СРАМОТА! НАТАША КАНДИЋ ОСЛОБОЂЕНА ОПТУЖБЕ!!!
Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 344

Tema: СРАМОТА! НАТАША КАНДИЋ ОСЛОБОЂЕНА ОПТУЖБЕ!!!

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano СРАМОТА! НАТАША КАНДИЋ ОСЛОБОЂЕНА ОПТУЖБЕ!!!

nataša kandić oslobođena optužbe za uvredu

Politika - Pre 5 sati

BEOGRAD - Predsednik Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić oslobođena je optužbe da je uvredila Nikolu Popovića iz Peći, kada ga je ošamarila na skupu povodom međunarodnog dana nestalih lica 30. avgusta 2003. godine, na Trgu Republike.

Prvi opštinski sud u Beogradu izrekao je Nataši Kandić oslobađajuću presudu, jer je prema rečima sudije Vladana Ivankovića utvrdio da je ona "istovremeno trpela protivpravni napad grupe NN lica muškog i ženskog pola koja je prisustvovala tom skupu".

Sud smatra da se ona tom reakcijom branila, ne od privatnog tužioca koji se tu zatekao, već od mase koja ju je gurala i vređala, a što se vidi na video snimku događaja, koji je "osnovni i najvažiji dokaz u ovom postuku", kazao je sudija.

Ni Popović, niti bilo ko drugi nije imao šta da traži u njenoj blizini, za vreme intervencije policije, kazao je sudija i dodao da je utvrđeno da je "napad grupe žena i muškaraca trajao sve vreme skupa".

Kandić se tokom suđenja branila da je Popovića ošamarila u afektu straha od linča mase koja joj je pretila, dok je sudski veštak Svetlana Nikšić u svom nalazu navela mišljenje da ona nije bila uplašena, jer bi u suprotnom bežala ili se ukočila.

И о чему ми онда уопште причамо??? О праву, правди, закону.......
    ништа нема од тога!!!
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Moderator De_Sisti (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    403

Podrazumevano Re: СРАМОТА! НАТАША КАНДИЋ ОСЛОБОЂЕНА ОПТУЖБЕ!!!

uh.... nepravda do Boga.... sto joj se nisam zadesio u blizini....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio eremita

nataša kandić oslobođena optužbe za uvredu

Politika - Pre 5 sati

BEOGRAD - Predsednik Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić oslobođena je optužbe da je uvredila Nikolu Popovića iz Peći, kada ga je ošamarila na skupu povodom međunarodnog dana nestalih lica 30. avgusta 2003. godine, na Trgu Republike.

Prvi opštinski sud u Beogradu izrekao je Nataši Kandić oslobađajuću presudu, jer je prema rečima sudije Vladana Ivankovića utvrdio da je ona "istovremeno trpela protivpravni napad grupe NN lica muškog i ženskog pola koja je prisustvovala tom skupu".

Sud smatra da se ona tom reakcijom branila, ne od privatnog tužioca koji se tu zatekao, već od mase koja ju je gurala i vređala, a što se vidi na video snimku događaja, koji je "osnovni i najvažiji dokaz u ovom postuku", kazao je sudija.

Ni Popović, niti bilo ko drugi nije imao šta da traži u njenoj blizini, za vreme intervencije policije, kazao je sudija i dodao da je utvrđeno da je "napad grupe žena i muškaraca trajao sve vreme skupa".

Kandić se tokom suđenja branila da je Popovića ošamarila u afektu straha od linča mase koja joj je pretila, dok je sudski veštak Svetlana Nikšić u svom nalazu navela mišljenje da ona nije bila uplašena, jer bi u suprotnom bežala ili se ukočila.

И о чему ми онда уопште причамо??? О праву, правди, закону.......
    ништа нема од тога!!!
    Ma od pravde nema ni slova P, ovu bi vesticu stavio na lomaci, a sudiji bi isekao ruke kao sto to radi muslimani lopovima kada ukradu nesto da se nebi to ponovilo!!!
    Ja sam na svojim ledjima osetio nasu pravdu i sudstvo!!! Samo mogu reci ne hvala nemojte me braniti svim sudovima i sudijama!!! To ti je ono narodno: kadija te tuzi, kadija ti sudi!!

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jako velika hrabrost,napadaju zenu....

Presuda je pravedna,kao i svaka presuda u kojoj zena osamari nekog iz nasilne rulje... Na svu srecu,Srbija javno i jeste za ravnopravnost zena...

A sto se tvog hriscanstva tice- Mito po ko zna koji put se vidi da ti nisi hriscanin, kada tvrdis da je pravedno da rulja vredja i napada jednu zenu...

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A sto se tice toga da uvecavas i boldujes ime sudije- Sta ti to znaci? Jos jedan potez hriscanina koji zigose coveka kome treba baciti bombu pod prozor???? Jako hriscanski...

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

bagra jedna sudijska , nemam reci . pa kunem vam se ako negde vidim na ulici ovu spodobu da cu je tako nabiti pesnicom da ce joj svi zubi poispadati iz vilice, one izdajnicko-zlocinacke. pa nek me onda tuzi ....

nikad u zivotu nisam podigao ruku na zenu, niti bih, al ona spodoba nije zena ono je GOLUM

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio kami83
    A sto se tice toga da uvecavas i boldujes ime sudije- Sta ti to znaci? Jos jedan potez hriscanina koji zigose coveka kome treba baciti bombu pod prozor???? Jako hriscanski...
    Ne nego hriscanski je ako je vec udarila coveka samarom, da joj covek okrene i drugu stranu lica da ga osamari!! Ma sve bi ja vas samozvane demokrate na demokratski nacin : VESANJE!!!

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Opet kazem-vi ste hriscani isto koliko sam ja bolji u baletu od Konstantina Kostjukova...

Aktivan član Yopa (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Cek, cek, zar ne rece ona: "Osamarila sam jednog starca koji je propagirao zlo." Gde je tu spomenuta samoodbrana?

A ja da sam njoj prilepio samarcinu kad me je mimoisla na ulici (zivimo u istom kraju, blago meni), sad bi me nase vajno sudstvo nabijalo na neomascen kolac.

Hebem ti drzavu.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Svaka cast sudu za pravednu odluku na snimcima se jasno videlo da je besna rulja pokusala da lincuje Kandicku ,u redu je da se nekome ona ne svidja ili da mu se ne svidja njen rad ali policija mora zastititi sve gradjane od bezumne rulje koja hoce da preuzme pravdu u svoje ruke kao da se radi o divljem zapadu ili nekom primitivnom plemenskom drustvu .Sto je poseben apsurd neki od ucesnika og skupa su kasnije sami odlazili u Kandicin Fond ne bi li trazili pomoc za ostvarivanje svojih prava na Kosovu kada su videli da im drzava i patriotske opozicione stranke nisu pomogle u resavanju njihovih problema.

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio Jerry Ropero
    bagra jedna sudijska , nemam reci . pa kunem vam se ako negde vidim na ulici ovu spodobu da cu je tako nabiti pesnicom da ce joj svi zubi poispadati iz vilice, one izdajnicko-zlocinacke. pa nek me onda tuzi ....

nikad u zivotu nisam podigao ruku na zenu, niti bih, al ona spodoba nije zena ono je GOLUM
    Pravo da ti kažem, nisi me ni iznenadio.

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Reputaciona moć
    46

Smile Re: СРАМОТА! НАТАША КАНДИЋ ОСЛОБОЂЕНА ОПТУЖБЕ!!!

Citat Original postavio tajna_smotra
    Ne nego hriscanski je ako je vec udarila coveka samarom, da joj covek okrene i drugu stranu lica da ga osamari!! Ma sve bi ja vas samozvane demokrate na demokratski nacin : VESANJE!!!
    Pazi, uže ima dva kraja.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Svaka cast sudu za pravednu odluku na snimcima se jasno videlo da je besna rulja pokusala da lincuje Kandicku ,u redu je da se nekome ona ne svidja ili da mu se ne svidja njen rad ali policija mora zastititi sve gradjane od bezumne rulje koja hoce da preuzme pravdu u svoje ruke kao da se radi o divljem zapadu ili nekom primitivnom plemenskom drustvu .Sto je poseben apsurd neki od ucesnika og skupa su kasnije sami odlazili u Kandicin Fond ne bi li trazili pomoc za ostvarivanje svojih prava na Kosovu kada su videli da im drzava i patriotske opozicione stranke nisu pomogle u resavanju njihovih problema.
    tako je... sve redom... i one sa drzhaljicom.

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Reputaciona moć
    46

Ma od pravde nema ni slova P, ovu bi vesticu stavio na lomaci, a sudiji bi isekao ruke kao sto to radi muslimani lopovima kada ukradu nesto da se nebi to ponovilo!!!
    Ja sam na svojim ledjima osetio nasu pravdu i sudstvo!!! Samo mogu reci ne hvala nemojte me braniti svim sudovima i sudijama!!! To ti je ono narodno: kadija te tuzi, kadija ti sudi!!
    A kako je bilo u Miloševićevo vreme? Jedno dvesta puta gore nego što je sad. Polako, treba još mnogo vremena da prodje da sudstvo postane nezavisno, a policija radi svoj posao kako treba.

Digla se frka do neba zbog šamara, onda su padale glave, pa se ne sećam da su se radikali (izvini ako nisi radikal) bunili baš mnogo. Deklarativno su se izjašnjavali kako su oni za to da se otkriju krivci, a sami su bili umešani u sve i svašta.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Branila se žena, onaj ju je spopadao, manijak jedan... :shock:

Odoh da pijem kahvu.

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jomini
    Branila se žena, onaj ju je spopadao, manijak jedan... :shock:

Odoh da pijem kahvu.
    aferim

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

pa ne moras ovde da preporucujes metode koje je tvoj pradeda turcin kortistio zadrzi svoje umobolne ideje za sebe ipak je ovo javno mesto mesto samo se brukas bez veze i pokazujes koliki si psihopata .

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

'ebiga... ovaj jom je jedini koji je smatra za zhenu. mora da je mator ko cuskija

Početnik
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BG1109
    Digla se frka do neba zbog šamara, onda su padale glave, pa se ne sećam da su se radikali (izvini ako nisi radikal) bunili baš mnogo. Deklarativno su se izjašnjavali kako su oni za to da se otkriju krivci, a sami su bili umešani u sve i svašta.
    Da li si ti normalan?

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio WinstonSmith
    Da li si ti normalan?
    Što???

Početnik
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ova presuda mora da udje u anale idiotluka pravne prakse na ovim prostorima. A ime tog imbecila od sudije da ostane upisano za neka bolja vremena kad ce biti isutiran sa svog radnog mesta i kad ce mu biti oduzeta imovina kao i penzijsko pravo steceno sudijskim radom, jer o njemu ocigledno nema blage veze.

Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

evo nasli da komentarisu sudsku presudu oni kojima je najblizi kontakt sa pravosudjem bio sto su gledali seriju Advokatura ili su jednom prosli pored suda slucajno

Početnik
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

A ti to znas jer si nam omirisao bulju svima ili...?

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

ma gremlina koji se odaziva na ime kandic treba prebiti na mrtvo ime. nema u srbiji pravde i zakona , vec vlada zakon jaceg. zato tog orka treba u glavu cepati....

Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

sto mi srbi trpimo - niko ne trpi. da smo albanci kandicka bi odavno bila sahranjena u nekoj krecani ili septickoj jami.

svaka cast albancima oni svoje izdajnike likvidiraju po kratkom postupku a ne kao mi.

Slične teme

1. Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 19.02.2008., 01:23
  2. Наташа Кандић!
    Autor НиколаТ u forumu Politika
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 04.09.2006., 23:07
  3. Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 20.12.2005., 23:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor