OVK preti novim ratom

ovo ti je deo uzet sa tog linka

Kosovo's 2 million Albanians, 90 percent of the population, are growing increasingly impatient for independence, having seen the West delay the decision twice last year to limit the expected fallout in Serbia.

The KLA waged a guerrilla war against Serb forces in 1998-99. Serbia's brutal response, expelling hundreds of thousands of Albanian civilians, drew NATO into an 11-week bombing campaign to drive out Serb forces.

Independent estimates put the civilian death toll at between 7,500 and 10,000, mostly Albanians.
 
"OVK" je smejurija. U jeku NATO bombardovanja su pusili od srpske vojske i policije, a neposredno pre su bili pred dezintegracijom. I tad i sad su bili pretnja samo civilnom stanovnistvu, nikako nekome ko moze da pruzi organizovan otpor. Kokosari, to jest.

Nadam se da ce u slucaju ponovne pojave ovih budalcina KFOR da ispuni obecanje da ce zastiti civilno stanovnistvo & zgaziti ih. Ako ne, onda mogu slobodno da se pakuju, jer svrha njihovog postojanja vise ne postoji.
 
Pa KFOR se nešto i nije baš pokazao pre tri- četiri godine u martu, kada se desio onaj incident i kada je pola beograda izašlo na ulice... :cry:

Nadam se da su neku lekciju izvukli iz toga...a OVK...šta još o njima pričati... :roll:
 
svetolik trpkovic:
moze ako opet povedes zenski deo familije da zabavlja vojsku i dize joj ...moral
Pazi samo nemoj da zapucaju za tobom!! Takve kao tebi slicnim ljudima nebrani ova garda vas smatramo domacim izdajnicima, dakle da rezimiram sta si reko,: Ma ko ih hebe imamo mi gardu cara Laze da nas brani , Da nas brani??? Pa valjda bi trebao napisati da imamo gardu skojom cu braniti srbiju, ovako niko tebe nece braniti a da ti dizas sve cetiri uvis, ea ti mozes povesti svoj deo zenske familije da nas zabavlja posto ccemo mi tebe braniti moronu glupi!!
 
tajna_smotra:
Imas pravo, bice prvi srpski kamikaza!!!

Психолошко оружје!
Прво ће Албанци да чују наш авион, а онда далеки, удаљени глас:

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!

-ПЉЕС!!!!!

Ко "Штука" хебо те!
:lol: :lol: :lol:
 
Alekasandar3:
Не, њега ћемо да мобилишемо као човека-бомбу.

(завезаћемо га и ставити под крило авиона)
:lol:
moze kod tebe u jedinicu na prvoj liniji fronta u banji Djuli da zderemo gulas i pijemo Tokaj vino i kunemo neprijatelja kad se podnapijemo :-D evo prijavljujem se odmah ZA GULAS SPREMNI !! :mrgreen:
 
tajna_smotra:
Pazi samo nemoj da zapucaju za tobom!! Takve kao tebi slicnim ljudima nebrani ova garda vas smatramo domacim izdajnicima, dakle da rezimiram sta si reko,: Ma ko ih hebe imamo mi gardu cara Laze da nas brani , Da nas brani??? Pa valjda bi trebao napisati da imamo gardu skojom cu braniti srbiju, ovako niko tebe nece braniti a da ti dizas sve cetiri uvis, ea ti mozes povesti svoj deo zenske familije da nas zabavlja posto ccemo mi tebe braniti moronu glupi!!

zemlju brani vojska, a ne kojekakve paravojne formacije.

Yopa:
"OVK" je smejurija

ali obrati paznju da je taj OVK dosao do svog cilja...dakle nije sve samo u ratovanju ima nesto i u politici.
 
Obersturmfuehrer:
zemlju brani vojska, a ne kojekakve paravojne formacije.



ali obrati paznju da je taj OVK dosao do svog cilja...dakle nije sve samo u ratovanju ima nesto i u politici.
Dakle ti obrati paznju kada stucas za tastaturom!!! OVK je paravojna formacija i kao takva je i bila 99 a i sada!! Pa nevidim zasto onda nebismo i mi branili svojim paravojnim jedinicama svoju drzavu i njene granice!! Ako je tebe sramota braniti svoju zemlju i ziveti u njoj onda se sakrij u neku misju rupu , mada cemo i takve izdajnike lako pronaci!!
 
tajna_smotra:
Dakle ti obrati paznju kada stucas za tastaturom!!! OVK je paravojna formacija i kao takva je i bila 99 a i sada!! Pa nevidim zasto onda nebismo i mi branili svojim paravojnim jedinicama svoju drzavu i njene granice!! Ako je tebe sramota braniti svoju zemlju i ziveti u njoj onda se sakrij u neku misju rupu , mada cemo i takve izdajnike lako pronaci!!

smanji dozivljaj.
siptari na kosovu su morali da imaju paravojne formacije jre nisu imali drzavu i vojsku.
mi imamo i jedno i drugo.

i nauci da govoris i pises srpski.
 
Obersturmfuehrer:
zemlju brani vojska, a ne kojekakve paravojne formacije.



ali obrati paznju da je taj OVK dosao do svog cilja...dakle nije sve samo u ratovanju ima nesto i u politici.
o kakvoj to vojsci govoris svabzeru?? Jel o onoj kojoj je svu legitimnost i brojcanost oduzeo Tadic, kostunije , Djindjicu, i narkic cedica??? Zar ti vojnici koji sada sluze civilno odsluzenje nase vojske da nas brane a cime to?? Kutlacama, viljuskama, mozda nekim starim dekom ili bakom koga cuvaju u odeljenju za negu starih i bolesnih lica?? Nasa je vojska unistena iznutra a ne spolja!!!
 
tajna_smotra:
o kakvoj to vojsci govoris svabzeru?? Jel o onoj kojoj je svu legitimnost i brojcanost oduzeo Tadic, kostunije , Djindjicu, i narkic cedica??? Zar ti vojnici koji sada sluze civilno odsluzenje nase vojske da nas brane a cime to?? Kutlacama, viljuskama, mozda nekim starim dekom ili bakom koga cuvaju u odeljenju za negu starih i bolesnih lica?? Nasa je vojska unistena iznutra a ne spolja!!!

zar ti nista nisi naucio iz prethodnih ratova i sra*a?
sa paravojnom formacijom, bez tenka, bez aviona, bez logistike, bez artiljerije ces da se boris protiv NATO?
 
Obersturmfuehrer:
smanji dozivljaj.
siptari na kosovu su morali da imaju paravojne formacije jre nisu imali drzavu i vojsku.
mi imamo i jedno i drugo.

i nauci da govoris i pises srpski.
Jeli, a sada imaju i drzavu i vojsku??? Pa lepo ti to pises, samo u stvarnosti, nemaju ni drzavu ni vojsku ni sada, zvanicna vojska je NATO na kosovu, a drzava uopste inepostoji jer je i dalje sastavni deo srbije!! A ovo zadnje nauci da nejedes ono sto iskenjas!!
 
tajna_smotra:
Jeli, a sada imaju i drzavu i vojsku??? Pa lepo ti to pises, samo u stvarnosti, nemaju ni drzavu ni vojsku ni sada, zvanicna vojska je NATO na kosovu,

prvo, nije NATO nego KFOR, a NATO ce da vrlo rado da im pomogne ako zatreba.
drugo, ti si ponovio ono sto sam ja rekao.
dakle, ti ces protiv NATO&KFOR sa netreniranim ljudima, sa lakim naoruzanjem?
 

Back
Top