internet upoznavanje...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eeee...upoznala sam Sic-a....[sa nime vishe ne pricham tako da necju komentarisati]
Buflu - on mi internet brat dovoljnoi recji :lol:...isti je kao i preko neta..mozhda chak i zanimljiviji :p
Isidora[Pajper]- mnogo je lepa i zabavna..prirodna
Tamara [princess] :lol:....pa nju znam ovako iz razreda :lol: ..ceo zhivot smo zajedno i tako.....blah
inache imam 3p oko upoznavanja zato shto uvek mislim kakav cju utisak ostaviti...i nekako mi chudno da sa tim ljudima pricahm uzhivo :lol:
 
hmmmmmmmmmmm
pa recimo da jesi oprezan od samog starta..a neces se sigurno upoznati sa nekim nakon 2 dana dopisivanja....
naime,imala sam iskustva sa ovim...Na svu srecu,uvek su bili normalni ljudi...potpuno isti ,bez imalo foliranja il islanja tudjih slika,posto toga ima dosta....
Sa vecinom od njih sam ostala u fantasticnim odnosima...a i prosto sam zahvalna sto sam neke od njih uopste uponznala::)
 
difrent from others...:
Sta mislite o tome da upoznete nekog forumasa?jeste li probali?
oh, pa naravno! to je omiljena aktivnost ovde.
ovaj forum inache i sluzhi za upoznavanje i lepljenja dosadnih slika sa upoznavanja na kojima se samo menjaju glave.

ja sam svoju upoznavachku kvotu za ovde 95% ispunio.
mozhda josh jedva, dve persone.
 
E да и Трајчета сам упознао исто ;) И са Кеепом сам имао КЛОУС ИНКАУНТЕР на ж. станици у НС-у али нисам био сигуран јел то он тако да...:Р
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top