U podrumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NovaIsta:
ne znam gde je nasao, ali vidis da je uredno dolazila svaki put :lol: u tome je poenta, draga vesela zeno, kako ne razumes? :lol:


E pa to ti je ono sto nisi osetila pravog muskarca. torbala bi se ti gde god stignes i nista se ne bi cudila kad te tip dobro omamla.

I jos bi ga molila da ti svrsi po licu.

Ja dam sve od sebe da zavedem zenu, a posle uuuuuuuu samo je torbam kako god mi padne ne pamet.
 
Chitala ja pre izvesnog vremena kako je zenska udavila bebu, i sad zashto, kako, malo su istrazivali ovi nashi organi, i ispostavilo se da je riba bila lako retardirana i zivela je u nekoj kucici na kraju sela, a u posetu su joj svake noci dolazili mushkarci, meshtani, zveketali je i davali joj po neki dinar da se prehrani. E pa takva bi sigurno prihvatila te podrumske akcije ..
 
sinnkе:
E pa to ti je ono sto nisi osetila pravog muskarca. torbala bi se ti gde god stignes i nista se ne bi cudila kad te tip dobro omamla.

I jos bi ga molila da ti svrsi po licu.

Ja dam sve od sebe da zavedem zenu, a posle uuuuuuuu samo je torbam kako god mi padne ne pamet.

hehehhehehe, koliko pricas o torbanju, izgleda da samo na prici i ostaje:P :D :lol:
 
Vesela_zena_beogradska:
Chitala ja pre izvesnog vremena kako je zenska udavila bebu, i sad zashto, kako, malo su istrazivali ovi nashi organi, i ispostavilo se da je riba bila lako retardirana i zivela je u nekoj kucici na kraju sela, a u posetu su joj svake noci dolazili mushkarci, meshtani, zveketali je i davali joj po neki dinar da se prehrani. E pa takva bi sigurno prihvatila te podrumske akcije ..

Pa ja vam kazem da se vi niste jos dobro istorbale.

Zena koja je dobro istorbana samo ide kod tog tipa i ne pita di ce je torbat, bitno je samo da joj ga stavi.
 
moj decko i ja, posle mozda 10-ak meseci veze, odlucimo da vskog vikenda ono drugo priredi neko iznenadjenje onom prvom (hehehhe):). :D jedno od njegovih iznenadjenja je bilo da me odvede u podrum i da tamo imamo uzbudljivi seks. mislim, to zaista jeste uzbudljivo, meni se sve to dopalo, onako, mracno, memljivo, ne znas gde stajes ni na sta mozes da naletis. a podrum, horor! mozda je bilo i kostura tu, samo, srecom pa je bio mrak. i tako, jedva smo hodali kroz mrak drzeci se za ruke da se ne polomatamo. onako, samo cujes disanje onog drugog i u tako napetoj atmosferi da se ne slomis, da ne izleti neko cudoviste itd, nalozis se na kao seks snova. 8-) kad smo kao prokrcili put kroz tu tamo starudiju sto je visila okolo i svuda po podu, upali on upaljac da definitivno vidimo sta cemo i kako cemo.:) i ja, jedino sto vidim.....iznad moje glave visi paucina i pauk veliki ko majmun!!!!!!!
ne znam kako sam izletela i kako sam nasla vrata a da ne slomim vrat, a mislim da mi je izlazenje uzelo 30 sekundi vrtoglavog trcanja kroz sve i svasta. horor...
nije vazno, sledeceg vikenda smo imali do jaja seks u ulazu zgrade gde smo posle jedno vreme bas voleli da dolazimo. i znam da nas je neko video nekoliko puta. ali to je bilo kad sam bila mala ;) :D
 
@hard
ne ne to se ne racuna!
to ti je bilo samo jednom
da bi se racunalo, mora da se ponovi vise puta u odredjenom vremenskom periodu

@tema
a sto je ne "pustas" u stan? strogi ti roditelji?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top