Zenski orgazam u injekciji - G-shot

Alex 777

Domaćin
Poruka
4.699
Orgazam za 1.850 dolara
Utorak, 26. jun 2007. 15:53

Za žene koje prilikom seksualnog čina teško dostižu vrhunac spas stiže u injekciji koja se zove G-Shot!

Reč je sredstvu koje sadrži ljudski kolagen i ubrizgava se u tkivo vagine, u blizini G-tačke. Na taj način žene brže i lakše postižu orgazam.

G-Shot injekcija je već postala hit u Kaliforniji.

"Ne stižem da isporučim dovoljne količine zbog velike navale", kaže doktor Džastin Salerno, jedan od prvih lekara u SAD koji pacijentkinjama nudi ovaj tretman.

Injekcija deluje četiri meseca, a žene koje su je koristile tvrde da su pomoću G-Shota doživele i po četiri-pet orgazama uzastopce.

Na našem tržištu je još nema, a u SAD košta 1.850 dolara.

(MONDO)
 
e videla sam ja u apoteci flajere za neku mas', pomozi boze kako se zove, ali reklamiraju je kao zensku vijagru...kao namazes i letis do neslucenih visina... :lol:
evo...nadjoh i na netu: "Vigel je uzbudljiv erotski gel za žene koji povećava erotsko uzbuđenje i pospešuje erotski nagon. Kada se Vigel nanese na klitoralnu površinu automatski deluje povećavajući požudu i stimulišući orgazmično zadovoljstvo." :lol:
plus ne kosta te novce a mozes da je aplikujes 6 puta! :)
http://www.zenskiducan.com/katalog/***_preparati/vigel.htm
 
Ljudi recicu vam jos jednu booooooolestinu koja je pravi hit u svetu(a za to sam cula od osobe koja je plasticni hirurg)

izbeljivanje analne i vaginalne regije

Pedofilski lobi,to je moj komentar!

Sto se tice ove injekcije....sve je to s j e b a n o u glavu(tipovima se ne dize,ribe frigidne) i naravno da je lakse spricnuti se nego mozak leciti.
 

Back
Top