DA LI SU OBLINE STVARNO SEXY?

obline? jesu... mrzim kad vidim devojku koja nema dupe... sise ok, ne mora.. tj nek budu male ali lepo oblikovane... mogu da svarim i salce i stomak malo i sve.. ali ne volim presovane :S.. a ko sto rece senoviti.. mozdane vijuge su fundamentalne, moze da izgleda kako hoce ako je glupa obici cu je u sirokom luku
 
sexy mala:
PO MOGUCNOSTI NEKA MI NA OVO PITANJE ODG MUSKARCI JER ZNAM DOSTA ONIH KOJI SMATRAJU DA JE LEPSE DA JE DEVOJKA MALO POPUNJENA (NE MISLIM DEBELA).STA VI MISLITE O TOME I STA VAS NAJVISE PRIVLACI KOD DEVOJKE? :lol:
Jeste.Bolje da ljulja nego da zulja...daskare mi nisu bash neshto privlachne(ne mislim pod tim na onu tipologiju"po sisama" nego generalno premrshave devojke).Naravno ne valja bash ni da presipa da se ugushish.
Ali,to sam samo ja...
 
venus-1.jpg



Shta li je ovde buckasto?
 
hm mislim da se musko i zensko vidjenje oblina veoma razlikuju,pa ce zeni ono sto je muskarcu ´oblo´ biti uglavnom debelo,popunjeno ili nazovi ga kako god hoces.

licno ne volim obline i volela bih da imam manje sise.oblo mi nekako delkuje opusteno.ali to sam samo ja :neutral: ali ko sto rekoh milion puta se desilo da ja za neku mislim da je debela,a musko drustvo da je zgodna...

sa druge strane ja volim i mrsave i ispijene muskarce,tako da mozda nisam meroddavna...
 

Back
Top