verzija Win XP pro

  • Začetnik teme жарко
  • Datum pokretanja
Ж

жарко

Gost
Molim vas, recite mi kako da saznam koja mi je verzija XP pro-a instalirana: Retail, OEM ili Corporate. Taj mi podatak treba da bih saznao koji metod da primenim prilikom instalacije SP1 na nelegalnu verziju XP-a.
 
pa...
Samo da vidim...
Mislim da bi najprostije bilo start/program/accesories/command prompt
(ili jednostavno start/run/cmd) Odmah ce ti reci koja ti je verija Windowsa a ja pretpostavljam da je :

5.1.2600
 
Pa da bih poslao PP moram da budem član, ili možda grešim (PP znači privatna poruka, jel da).(unapred se izvinjavam ako ispadam potpuna neznalica u vezi forumskih pravila, uobičajenih skraćenica idr).
 
Piraterija ®:
Incognito:
Pitaj one od kojih si kupio Windows, ili Micros~1 tehnicku podrsku... E, ako ga nisi kupio, tvoj problem...

Inco,uvek zaboravim da pitam, a koja je razlika izmedju piratske ( :D ) i originalne verzije Windowsa Xp (SP1 npr.)?

Toliko bar znam da i na nelegalnu verziju može SP1, ali to znam kako ću da rešim kad saznam odgovor na u startu postavljeno pitanje (radim knjiški uz pomoć kvalitetne dokumentacije).
 
Pa eto, ne bi se pitao kako da instaliras ovu ili onu zakrpu. Ne bi se pitao zasto WMP odbija da licencira pregled odredjenih datoteka. Ne bi se pitao jos mnogo toga... A i da naletis na problem, mogao bi da gnjavis tehnicku podrsku 24h dnevno dok ti ne rese problem...

Poz.
 
Ma koja crne cike na vratima i ostale glooposti...Jbte,stvarno nekad na domacim forumima covek moze svasta da procita....c...c..c...
A sto se tice tehnicke podrseke msofta,ona ti je ista kao tehnicka podrska nashih ISP...Znaci 99% retardiranih shatiranonashminkanih kretena koji jedino sto znaju je da ti produze vreme ili nesto sl...KOJA crna tehnicka podrska AMANNNNNNNNNNNNN...... :evil:
 
Logitech:
Ma koja crne cike na vratima i ostale glooposti...Jbte,stvarno nekad na domacim forumima covek moze svasta da procita....c...c..c...
A sto se tice tehnicke podrseke msofta,ona ti je ista kao tehnicka podrska nashih ISP...Znaci 99% retardiranih shatiranonashminkanih kretena koji jedino sto znaju je da ti produze vreme ili nesto sl...KOJA crna tehnicka podrska AMANNNNNNNNNNNNN...... :evil:
Nemoj tako ponekad se nadje i neko pametan (mislim kod nasih debila), samo treba imati zivaca da im se sve nacrta, a ako i to ne pomaze onda ih ispljuvati..
A sto se tice produzenja vremena imao sam jedan slucaj gde ni to nisu znali :shock:, vec dobacuju za susedni astal i pitaju kako da ukucaju 20h, naucili kako da ukucaju 10h, i sad ih neko pita za 20, oni se pogubili ko kuce u liftu
:lol: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)
 
жарко:
Molim vas, recite mi kako da saznam koja mi je verzija XP pro-a instalirana: Retail, OEM ili Corporate. Taj mi podatak treba da bih saznao koji metod da primenim prilikom instalacije SP1 na nelegalnu verziju XP-a.
Prvo nam reci koji ti je serijski broj. Ako ne znaš, možeš ga saznati korišćenjem ovog programa

http://www.belarc.com/Programs/advisor.exe

Kad nam to javiš, reći ćemo ti koju imaš verziju.
 
E pazi ovo nisam znao...

imam dve verzije Xp-a :

Prva verzija ima cd key koji pocinje na FCKGW-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

A drugoj pocinje na 67VV3-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

Ako je ovo dovoljno, moze li neko reci koje su ovo verzije?
 

Back
Top