Srpski titlovi na satelitskim kanalima
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Srpski titlovi na satelitskim kanalima

Početnik
    Učlanjen
    09.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Srpski titlovi na satelitskim kanalima

Hteo bih da nabavim skystar karticu i da pomocu racunara pratim satelitski program. Po forumima sam video da otprilike piratski mogu da se prate sledeci paketi:

1. Premiere
    2. Polsat
    3. Turksat
    4. D+

Interesuju me koji kanali u ovim paketima imaju srpski/hrvatski titl ???

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5782

Podrazumevano Re: Srpski titlovi na satelitskim kanalima

pa sta mislis?
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

hehe nema srpskog titla nigde u ovim paketima jedino ako gledas filmove skini IGI subtitler...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio bokili84
    hehe nema srpskog titla nigde u ovim paketima jedino ako gledas filmove skini IGI subtitler...
    Ja vec imam instaliran taj IGI samo jos ga nisam provalio kako radi?? JEsi li ti provalio fazon?? Ako jesi ajde mi molim te opisi ukratko na kom fazonu radi??

Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Skines titl sa www.podnapisi.net Nadjes film koji hoces,recimo na taquilla 3,vidis koji je minut,ukljucis igi pa na load,ucitas titl i pomeras preko strelice levo desno dok ne uskladis titl i to ti je to ako sam ti uspeo sta pomoci...slab sam u objasnjavanju

Skines titl sa www.podnapisi.net Nadjes film koji hoces,recimo na taquilla 3,vidis koji je minut,ukljucis igi pa na load,ucitas titl i pomeras preko strelice levo desno dok ne uskladis titl i to ti je to ako sam ti uspeo sta pomoci...slab sam u objasnjavanju
    Ma jesi, Hvala ti, samo kao sto sam i pretpostavio to je bas triper, kada moras juriti prevod da uskladis sa zvukom!!

Početnik
    Učlanjen
    31.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

gde mogu da skinem igi

Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Reputaciona moć
    40

Link ti nije u redu, na njemu stoji da je to program za ubacivanje titla u dvx filmove, tacnije sam prevodis reci i ubacujes u film, nema niceg od onog sto si naveo upisivanje tequila ili premier i sat kada je poceo ili pocinje film!!! Daj drugi link!!

Aktivan član
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio strsljen_serb
    Link ti nije u redu, na njemu stoji da je to program za ubacivanje titla u dvx filmove, tacnije sam prevodis reci i ubacujes u film, nema niceg od onog sto si naveo upisivanje tequila ili premier i sat kada je poceo ili pocinje film!!! Daj drugi link!!

sta napisa ti keve ti???pa kakve veze ima da li film ide sa satelita ili cd-a??najbolji link za titlove je upravo ovaj koji sam napisao.na njemu nadjes titl,skines igi subtitler,pustis kanal koji hoces na satelitu,vidis koji je minut filma i uskladis...to je cela mudrost.ja to sve uradim za manje od minut

Obećava
    Učlanjen
    23.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio strsljen_serb
    Nemoj da zezaš, čovek ti lepo objasnio.Skini Igi,nadji titl na internetu i snimi ga.Pokreni Igi i u donjem delu "plejerčića",da ga tako nazovemo, imaš opciju da nadješ-učitaš titl.Nadješ titl plejerom Igi, naravno, tražiš ga u direktorijumu gde si ga i snimio.Na Igiju imaš deo koji izgleda kao snajper.Levi klik na njega i prevučeš na ekran plejera (na prog DVB ili bilo koji drugi plejer koj emituje film sa CD-a ili direktno sa SS2 kartice) i pritisneš dugme za pokretanje titla na plejeru Igi.Na delu ekrana gde si gadjao snajperom,pojaviće se prevod.Znači,moguće je pomerati prevod bilo gde na ekranu plejera koji emituje film.U čemu je caka? Da iz SAT programa nadješ vreme emitovanja filma,spremiš titl u Igiju i čekaš.Kad film krene, pokreneš i titl.Malo ga strelicama levo -desno, doteraš ako žuri li kasni.Problem su reklame koje prekidaju film a titl ide i dalje pa tu treba reagovati da ti ne pobegne prevod, za onoga ko slabo zna strane jezike, problem je da se to uskladi posle toga.
    Nadam se da je još po neko shvatio kako radi ta korisna alatka za nas Srbe. (J...ga, napravili je Bosanci i to Muslimani, ali nek im je alal za pronalazak !).

Slične teme

1. Srpski titlovi na quadro 8055
    Autor m303 u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.02.2008., 08:21
  2. Konačno uvođenje digitalnog signala na nacionalnim kanalima?
    Autor Dust u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.10.2007., 20:31
  3. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 18.04.2006., 23:50
  4. ??? Srpski titlovi u Ulead VS 8 ???
    Autor Jan u forumu Multimedija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.05.2004., 11:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor