Jer putovao neko preko Ajsaka? Gde, kako, koliko...
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Jer putovao neko preko Ajsaka? Gde, kako, koliko...

Početnik
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Jer putovao neko preko Ajsaka? Gde, kako, koliko...

Početnik
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zdravo. Ja sam veteran AIESEC-a. Ako studiras EF, FON ili BK mozes da se obratis nekome od clanstva iz svog LCja (local comitee) i oni ce te uputiti u proceduru razmene. Generalno, tvoji su troskovi putovanja i vize. Za sve ostalo objasnice ti ljudi. Procedura traje neko vreme, ali se isplati: odes ko covek na praksu, ja sam npr dobila Brazil, banku. Plata: taman da zivis lepo dok si tamo. Cak mislim da sada ne moras biti ni clan da bi dobio praksu, ali prednost naravno ima clanstvo i prosek.

Ako mozes da postignes putovanja i dodatno ucenje, aiesec je prava stvar. Ono sto sam tamo naucila mnogo mi je pomoglo u karijeri. Vec 5 godina radim u privatnoj firmi i sada sam zamenik direktora.

Srecno!!!

Obećava
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Dezurni
    Cak mislim da sada ne moras biti ni clan da bi dobio praksu, ali prednost naravno ima clanstvo i prosek.
    Prednost nemaju clanovi, jer firme u inostranstvu biraju koga ce da prime na praksu. Prednost imaju clanovi AISEC-a jedino ako te firme imaju eksplicitnu zelju da prime na praksu nekog ko je clan AISEC-a, jer i to govori o kvalifikacijama, karakteru i sposobnostima kandidata za praksu. Prijavljivanje i testiranje za praksu organizuje se svake godine negde u periodu oktobar-decembar, a moze da se desi da se to organizuje i dva puta godisnje.
    Pozdrav za tebe Dezurni i verujem da je bilo neponovljivo iskustvo biti na praksi u banci u Brazilu!

Slične teme

1. Da li je neko putovao sa agencijom VIVA travel?
    Autor lillyann u forumu Putovanja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 03.12.2014., 20:49
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.05.2009., 12:10
  3. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.08.2006., 11:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku