Di su cure koje su nekad bile na klupi?

sinnkе:
Zene zasto mi muski sve placamo? Sladoled, bajadere, pivo, kafu

Sta ste vi retardirane pa ne znate di vam je novcanik?

I di su cure koje su se nekad torbale na klupi uz litru vina i disco muziku?

Ko je to iskorenio?


al zato kad pane pusha sve se zaboravi...vrijednost zenske jednako jedna pushaaaaa:) p.s. sad sam pojio cevape i raznjice:) i zasad se nisam otrovo javljam vam se sa apdejtom za tsa :)
 
Zene zasto mi muski sve placamo? Sladoled, bajadere, pivo, kafu

Sta ste vi retardirane pa ne znate di vam je novcanik?


Ja sam za to da ... danas on plati, sutra ja.. a ako sa njim ne bude sutra, onda je na gubitku, jbg. Malo je bzvz da, kad stigne rachun, se oboje hvatamo za novchanik i delimo troshak. Mada, nece ni mushkarci da ispadnu luzeri, pa se zaista ne poturaju zenama pod novchanik.

I di su cure koje su se nekad torbale na klupi uz litru vina i disco muziku?

Ko je to iskorenio?

Nemam pojma, to nisam nikad radila, a i ne pijem ..
 
Meni dechko placa privih par pitja, ali da mi placa svaki put-ne dolazi u obzir! Osecala bih se ko neka gola i bosa, nema para za jedno pice...drugi imaju verovatno drugachije misljenje o tome...ne znam...ali kada ja pozovem na pitjence, ja uglavnom i platim, osim ako on bas ne insistira da plati...(sto je dzabe, i Bogu je drago) :wink:
 
dorcholke se pale na dzeja

4213-1-1.jpg
 
Zene zasto mi muski sve placamo? Sladoled, bajadere, pivo, kafu

Sta ste vi retardirane pa ne znate di vam je novcanik?

I di su cure koje su se nekad torbale na klupi uz litru vina i disco muziku?

Ko je to iskorenio?
To je iskorenjeno prodorom muzike sa ibarske magistrale, grandom i shity records-om ...
Da su retardirane - nisu, retardirani su oni koji su im spozori

prosto i jednostavno sinke, vise ne padaju na vino nego na BMW ili HarleyDavidson (eventualno princa na beloj hondi/kavasakiju/suzukiju/ducatiu)
 

Back
Top