tako bilo, te se pale na spasioca na bazenu, te se pale na druga starijeg brata, te se pale na mladog profesora, te ovo te ono. problem je kad se matorac napali na njih. :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top